Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

METRO cash and carry

elitemadzone.org :: MadZone :: METRO cash and carry

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 56381 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: METRO cash and carry12.03.2018. u 09:31 - pre 73 meseci
@Java - instaliraj https://stocardapp.com/ - i kopiraj karticu od nekog na app. Tako ja idem u Makro (NL - Metro).

Inace asortiman ribe i mesa koji postoji u Marko-u u NL je odlican. I cene, da kazem - skupog mesa (junetina - Juzna Amerika, uvozni pilici itd), je solidno povoljnije nego u mesarama... Ostalo je ± mozda par procenata jeftinije, iskreno ne isplati mi se paliti auto kad imam veliki supermarket 200m od kuce, koji ima sve sto mi treba...
 
Odgovor na temu

sonus70
Novi Sad

Član broj: 120808
Poruke: 176
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+266 Profil

icon Re: METRO cash and carry12.03.2018. u 20:55 - pre 73 meseci
Ja sam voleo da kupujem u Metrou pre dok su imali mnogo veći izbor tehnike. Dok ja njuškam po tehnici skvo potrpa u kolica hranu i hemiju. Sad im se tehnika svela na ofis potrepštine i neke restlove od alata.
I sam nivo higijene je jako opao. Zbog prirode mog posla zalazim u rashladne komore i po Rodama i Tempo-ima , Dis-ovima, Metro, Univer objektima. U odnosu na stanje od pre nekoliko godina jedino je Tempo koliko toliko održao neki , recimo nivo, higijene. Prehranu samo tamo kupujem. A komuniciram i sa poslovođama i običnim radnicima i najzadovoljniji su radnici Tempa/Maxija. Skoro kao državna firma, sve po zakonu- godišnji, slobodni dani, prekovremeno, doprinosi...
Za poslove koje je raspisao Lidl najviše je konkurisalo radnika Merkatora, Univera, Amana i onih mučenika iz STR-ova što uz malo sreće imaju 2 slobodna dana mesečno, ako usklade menstruaciju međusobno.

Što se tiče cena u Metrou pre nekoliko godina su uveli da veći kupci imaju i neke dodatne popuste tako da je za njih ,"profi" kupce Metro najjeftiniji.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: METRO cash and carry

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 56381 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.