Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

predlog

[es] :: Web dizajn i CSS :: predlog

[ Pregleda: 3303 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

coske
NBGD

Član broj: 6570
Poruke: 20
*.yubc.net



Profil

icon predlog07.02.2003. u 02:11 - pre 257 meseci
Posto sam pocetnik i vec po stoti put smaram ljude sa nekim pitanjima imam jedan predlog koji bi dobro dosao kako pocetnicima tako i onima koji znaju vise.

Da se oformi biblioteka uputstava (ako moze u pdf formatu) gde bi oni koji stvarno znaju odradili neke teme bez mnogo price samo konkretne stvari npr. optimizacija grafike, frame-ovi, layer-i, navigacija , razne teme iz problematike HTML, DW,Flash, fazon "male tajne VELIKIH majstora" itd

Mislim da bi spasili mnoge koji pocinju , a i one koji znaju vise.

 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: predlog07.02.2003. u 14:27 - pre 257 meseci
Evo ti moj prilog: http://www.dv.co.yu/dokumenti/webfoto/
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: predlog07.02.2003. u 17:06 - pre 257 meseci
pa takvih stvari (clanaka, tips&tricks, ...) ima milion na netu, ali sta sve to vredi, kad nema ko da trazi...
 
Odgovor na temu

nixa018




Profil

icon Re: predlog09.02.2003. u 03:43 - pre 257 meseci
Pa i Gojko je hteo da otvori nesto slicno na tu temu , ali moderatore je mrzelo da pisu ... (cast izuzecima ) , i onda se tu pojavilo pitanje autorskih prava i od svega toga nije bilo apsolutno nista ... .. valjda je URL trebao da glasi docs.elitesecurity.org ali kao sto rekoh nista ....

Citat:
pa takvih stvari (clanaka, tips&tricks, ...) ima milion na netu, ali sta sve to vredi, kad nema ko da trazi...


Ima ko da ih trazi , postoje i knjige , ali zar nije bolje da se sve to smesti na jedno mesto , i da vec ako su neki elita ,a neki teze ka tome postaviti nesto sto znaju najbolje , nebitno u kojoj oblasti i daj ih postavie na ftp ili tome slicno i da se ne postavljaju ista pitanja po ko zna koji put , kako da uradim ovo , kao da uradim ono vec u TOP ce da stoje recimo za Flash , Action Script Dictionary ... na srpskom , pa HTML i tako dalje ...
Ova ideja nije losa ( ja bi prvi nabacio nesto sto znam ) , originalni textovi i radovi kao primeri i da se smanji gubljenje vremena na odgovaranje necega sto vec postoji nesto ....poput one moje teme Ip na stranici .... al kad ne znam kako da stavim upit u google , tj kako da formulisem pitanje sta cu ... moram da pitam .....

Gojko napravi ovako nesto .... bilo bi veliko olaksanje ... !!!
 
Odgovor na temu

coske
NBGD

Član broj: 6570
Poruke: 20
*.InfoSky.Net



Profil

icon Re: predlog10.02.2003. u 11:57 - pre 257 meseci
Pa znam da ima toga na tone po web-u ali zar nije fazon da sto vise ima ovde negde na ES-u.

I hoce li biti nesto od toga. Mislim da bi vredelo?

 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.dial.InfoSky.Net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: predlog10.02.2003. u 14:45 - pre 257 meseci
ponavljam se opet, posto ne razumete:

nesto slicno vec postoji (u vidu TOP tema) pa posetioci ni to nece da citaju. ne mozes ljude naterati da citaju to (i/ili da pretrazuju) pre nego sto postuju..
 
Odgovor na temu

nixa018




Profil

icon Re: predlog11.02.2003. u 18:27 - pre 257 meseci
Citat:
nesto slicno vec postoji (u vidu TOP tema) pa posetioci ni to nece da citaju. ne mozes ljude naterati da citaju to (i/ili da pretrazuju) pre nego sto postuju..


Da Tomice , ali ne postoji sve ... FAQ sadrzi samo neke od faktora koji mogu da budu pitana na forumu ....docs,elitesecurity.org je resenje , mada jos uvek ne postoji ...FAQ ima svako od moderatora da menja , tj sto neko upise , a nekom se ne svidja on to i obrise .... Skupina FAQ u .pdf -u ili u gziped textu bi bila resenje ....mada .... nema ...

Think about it ....
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: predlog

[ Pregleda: 3303 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.