Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da napravim da kad u google ukucam teretana da imam i podlinkove kao kad ukucam microsoft

[es] :: Pretraživači i SEO :: Kako da napravim da kad u google ukucam teretana da imam i podlinkove kao kad ukucam microsoft

[ Pregleda: 4107 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pink_Panther

Član broj: 69848
Poruke: 13
*.PPPoE-3530.sa.bih.net.ba.



Profil

icon Kako da napravim da kad u google ukucam teretana da imam i podlinkove kao kad ukucam microsoft17.10.2006. u 16:29 - pre 212 meseci
Znam da sam možda glupo formulisao pitanje ali evo o čemu se radi.
Kad ukucate na google "microsoft" otvori se opis stranice, glavni linki onda sljedece linkovi
--------Download Center - www.microsoft.com/downloads/
--------Windows Family - www.microsoft.com/windows/
--------Office Online - office.microsoft.com/
--------Support - support.microsoft.com/


E sad šta trebam ja uradit da kad ukucam u google TERETANA i kad se otvori u rezultatima opis za teretanu.co.ba i link, pa da i ja imam de pod linkove za npr:
teretana.co.ba/forum
teretana.co.ba/galerija
....

Unaprijed hvala svima na odgovoru
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Kako da napravim da kad u google ukucam teretana da imam i podlinkove kao kad ukucam microsoft17.10.2006. u 16:35 - pre 212 meseci
To google radi a ne ti. Ne mozes nista da ucinis po tom pitanju.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

dj011

Član broj: 27347
Poruke: 272
*.vw.shawcable.net.

Sajt: www.enquisition.com


+7 Profil

icon Re: Kako da napravim da kad u google ukucam teretana da imam i podlinkove kao kad ukucam microsoft19.10.2006. u 20:23 - pre 212 meseci
kao sto rece, nije do tebe. po onome sto sam za sada video MISLIM da se ovo pojavljuje samo ako je sajt prvi na listi (ocigledno), ima dosta spoljasnih linkova prema ostalim stranama koje se pojave, i upisana rec je veoma popularna. tako da sumljam da ce se pojavljivati za "teretana"
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Kako da napravim da kad u google ukucam teretana da imam i podlinkove kao kad ukucam microsoft

[ Pregleda: 4107 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.