Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kucni zvucnici u kolima

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Kucni zvucnici u kolima

[ Pregleda: 6298 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Salabajzer
Ivan Calic
Beograd

Član broj: 82485
Poruke: 7
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Kucni zvucnici u kolima25.07.2006. u 23:03 - pre 215 meseci
Da li neko zna kako bi zvucali kucni zvucnici iz kompresionih kutija u kolima????
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
82.208.201.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Kucni zvucnici u kolima26.07.2006. u 00:35 - pre 215 meseci
Pa ovako:
1. navedi koji zvucnici
2. navedi snagu tih zvucnika
3. navedi da li ih vadis iz kutije i ugradjujes u ''dasku'' na kolima (gde ih ugradjujes)
4. navedi otpor zvucnika
5. da li koristis neko pojacalo ili samo neki player i koje je marke, snage

daj brate malo informacija
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

Salabajzer
Ivan Calic
Beograd

Član broj: 82485
Poruke: 7
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Kucni zvucnici u kolima26.07.2006. u 17:12 - pre 215 meseci
Nisam znao da bas toliko informacija treba!!!
Pa ovako:

1.Nista odredjeno (za sada). U Bubanj potoku ima dosta onih koje donose iz inostranstva.Video sam neke 5-o sistemce (dva bassa, dva srednja i jedan visoki po kutiji), pa sam mislio njih da stavim ili neke slicne koje nadjem (naravno da nebudu neki krs!)

2.Zavisi koje nadjem!

3.Izvadio bi ih iz kutije i napravio bi policu pozadi (inace golf 2 je u pitanju), i eventualno ako nadjem neke manje (bass 16-20 cm) dvo ili tro sistemce za vrata

4.Najverovatnije 4 oma

5.U zavisnosti od samih zvucnika, koristio bi i pojacalo ako mi bude potrebno ili samo pleyer, Pioneer 4x50w
 
Odgovor na temu

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
195.178.58.*



+7 Profil

icon Re: Kucni zvucnici u kolima01.08.2006. u 11:57 - pre 215 meseci
Prvo pretpostavljam da znas sta je kompresiona kutija,ako znas,- sta mislis,dali gepek sa kakvo god policom makar bila i od mermera moze da zameni kompresionu kutiju-mislim u hermetickom smislu?? Sta mislis?Ako su zvucnici namenjeni za kompresionu kutiju mozda ce dobro zvucati i u bas reflex ali to je pitanje,mozes da napravis tako policu da cele komplet kompresione kutije sa zvucnicima ucvrstis za tu policu i onda nece biti problema-razmisli,a ako mislis da ugradjujes zvucnike u policu zadnju razmisli o kupovini posebnih-ne trosistemaca-vec posebnih visokotonaca....,ili jednostavno kao sto sam vidjao ljudi stave jacu zadnju policu i samo stave-poloze horizontalno kutije sa zvucnicima,tako da ako si sa kolima odes tamo gde zelis da kupis kutije i stavis jedne pa probas(na policu, pa druge i koji ti se zvuk najvise svidja te i uzmi, a ako mora da se donese iz inostranstva...?..hm,jesi li razmisljao o SAL-u Elementa iz subotice ih prodaje,to su ugradni zvucnici,ako oces kvalitetnije imas Vifa,Visaton-ITC Cacak,ili raspitaj se o nekim dobrim starim polovnim zvucnicima koji su mozda bili i ugradjeni ili jesu ali trazi bas reflex kutiju,jer iz napred navedeno razumes sta znaci kompresiona kutija i ima razloga sto su ti zvucnici u kompresionoj kutiji.?
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Kucni zvucnici u kolima

[ Pregleda: 6298 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.