Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...

[es] :: Vodič za učenje :: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...

[ Pregleda: 6986 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

crazy_plavushica
Ucenica Zemunske gimnazije
Tu sam negde...

Član broj: 116435
Poruke: 8
213.244.208.*

Sajt: en.facebox.com/Plavushica


Profil

icon A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...07.10.2006. u 14:47 - pre 213 meseci
Da li ima neko ko ide na fon? Kakvo je drustvo, atmosfera, organizacija... I koliko je tesko? Zanima me i sta je bolje FON menadzent, ili ekonomski (u Bg)? Kao i to ako se opredelim za fon, koji smer je po vama najbolji? Gde nema PREVISE suvoparnog ucenja i strebanja napamet... verujte mi da mi jo to dosadilo.. Idem na drustveni smer u gimnaziji, pa me takodje zanima da li je tesko pripremiti matu za prijemni? P.S_mata mi ide dosta dobro, ali na nivou drustvenog smera.
Nije sve tako crno... ja sam plava :)
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...07.10.2006. u 15:10 - pre 213 meseci
Bolje upisi FON nego ekonomiju. Kakvo ce ti biti drustvo, zavisi od tebe, a organizacija je prilicno dobra. Uzmi nekog profesora da te malo sprema za matematiku. Prijemi nije tezak, narocito ako ti nije frka da prvu godinu budes samofinansirajuci student (1200 evra), uhvatis uslov (sto je jako lako u prvoj), pa se prebacis na budzet.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Niche
BGD

Član broj: 91174
Poruke: 131
*.146.eunet.yu.



Profil

icon Re: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...07.10.2006. u 15:11 - pre 213 meseci
Za menadzment ti je bolji Ekonomski fakultet jer ces lakse naci posao sa tom diplomom, a sto se tice matematika ona je teza na FON-u. Ovo su iskustva nekih mojih kolega.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...07.10.2006. u 15:22 - pre 213 meseci
Citat:

Za menadzment ti je bolji Ekonomski fakultet jer ces lakse naci posao sa tom diplomom


Bez neke zelje da se stavljam na stranu Ekonomskog ili FON-a - ali od kad je diploma neko merilo za nalazenje menadzerskog posla? Diploma je svakako bitna prilikom pregleda CV-a, ali cisto sumnjam da ce bilo ko zaposliti freskog diplomca na nekoj menadzerskoj poziciji, i svakako ce daleko bitnije biti gde je ta osoba pre toga radila i reference predhodnog poslodavca ili, jos bolje, licni uspeh te individue na tom poslu.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...07.10.2006. u 15:28 - pre 213 meseci
U vezi tezine ispita, treba samo uzeti u obzir da se na FONu sve polaze iz 3,4 dela. Ako radis redovno, kad dodjes na ispit, 80% posla si vec zavrsila, i ispit je tu samo zavrsni udarac. Cak i usmene imas iz vise delova... Laganezi...
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
195.252.89.*

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...07.10.2006. u 19:13 - pre 213 meseci
Ne mogu porediti ta dva faxa jer imam iskustvo samo sa jednog. Ali svakako da je FON prijatniji, čistiji, lepši moderniji fax i da je društvo mnogo bolje (prijatniji profesori, prijatniji studenti, bolja organizacija, više studentskih udruženja, bolji forum....)
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
212.200.221.*



+5 Profil

icon Re: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...07.10.2006. u 22:03 - pre 213 meseci
A sto ne pogledas umesto ta 2 faksa neki privatni, recmo Megatrend.
 
Odgovor na temu

crazy_plavushica
Ucenica Zemunske gimnazije
Tu sam negde...

Član broj: 116435
Poruke: 8
213.244.209.*

Sajt: en.facebox.com/Plavushica


Profil

icon Re: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...07.10.2006. u 22:59 - pre 213 meseci
Pa zato sto mi treba dosta kesha... A ovako postoji mogucnost da udjem na budzet.. Imacu dovoljno bodova iz skole, sto znaci da sve zavisi od prijemnog :)
Nije sve tako crno... ja sam plava :)
 
Odgovor na temu

Niche
BGD

Član broj: 91174
Poruke: 131
*.105.eunet.yu.



Profil

icon Re: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...08.10.2006. u 09:58 - pre 213 meseci
Nismo se dobro shvatili...

Smer menadzment na FON-u ili Ekonomski fakultet, to je mislim bilo pitanje.
Stvar stoji da ces lakse dobiti posao sa diplomom Ekonomskog fakulteta nego sa diplomom FON-a, smer menadzment. Nije ogromna razlika, ali ipak postoji.

 
Odgovor na temu

Boris Stevanovic
Srbija

Član broj: 1265
Poruke: 121
213.244.197.*



Profil

icon Re: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...08.10.2006. u 10:45 - pre 213 meseci
Citat:
Niche: Nismo se dobro shvatili...

Smer menadzment na FON-u ili Ekonomski fakultet, to je mislim bilo pitanje.
Stvar stoji da ces lakse dobiti posao sa diplomom Ekonomskog fakulteta nego sa diplomom FON-a, smer menadzment. Nije ogromna razlika, ali ipak postoji.


Ovo uopste nije tacno. Vecina konkursa koji se objavljuju, na koja mogu da se prijave svi obrazovni profili, imaju testiranja . Do tvog znanja je da li ces dobiti posao ili ne, a ne do diplome. Inace Ekonomski fax ima vise smerova nego FON i ako mislis da se bavis menadzmentom u bankarstvu idi na Ekonomski, a ako te vise zanima proizvodni menadzent idi na FON. Pogledaj dobro te smerove i uporedi sa tvojim interesovanjima. Inace stoji da je FON laksi jer se ispiti mogu dobrano olaksati raznim kolokvijumima, projektima i sl. Samo nemoj da se zavaras i mislis da je to lak fax. Znam ja ljude koji su zavrsili ETF u roku, a potpisujem da nikada ne bi zavrsili FON jer ima bubackih predmeta za koje treba drugi nacin ucenja. Pogledaj i nastavne planove pa odluci.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
213.240.54.*

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...11.10.2006. u 10:51 - pre 213 meseci
http://www.elitesecurity.org/p...rch&SubmitType=Ovog+foruma
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: A li da upišem FON? Molim za Vaše mišljenje i savet ...

[ Pregleda: 6986 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.