Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nokia 3310 POMOC !!!!

[es] :: GSM - servisiranje :: Nokia 3310 POMOC !!!!

[ Pregleda: 3539 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.verat.net



Profil

icon Nokia 3310 POMOC !!!!09.02.2003. u 16:24 - pre 257 meseci
Moj kum ima problem. Danas kada je stavio svoju Nokiu 3310 na punjenje ( baterija je bila prazna ), posto je delimicno ugurao dzek u punjac i zacuo pisak za punjenje ( nije se pojavio indikator punjenja na displeju telefona ) u istom trenutku cimnuo je slucajno kabl od punjaca i dzek je ispao napolje. Vrato je nazad dzek u telefon i poceo je da se puni ali nakon 2 minuta telefon je zavrsio punjenje i kada ga je upalio bio je na 2 crte ! On ga je zatim zezao dok nije za 15-tak minuta opet istrosio bateriju, i opet ga je stavio na punjenje i za 10 minuta telefon je opet signalizirao da se napunio i na displeju su se ocrtale 4 crte, i nakon nekoliko minuta su pale na 2 crte ! Telefon je kupljen pre nekih 10 meseci u Madjarskoj i kod nas je dekodiran i od tada je radio bez problema.
Da li je baterija crkla, ili se elektronika za punjenje u telefonu pokvarila ili je u pitanju softverska greska, ili je pak u pitanju nesto trece ? Ako neko zna sta je problem ili je imao slicno iskustvo neka odgovori sto pre !!!

Pozdrav

Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
212.124.182.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Nokia 3310 POMOC !!!!09.02.2003. u 20:15 - pre 257 meseci
Neznam sta je tacno u pitanju, ali mozes da probas da negde ukljucis net monitor, preko data kabla i da vidis na stani 20 net monitor-a sta pise u gornjem desnom uglu, ako je sve uredu, trebalo bi da pise FastC (za NiMh baterije) ili LithC (za Litijumsku). Meni ponekad prijavi TmpFa - Gresku zbog loseg citanja temperature baterije.

Moguce je i da je baterija crkla, ali je to manje verovatno. Ja imam telefon oko 12 meseci, i baterija mi vec drzi manje od 2 dana.

Moguce je i da je problem i sa punjacem, ali ja se ipak ne razumem tolko u ovo.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

serbian mafia
francuska
brus

Član broj: 5992
Poruke: 148
*.w80-14.abo.wanadoo.fr



Profil

icon Re: Nokia 3310 POMOC !!!!09.02.2003. u 22:48 - pre 257 meseci
ja imam slican pb.
punio sam 3310 celu noc, i nije bio pun, nego 1 crtu samo, punjac je ispravan
sta to moze biti
hvala na odgovorima
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: Nokia 3310 POMOC !!!!

[ Pregleda: 3539 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.