Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Viza kartica Sosjete Zeneral Banke

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke

[ Pregleda: 9596 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon7994

Član broj: 7994
Poruke: 278
*.yubc.net



+3 Profil

icon Viza kartica Sosjete Zeneral Banke04.02.2003. u 11:16 - pre 257 meseci
Cuo sam da Sosjete zeneral banka nudi Viza klasik karticu cije je koriscenje moguce i na internetu (navodno jos od leta prosle godine). Da li je neko ima, ili probao da je koristi?
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
217.26.67.*



+257 Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke04.02.2003. u 15:31 - pre 257 meseci
Ja sam se raspitivao - dakle, oni kazu mozes da je koristis za placanje putem interneta, ali oni ne snose nikakvu odgovornost - dakle, ukoliko ti odnekud provale broj - rizik je samo tvoj (ako ostanes bez svih para na racunu), dakle nema refunda i slicno.
Imas sajt njihov, pa gledaj:
http://www.socgenyu.com/srpski/index.htm
ili pitaj na info centru:
011-30 11 555

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.datanet.yu



+7 Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke04.02.2003. u 18:23 - pre 257 meseci
To je klasicna debitna kartica za koju je potrebno 1.000 evra depozita. I da, moze svuda, pa i na internetu.
 
Odgovor na temu

mikis
Mihailo Stefanović
Beograd

Član broj: 1825
Poruke: 767
*.verat.net

Sajt: www.mikis.org


Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke06.02.2003. u 00:31 - pre 257 meseci
Može svuda, malo sutra :( Uzeo sam njihovu Electron Visa karticu, svakog meseca mi uredno skidaju po 180 din bez obzira što niti sam mogao da je koristim u inostranstvu (Grčka), niti je prima gomila najvećih radnji kod nas (C Market, Jugopetrol...)
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke06.02.2003. u 01:05 - pre 257 meseci
Kako to??

Na automatima bi barem trebalo da radi. Traži u banci telefon viza centra i njima se žali, znaće više da ti saopšte sigurno od službenice u banci.
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.beograd-2.tehnicom.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke06.02.2003. u 03:54 - pre 257 meseci
Citat:
mikis:
Može svuda, malo sutra :( Uzeo sam njihovu Electron Visa karticu, svakog meseca mi uredno skidaju po 180 din bez obzira što niti sam mogao da je koristim u inostranstvu (Grčka), niti je prima gomila najvećih radnji kod nas (C Market, Jugopetrol...)


mikis, Visa Electron nije isto što i Visa Classic. Prva se može koristiti samo gde postoji zasebna podrška za Electron kartice, a druga je tradicionalna Visa kartica.

Prva se u većini banaka ne može koristiti ni na netu, ali ne znam dovoljno o visa karticama da bih znao da li je to zbog osobina same Electron kartice, ili je politika banaka.

Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.datanet.yu



+7 Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke06.02.2003. u 09:18 - pre 257 meseci
mikis,
i ja imam electron, ali ovde se govori o VISA Classic, koja moze svuda (uz soma eura depozita).
VISA Electron sluzi uglavnom za internu upotrebu u banci, za dizanje para, transfere(dobija besplatno nakon otvaranja tekuceg ili stednog racuna u SocGenYu). Mada, trebalo bi da radi i na svim bankomatima i svim mestima gde rade Electron kartice.
 
Odgovor na temu

mikis
Mihailo Stefanović
Beograd

Član broj: 1825
Poruke: 767
*.verat.net

Sajt: www.mikis.org


Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke06.02.2003. u 10:59 - pre 257 meseci
Znam, ali i za Electron karticu piše da se može koristiti i na prodajnim mestima i na bankomatima u zemlji i inostranstvu, i pristao sam da plaćam veću "pretplatu" da bih mogao da je koristim napolju (180 umesto 120 din mesečno). Napolju nisu hteli da je prihvate ni u trgovini ni na bankomatima -- ovde su se u banci žalili kako "veze još uvek ne funkcionišu". Takođe, pouzdano znam da se nije mogla koristiti ni na Kipru.

A C-Market i većina pumpi u gradu ne prihvataju nikakve Vise, ni Electron ni Classic. Ok, možda su krivi trgovci, ali meni su u C Marketu rekli da je to zbog toga što ne mogu da postignu dogovor sa Sosijeteom koji je preuzeo procesiranje Visa kartica i izdavanje POS terminala (ako su lagali mene, i ja lažem vas). C Market je ranije primao Visa kartice, dok je procesiranje išlo preko jedne od propalih državnih banaka (Jugobanka, čini mi se?)
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.verat.net



+257 Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke06.02.2003. u 14:47 - pre 257 meseci
Ne znam za Grcku i Kipar - ali znam da je moja devojka proslog leta bila vrlo srecna kad je mogla na bankomatu u Kanadi, Usa, i Belgiji da podigne pare sa Visa Electron Sosije Generale-a.
Za prodavnice ne znam, nije placala karticom.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke06.02.2003. u 15:01 - pre 257 meseci
Electron kartice su platne kartice za automate - ne mogu se koristiti na internetu!
 
Odgovor na temu

darko
beograd

Član broj: 903
Poruke: 215
*.datanet.yu



Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke06.02.2003. u 23:34 - pre 257 meseci
Uzmi MasterCard MAESTRO kod Delta Banke. Ja je imam vec neko vreme i izuzetno sam zadovoljan. Delta je postavila preko 1000 pos uredjaja i oko 25 bankomata(80% BG). Upisnina je 120din i GODISNJA clanarina 120 din. Kad sam je ja uzimao trazili su 100 eura na devizni i 1000 din na dinarski racun. Sad imaju neku promociju, ide reklama, valjda "bolje od ceka", i nisam video da se neke pare traze. inace ovih 100 eura i 1000 din moze da se koristi odmah po dobijanju kartice. Kartica provereno radi na pumpama, c marketima, pekabetama, maxi diskontima, restoranima....Inace kazu da ce u neko dogledno vreme biti omoguceno i da radi na internetu. Od svih debitnih kartica kod nas ova je ubedljivo najpovoljnija i stvarno dosta toga pruza.
www.cannonballforums.se

CannonBall Community - Cars, Clubs & Tuners
 
Odgovor na temu

mikicam
Beograd

Član broj: 17998
Poruke: 31
*.213.eunet.yu

ICQ: 44424935


Profil

icon Re: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke17.09.2004. u 11:59 - pre 237 meseci
Od ove godine mozes da dobijes VISA Classic bez depozita, ako primas platu preko Banke.

I to nije sve! Za odobrenu VISA Classic dobijes i kreditnu karticu MasterCard Standard sa 20.000 odobrenim kreditom!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Viza kartica Sosjete Zeneral Banke

[ Pregleda: 9596 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.