Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Oprema] Osnovno pitanje o mixeti Behringer ub802

[es] :: Muzička produkcija :: [Oprema] Osnovno pitanje o mixeti Behringer ub802

[ Pregleda: 2342 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pixi018
Washington DC

Član broj: 103670
Poruke: 32
*.chvlva.adelphia.net.

Sajt: www.davidgilmour.com


Profil

icon [Oprema] Osnovno pitanje o mixeti Behringer ub80210.09.2006. u 03:31 - pre 214 meseci
Evo opet ja sa svojim glupim pitanjima! ton_majstor nista nemoj da se iscudjavas...
Elem, salu na stranu, jedno ovako generalno pitanje. Hocu da uzmem ovu malu mixeticu (ub802) u Americi pa me zainima da li znate koliko je power input na njoj, tj mogu li da je prikljucim na 220v. I da li ima ono frekvenija 50-60Hz? Da li to oni prave univerzalno za svetsko trziste ili prave posebnoza Evropu posebno za USA..?
Drugo nikad je nisam video uzivo koliko je velika i teska. Ne ide da je vucem sa sobom u avion ako je glomazna tj. teska. Ako neko zna dimenzije i tezinu bio bih mu zahvalan
I trece ako ne ova, koja mixetica bi mogla da mi zavrsi posao za amaterske snimke i svirke? Ono u kucnoj varijanti. Tacnije sa koliko bih para mogao da prodjem za neku takvu mixetu u Srbiji?
Pozdrav

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 10.09.2006. u 11:12 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Osnovno pitanje o mixeti ub80210.09.2006. u 10:11 - pre 214 meseci
Nemam ja šta da se čudim. Ne shvataj me kao neku babarogu. Nit' sam Bogom dan da ovde pridikujem kao neki izdrndani pop ili profesor!

http://www.behringer.com/UB802/

Eto, pogledaj šta kupuješ.

Inače, sudeći po manualu... u USA se prodaje sa posebnim adapterom za 115 V. U Evropi to neće raditi. Ne kupuj tu.

Inače zastupnik Behringera za Srbiju je Artist, pa pogledaj kod njih kakve su cene. Verujem da je ona jeftinija u Beogradu, nego u USA.

Ja to NE BIH kupio. Ne u USA, nego i ovde. Mada, za tvoje potrebe... ipak treba prvo da je poslušaš.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

pixi018
Washington DC

Član broj: 103670
Poruke: 32
*.chvlva.adelphia.net.

Sajt: www.davidgilmour.com


Profil

icon Re: [Oprema] Osnovno pitanje o mixeti Behringer ub80210.09.2006. u 11:14 - pre 214 meseci
Ma dobro, zezam se ja malo.
Reci mi, sta je bolje onda uzeti za te pare?Znam da to nije u tvojoj ligi, ali ipak savet bi pomog'o
Pozdrav
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: [Oprema] Osnovno pitanje o mixeti Behringer ub80210.09.2006. u 12:08 - pre 214 meseci
Koje pare? I ZA ŠTA, koju namenu!?

Molim te konkretno napiši.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

pixi018
Washington DC

Član broj: 103670
Poruke: 32
*.chvlva.adelphia.net.

Sajt: www.davidgilmour.com


Profil

icon Re: [Oprema] Osnovno pitanje o mixeti Behringer ub80210.09.2006. u 12:25 - pre 214 meseci
Da li postoji neka koja kosta kao ova vec pomenuta a da je bolja od nje po tvom misljenju...
Za to sto ja hocu da koristim je verovatno i ub802 odlicna (amaterski snimci i amaterske svirke) samo sam pomislio iz tvog proslog posta da imas neko bolje resenje kad je u pitanju ta "sh "klasa mixeta.
Ona ima 4 ulaza jel tako? Znaci, prkaticno u nju mogu da ubodem dva instrumenta i dva mikrofona npr.
Pa onda bi u obzir dosla i neka mixetica sa vise ulaza. (6 ili 8) Sta ti mislis kioliko para da zavrsi posao? Znaci nista profi, skroz amaterski, ali da to ne bude horor za usi (tipa koncerti nasih pevaca folk muzike 90-tih godina)
Pozdrav
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: [Oprema] Osnovno pitanje o mixeti Behringer ub80210.09.2006. u 18:45 - pre 214 meseci
Ma, za po kući je dovoljno ok. Ali, pogledaj u toj klasi cena (i dalje ne znam koliko si spremio para) još nešto. Berindžer je osnova, početak, dno. Ne valja se hvatati za prvo što ti padne šaka ili ti se svidi u oglasima.

Nemam savet za konkretan mikser, valjda su svi ti od 100 e dobri na svoj način. Ustvari, izbegni "Phonic", za te znam da ne valjaju.

Ako se ne varam, Acaradio je prodavao takvu pre par meseci za male pare, ako on nešto zna više...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: [Oprema] Osnovno pitanje o mixeti Behringer ub802

[ Pregleda: 2342 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.