Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim da se javi neko ko ima iskustva u prodaji stvari preko interneta

[es] :: E-Kupovina :: Molim da se javi neko ko ima iskustva u prodaji stvari preko interneta

[ Pregleda: 3760 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Miladinović
Ivan Miladinovic
All around the web

Član broj: 26492
Poruke: 592
*.3dnet.co.yu.

ICQ: 321748581
Sajt: www.sanovniktumacenjesnov..


+1 Profil

icon Molim da se javi neko ko ima iskustva u prodaji stvari preko interneta13.07.2006. u 15:21 - pre 216 meseci
Pozdrav,
naime, rec je o 'malo' vrednijoj stvari i hteo bih da je prodam preko interneta.
Nije nikakvo muvanje, stvar je moja i procenjena vrednost je 3-4000e.

Zanima me da li je neko imao neko iskustvo sa prodajom takvih stvari online (aukcije???)? (info sam dobio od Etnografskog Muzeja u BG-u i Madlen Art aukcijske kuce).

Molim nekoga da malo pomogne, a ako ima interesenata da prodaju stvar bice tu koji % za pomoc prijatelja... ;)

Nadam se da nisam promasio forum, izvinjavam se moderatorima unapred ako sam 'omasio...

Vise informacija ce dobiti onaj ko se javi da pomogne. Moze i na PP ili mail. Ili u temi neka ostavi poruku a ja cu mu se javiti.

Puno pozdrava!
 
Odgovor na temu

smfilip
Beograd

Član broj: 12580
Poruke: 1630



+4 Profil

icon Re: Molim da se javi neko ko ima iskustva u prodaji stvari preko interneta13.07.2006. u 15:25 - pre 216 meseci
1) Da li bi da je prodas u zemlji ili inostranstvu?
2) Bitna je velicina te stvari(mozda da kazes sta je u pitanju)-zbog toga sto ako je nesto vece,i teze,u inostranstvo ces veooooma tesko da posaljes
 
Odgovor na temu

Ivan Miladinović
Ivan Miladinovic
All around the web

Član broj: 26492
Poruke: 592
*.3dnet.co.yu.

ICQ: 321748581
Sajt: www.sanovniktumacenjesnov..


+1 Profil

icon Re: Molim da se javi neko ko ima iskustva u prodaji stvari preko interneta13.07.2006. u 15:47 - pre 216 meseci
1) Pre u inostranstvu, jer ovde nikada necu dobiti taj novac... Bilo je zainteresovanih, ali ipak SERBIA. A i iz Muzeja i Madlena su mi preporucili da probam pre inostranstvo. Jos jedna vazna stvar, on je trenutno u CH kod mog ujaka i uopste ne zelim da ga vracam ovamo, lakse ce ga neko preuzeti iz CH ili zemalja u EU nego iz Srbije.

2) Ukratko, zenski ogrtac vezen od zlatnih i srebrnih niti, ima dosta KG (citaj 5-6-7, ne znam tacno) zbog zlata i srebra na sebi, ali nije prevelik... mozda ~1,40m otprilike...
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Molim da se javi neko ko ima iskustva u prodaji stvari preko interneta

[ Pregleda: 3760 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.