Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara

elitemadzone.org :: MadZone :: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara

[ Pregleda: 4881 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara25.10.2006. u 18:07 - pre 212 meseci
Juce je objavljenja informacija da ce u fanasnjem Glasu javnosti biti objavljena 'ispovest radovana karadzica'...
Danas, na njihovom sajtu osvane sledece:

Citat:

Živim mirno i spokojno, niko me ne juri i do sada nisam imao nekih posebnih problema.Nedavno sam bio u Beogradu u bolnici, gde sam operisan. Medicinska sestra ispričala je komšinici da u njenoj bolnici leži Radovan Karadžić, a ova odmah došla da me vidi. Nekako čuo i jedan sveštenik pa i on došao


sa porukom, u stilu "ostatak do kraja dana", i do kraja dana, stvarno bi prica
http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/R06102403.shtml

E sad, sto se mene tice, ovo je klasican primer prevare, obmanjivanja kupca, zavaravanje istog...stagod, ljudi su jednostavno povecali tiraz prodajuci ljudima maglu...
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara25.10.2006. u 18:19 - pre 212 meseci
To sve nije nista prema onom odvratnom Kuriru. Kad se setim onoga sta objavljuju i onog momka(novinara tog lista) kog je neko izmlatio pre par meseci zbog guranja nosa u intimnost(ne bukvalno) odredjene osobe, uopste mi ga nije nimalo zao. Sto se toga tice, Glas javnost je prema Kuriru-nista...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara25.10.2006. u 18:25 - pre 212 meseci
Citat:
Dok razne obaveštajne službe, vojne i policijske jedinice i belosvetski lovci na glave više od decenije bezuspešno tragaju za dr Radovanom Karadžićem, reporterima Glasa bio je potreban samo jedan dan da ga lociraju, ugovore susret i porazgovaraju sa njim.
- Živim mirno i spokojno, niko me ne juri i do sada nisam imao nekih posebnih problema. Čak sam doživeo više privilegija nego neprijatnosti. Kolege i studenti me uvažavaju i sasvim sam zadovoljan svojim životom - tvrdi u ekskluzivnom razgovoru za Glas javnosti dr Radovan Karadžić.


Za ovakve laži bi u iraku novinar dobio min. 180 godina robije i 6 smrtnih kazna bez kaucija i pomilovanja! Sramota!
 
Odgovor na temu

SqlByte
bg

Član broj: 65900
Poruke: 269
*.smin.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara25.10.2006. u 18:45 - pre 212 meseci
Ovo je previše i za Mad Zone !
Ne krivim ja ni Glas javnosti ni kurir, u odnosu na druge novine oni imaju samo malo vishe mashte
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara25.10.2006. u 19:30 - pre 212 meseci
Kurir i Glas javnosti su:





Ima li sličnosti?

Pozdrav!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara25.10.2006. u 19:38 - pre 212 meseci
Zahvaljujući tome što je isti gazda, "Glas" su novine koje su prilično oslobodjene raznih idiotarija jer sve tog tipa odlazi direktno u Kurir.
Meni se ovo svidja, odličan trik :)
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara25.10.2006. u 21:10 - pre 212 meseci
Super fora - svaka im cast na dovitljivosti.

Sto su obecali, to su i ispunili - nasli su Dr.Radovana Karadzica i objavili intervju sa njim.

Nigde nisu rekli da je to 'onaj' Radovan Karadzic.

:))))))))))

(...najbolji mi je sin iz Francuske koji salje pare ocu Radovanu, ...kako je zamalo "otkriven" finansijer Radovana Karadžića iz inostranstva...)
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara25.10.2006. u 21:42 - pre 212 meseci
Sa druge strane, malo sam zaboravio da ima i sveta koji kupuje te novine na kiosku, koji je u sustini prevaren.
Zbog njih nije lepo.

Za ostatak raje koja 'Glas' uglavnom cita besplatno preko web-a, imajuci u vidu koliko se prasine diglo sa
'zvanicnih' strana, super je fora.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara25.10.2006. u 22:19 - pre 212 meseci
@milanche
e upravo zbog tih drugih sam i postovao ovo...
mislim, novine nisu skupe, ali valjda treba da znas sta kupujes...
zamisli da kupis kola 'sa klimom', i na sedistu nadjes cedljuci na kojoj pise 'Klima'...

a fora - k'o fora nije losa...
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara26.10.2006. u 01:08 - pre 212 meseci
Smisljanje takvih fora je u naj manju ruku neprijateljska delatnost, od koje svi mi mozemo imati velike stete. Znamo kako je CNN svojevremeno uspevao da nas zakopa a sada nam ne treba CNN - mi sad sami sebi jamu kopamo. Zamislite kakvu ce lepu sliku o Srbiji i Srbima steci bilo koji strani zvanicnik, kada se na njegovom stolu uredno prevedene na engleski jezik pojave recenice:
Citat:
Dok razne obaveštajne službe, vojne i policijske jedinice i belosvetski lovci na glave više od decenije bezuspešno tragaju za dr Radovanom Karadžićem, reporterima Glasa bio je potreban samo jedan dan da ga lociraju, ugovore susret i porazgovaraju sa njim.
- Živim mirno i spokojno, niko me ne juri i do sada nisam imao nekih posebnih problema. Čak sam doživeo više privilegija nego neprijatnosti. Kolege i studenti me uvažavaju i sasvim sam zadovoljan svojim životom - tvrdi u ekskluzivnom razgovoru za Glas javnosti dr Radovan Karadžić.

Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara26.10.2006. u 01:11 - pre 212 meseci
pctel, mislim da ni oni nisu budale, pa da ne prevedu ostatak teksta :)
uopste, moja ideja nema veze sa politikom sa radovanom, sa pericom ili milicom, nego jednstavno na takvom nacinu privlacenja citalaca...
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara26.10.2006. u 01:20 - pre 212 meseci
Zbog takvih tekstova ljudi sve manje veruju medijima...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Trazimo Radovana, Glas Javnosti - reklama ili prevara

[ Pregleda: 4881 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.