Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Oprema] Potreban savjet oko gitarskog procesora!

[es] :: Muzička produkcija :: [Oprema] Potreban savjet oko gitarskog procesora!

[ Pregleda: 3168 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bato_radovic
Milosav Radovic
Podgorica

Član broj: 128204
Poruke: 3
*.crnagora.net.



Profil

icon [Oprema] Potreban savjet oko gitarskog procesora!04.01.2007. u 13:32 - pre 209 meseci
Pozdrav svima.
Vec evo nekoliko mjeseci skupljam pare za neki procesor, i u pocetku sam mislio da uzmem Korgov AX3000G, ali kako skupih malo vise para mislim se da li da uzmem DigiTech GNX3, Pa ako ima neko da je svirao na nekom od ova dva procesora pa da mi da koji savjet. Ovaj Korgov je oko 120 eura jeftiniji, a za DigiTechov sam se najvise odlucio zbor Drumm machin-e, jer ne sviram u nikakvom bendu samo ovako za svoju dusu. Ili da uzimam posebno neke dist. pedale i Wah pedale, mada vlolim vise stilova muzike tako da ne mogu tacno da odredim sto bih svirao. Pearl jam je na prvom mjestu.... pa ide do Satriania, Vaia....itd. Pa ako neko moze da mi kaze kako se pokazao koji procesor. Bilo kakav savjet je koristan.
Hvala unaprijed, srdacan pozdrav!


[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 04.01.2007. u 14:52 GMT+1]
Radovic Milosav
 
Odgovor na temu

Rocket Roll
Beograd

Član broj: 99091
Poruke: 348
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: [Oprema] Potreban savjet oko gitarskog procesora!04.01.2007. u 22:56 - pre 209 meseci
Ako ti treba baš ritam mašina, bolje uzmi DigiTech JamMan-a - on će lepo da ti pušta bilo koji fajl odabereš, pa onda skineš neki loop sa neta, otkucaš svoj ili koristiš njegove presete. Plus ima efekte i jeftiniji je od GNX-a, a proveren je i dobro ocenjen. Ne znam koliko je, beogradski zastupnik je MitrosMusic.

Korg ima svoj sekvencer koji je zanimljiv, zvuči dovoljno dobro i solidno je napravljen. GNX je ipak u jačoj ligi od njega, i bilo bi najbolje da možeš da pazariš GNX4 (dolazi sa Lexiconovim Pantheonom). Ako ti se štede pare - JamMan ili Korg (vežbalo-looper ili techno zvuk).

Harmony Central Reviews: Korg AX3000G
Harmony Central Reviews: DigiTech JamMan
Harmony Central Reviews: DigiTech GNX4
"Goin' down where Southern cross' the Dog"
 
Odgovor na temu

bato_radovic
Milosav Radovic
Podgorica

Član broj: 128204
Poruke: 3
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: [Oprema] Potreban savjet oko gitarskog procesora!08.01.2007. u 15:56 - pre 209 meseci
Prastaj sto ranije nijesam odgovorio. Zelio bih provo da ti zahvalim na odvojenom vremenu za moje pitanje. Evo poslao sm bas neki mail nekim radnjama da vidim koliko se krece cijena GNX4 kod nas, najveci problem mi je sto kod nas ( Crna Gora) nena uopste nijedan od ovih procesora, pa ne mogu da ih probam i onda odmah odlucim koji bih trgovao.
Ovako moram ici do BG ili najblize Trebinja da ih vidim, a ne isplati mi se ici ako nemam dovoljno para bar za jedan. Skidao sam neke mp3 fajlove za GNX4 i jako mi se svidio, samo ne znam dje u BG ima jos DigiTech-ovih procesora se u Mitros music, ako bi neko moga da mi kaze kolika mu je priblizna cijena.? Hvala unaprijed, veliki pozdrav!
Radovic Milosav
 
Odgovor na temu

Rocket Roll
Beograd

Član broj: 99091
Poruke: 348
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: [Oprema] Potreban savjet oko gitarskog procesora!08.01.2007. u 23:05 - pre 209 meseci
Pozdrav i tebi. GNX4 kod nas drži samo Mitros, i cena mu je oko 500 e. Pozovi ih telefonom za tačnu cifru, ili im pošalji mejl (na telefon odgovaraju, na mejl takođe ali ne baš odmah): http://www.mitrosmusic.co.yu/
"Goin' down where Southern cross' the Dog"
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: [Oprema] Potreban savjet oko gitarskog procesora!

[ Pregleda: 3168 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.