Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako raditi marketing ili nesto slicno za firmu preko interneta?!

[es] :: E-Marketing :: Kako raditi marketing ili nesto slicno za firmu preko interneta?!

[ Pregleda: 5239 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mare smeker
Marko Lalic
Srbija

Član broj: 119144
Poruke: 1
*.smin.gonet.co.yu.



Profil

icon Kako raditi marketing ili nesto slicno za firmu preko interneta?!29.10.2006. u 10:29 - pre 211 meseci
Interesuje me kako raditi za neku stranu firmu samo preko interneta iz oblasti marketinga,ili neceg slicnog.Npr. ja im saljem svoje ideje, a oni me placaju za to.Interesuje me da li je to moguce i kako?!
 
Odgovor na temu

pavisit
Vojislav P
Pancevo

Član broj: 116598
Poruke: 9
195.252.78.*



Profil

icon Re: Kako raditi marketing ili nesto slicno za firmu preko interneta?!15.11.2006. u 00:15 - pre 211 meseci
Mislim da postoji mogucnost ali moras dobro da se sluzis jezikom kao i da imas ali zaista dobre ideje sto podrazumeva da neko to tamo nije vec smislio. Kao drugo jedan od najunosnijih poslova danasnjice je KRADJA ideja. Ukoliko nemas mogucnosti da je autorizujes budi siguran da ce ti je maznuti a onda dzaba truda. Nemam pojma kako to medjunarodno pravo tretira ali sam siguran da retko ko iz ove zemlje moze sebi da priusti trazenje pravde namedjunarodnom planu.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dialup.neobee.net.



+52 Profil

icon Re: Kako raditi marketing ili nesto slicno za firmu preko interneta?!15.11.2006. u 00:45 - pre 211 meseci
Citat:
mare smeker: Interesuje me kako raditi za neku stranu firmu samo preko interneta iz oblasti marketinga,ili neceg slicnog.Npr. ja im saljem svoje ideje, a oni me placaju za to.Interesuje me da li je to moguce i kako?!

Evo recimo ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Copywriting

Citat:
pavisit: Kao drugo jedan od najunosnijih poslova danasnjice je KRADJA ideja. Ukoliko nemas mogucnosti da je autorizujes budi siguran da ce ti je maznuti a onda dzaba truda. Nemam pojma kako to medjunarodno pravo tretira ali sam siguran da retko ko iz ove zemlje moze sebi da priusti trazenje pravde namedjunarodnom planu.

Krađa se na duže staze ne isplati, a evo i zašto: kao autor garantujem za originalnost rešenja i jedini ću snositi odgovornost ako neko potegne pitanje povrede nečijih autorskih prava prilikom izrade tog rešenja. Sa druge strane, ja recimo sva prava prenosim na klijenta pa neka on sutra isteruje pravdu ako bude pokraden...
 
Odgovor na temu

gorancir
Goran Ćirković
Beograd

Član broj: 20647
Poruke: 252
*.BVCOM.NET.

Sajt: www.internetsolutions.co...


+1 Profil

icon Re: Kako raditi marketing ili nesto slicno za firmu preko interneta?!18.12.2006. u 01:24 - pre 210 meseci
Moja sugestija je da uložiš novac u svoju ideju i tako ćeš najbolje videti da li si bio u pravu... Ukoliko je ideja dobra, novac će ti se sigurno vratiti!

Ukoliko nemaš dovoljno para, javi se proverenim ljudima i učestvuj u podeli profita. Međutim, male su šanse da se niko nije setio toga... Proveri zakon pre bilo kakvog pokušaja!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Kako raditi marketing ili nesto slicno za firmu preko interneta?!

[ Pregleda: 5239 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.