Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako ponuditi autorske kompozicije

[es] :: Muzička produkcija :: Kako ponuditi autorske kompozicije

[ Pregleda: 2553 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

wolfgang
milekic Miodrag
Beograd

Član broj: 121269
Poruke: 50
213.244.200.*



Profil

icon Kako ponuditi autorske kompozicije14.11.2006. u 09:28 - pre 212 meseci
Cao svima!
Nov sam ovde,pa nemojte mi zameriti ako nesto nije u redu.Citao sam ovaj forum poslednjih 10-tak dana,i mislim da je ovo predivno.Mozda sam malo promasio temu,ali se nadam da ima jos ljudi,osim mene,koje zanima ovo pitanje.
Gde i kako se mogu ponuditi pesme,kompozicije,textovi,da ne kazem prodati.Mislim,one price ,tipa,kao,ponuditi nekom poznatijem pevacu,muzicaru.Mozda je to pravi put,ali kako?
Svi znaju da to najvece kolo vode poznati kompozitori i textopisci i da ne pustaju bas lako bilo koga u svoje dvoriste.
Toliko i hvala!
Pozdrav!
mm
 
Odgovor na temu

zvonko033
Zvonko M
Srbija

Član broj: 120457
Poruke: 18
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Kako ponuditi autorske kompozicije16.11.2006. u 10:36 - pre 212 meseci
Da bi prodao kompoziciju pogresno je da nudis bilo kome pa cak i poznatim zvezdama, jer pogotovo poznati ne kupuju od nepoznatih jer im to ne ide uz imidz, ali vrlo su laki na pozajmici osnovne ideje pesme koja im navodno ne treba. Po meni mnogo bolji put je da probas da napravis ime koje nesto znaci na polju zanra kojim se bavis i da onda oderes onu zvezdicu sa pocetka price jer ce te samo tako ceniti. Ako si jeftin obicno se misli da si i nekvalitetan. E sad kako napraviti ime. Ako si u polju zabavne muzike idealno je da nadjes nekog kvalitetnog pevaca i da sa svojom kompozicijom konkurises na neki od brojnih domacih festivala, veruj mi nije nemoguce da i bez veze prodjes.Ostalo je stvar sudbine ali tada ces mnogo lakse na licu mesta naci potencijalne kupce jer vec nisi anonimus i ako imas dobru pricu eto novog Braje. Naravno pogresno se misli da je dovoljno da prezentujes ideju samo uz akusticnu gitaru snimljeno na nekom kasetofonu. Moras proizvod dobro upakovati.
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Kako ponuditi autorske kompozicije

[ Pregleda: 2553 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.