Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Literatura za rad o auto osiguranju....

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Literatura za rad o auto osiguranju....

[ Pregleda: 3529 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

oliboy
madr raša

Član broj: 32616
Poruke: 35
*.beobug.com.

Sajt: www.blogoye.org


+1 Profil

icon Literatura za rad o auto osiguranju....27.08.2006. u 09:36 - pre 214 meseci
Pozdrav svima,
već neko vreme pokušavam naći neke tekstove vezane za auto-osiguranje, naknadu štete, i kako je sve to rešeno u drugim (okolnim) zemljama(uporedno pravo). Sve što sam uspeo naći je jedna stranica na sajtu jednog našeg osiguravajućeg društva.... tako da bih vas zamolio da me uputite na neku literaturu koja ima veze sa tim (srpski, engleski, makedonski).
Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

djalfirevic

Član broj: 76932
Poruke: 497
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Literatura za rad o auto osiguranju....28.08.2006. u 14:33 - pre 214 meseci
Citat:
oliboy: Pozdrav svima,
već neko vreme pokušavam naći neke tekstove vezane za auto-osiguranje, naknadu štete, i kako je sve to rešeno u drugim (okolnim) zemljama(uporedno pravo). Sve što sam uspeo naći je jedna stranica na sajtu jednog našeg osiguravajućeg društva.... tako da bih vas zamolio da me uputite na neku literaturu koja ima veze sa tim (srpski, engleski, makedonski).
Hvala unapred!


Otisao sam na Google i otkucao u search engine, 'car insurance'...

Sve sto ti treba...
 
Odgovor na temu

oliboy
madr raša

Član broj: 32616
Poruke: 35
*.beobug.com.

Sajt: www.blogoye.org


+1 Profil

icon Re: Literatura za rad o auto osiguranju....29.08.2006. u 01:16 - pre 214 meseci
Hvala na pomoći, ali ja nikako da se snađem. Ima par stvari, isčupao sam nekako ispod mora reklama...
Ali meni treba 50-100 stranica teksta. Na ovim stranicama se samo hvale, a nikako da ispričaju suštinu...
Muka jedna...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Literatura za rad o auto osiguranju....

[ Pregleda: 3529 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.