Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Provaljivanje sopstvene sifre

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Provaljivanje sopstvene sifre

[ Pregleda: 26899 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kypjak_PC
R S

Član broj: 130183
Poruke: 3
87.250.119.*



Profil

icon Provaljivanje sopstvene sifre17.01.2007. u 15:27 - pre 209 meseci
Ovako stvari stoje, vidim ima more slicnih tema ali nijedna bas sto mene zanima pa sam ja odlucio da pitam vas tacno sto me interesuje. Naime moj problem je u tome sto imam pristup svom gmailu, hotmailu, yahoo, i ostalima ali dokle e pa sve dok ta osoba koja mi je mijenjala sifre nekaze STOP i jos jednom ih nepromjeni e onda sam ja GOTOV ili dok ja neuradim system. SVE MOJE SIFRE SU ZAPAMTITE NA KOMPU POD (*******) e kako da ih ja vidim???? Sigurno se pitate kako ih ne znam E PA ZATO STO SAM ZAPISO I BACIO PAPIR !!!
 
Odgovor na temu

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
87.250.121.*



+1 Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre17.01.2007. u 15:49 - pre 209 meseci
Ko ti je mijenjao sifre, nista te ne razumijem? Jasno mi je da nisi zapamtio (k'o fol) sifre za sebe, vec si ih "zapiso" i bacio papir, ali je nemoguce da nisi zapamtio bas nijednu sifru. Nisam siguran da imas bas ciste namjere?
Ali 'ajde, iskoristi opciju "security question" koju si (valjda) popunio prilikom registrovanja naloga.
tyranBL
 
Odgovor na temu

Kypjak_PC
R S

Član broj: 130183
Poruke: 3
87.250.119.*



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre17.01.2007. u 16:03 - pre 209 meseci
E sad vidi, zapamtio sam pola otprilike to mi je mijenjala bivsa (sada vec bivsa) cura i cak sta vise ja sam joj dao da promijeni i jos mi je i rekla koja je znam samo da je nesto u stilu "ajsadbogati... " pa sve sam pokuso ali neide i to pokusavo na njenim adresama posto je isto da nebi svoje totalno blokiro a i "security question" je promijenila na jednom tj. na palu sam uspio pravalit njeno ali sifra automatski ode na njen mail, ma tuga. Sve u svemu namjere su ciste i uopste me neinteresuje to sta mislis, samo mi treba pomoc kako da svoje sifre vidim pa da izmijenim.
 
Odgovor na temu

Slobodan Trebovac
Banja Luka

Član broj: 40266
Poruke: 1088
87.250.121.*



+1 Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre17.01.2007. u 16:26 - pre 209 meseci
Ovaj zadnji post je vise za podforum kriptografija, jer ko ovo desifruje, Enigma mu je igracka.;)
Kypjak_PC, otvori ti nove mail naloge, to ti je najbezbolnije. Ovo sto ti zelis (iz cistih namjera?), hiljade drugih zele da iskoriste vodeci se zlim namjerama. Ako hoces da pokusas, imaju neke teme i knjige na Net-u, i ticu se hacking-a odredjenih naloga, ali ja ti necu davati linkove ka njima, potrudi se malo, ako hoces da ih pronadjes. Postoje i programi pomocu kojih iz zvjezdica i kruzica (tj. onoga sto vidimo u polju pass.) mozes da dobijes sifre, ali to nije nikako zagarantovano (doduse u OE-u radi).


P.S.
Sta je ovo, ipak smo dobili cirilicu na forumu: Kypjak_PC?;)
tyranBL
 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
217.169.219.*



+2 Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre17.01.2007. u 16:40 - pre 209 meseci
a devojka bas nije imala drugog posla nego da se igra sa pass-om od naloga:(
jel si probao da je pitas za pass?
 
Odgovor na temu

Kypjak_PC
R S

Član broj: 130183
Poruke: 3
87.250.119.*



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre17.01.2007. u 17:00 - pre 209 meseci
Hehehehehe aaajojjjjjj pa da se cujem sa njom nebi nista bio prob. vidis kako se moram snalazit a tyranBL misli da je ocu nekog da hackujem heheh ja i hack neboi zemlja. Ama ljudi lako je meni otvorit drugu postu ali... sta je sa mess, sa pala sa tih gdje mi moze napravit sra.. ???? to je taj prob !!!
 
Odgovor na temu

Twilight Zone
Twilight Zone

Član broj: 131750
Poruke: 20
*.codetel.net.do.



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre28.01.2007. u 05:34 - pre 208 meseci
http://www.axifile.com/?3114760

Skini ovo,preporucxujem da ga stavisx na usb stick tj flash memoriju.Morasx omoguciti u kompjuteru da se vide sistemski fajlovi zbog .cmd extenzija.kliknesx goPass.cmd i izvuci ce ti sve moguce sxifre i passworde,cxak i reg.broj windowsa.Imasx i .cmd za kompletni audit kompjutera i josx brdo podataka...Note : posle pwdump morasx kliknuti enter , resxicu to kad nadjem vremena.Sve ostalo samo ide.sve to ce biti zakljucxano u .rar,sxifra je tz0n3,desni klik na .cmd - edit i mozesx promeniti sxifru i proveriti da nema opasnih komandnih linija...moracesx iskljucxiti antivirus jer se neki od tools-a javljaju kao hack tools,sxto u susxtini neko stvarno moze da koristi za hack varijante,sa flash usb-om se nakacxisx na bilo koji kompjuter i jednim klikom vadisx tajne...
Namerno sam ostavio crni comand line prozorcxic i onemogucio autorun i josx ponesxto da ne bude skroz tajni proces i eventualnih zloupotreba.
I`ve gone to find myself, if I get back before I return, please keep me here.
 
Odgovor na temu

COTS.Dreadlord
Andrej Gavrilov
TS.org
Cybernet

Član broj: 30455
Poruke: 31
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre04.02.2007. u 22:12 - pre 208 meseci
Kolko sam ja razumeo chovek ima zapamtjene passworde na kompu samo shto ih nzn, zar nije najlakshe da se iskopa iz...e jebem li ga pozaboravljao sam sve, onaj pogani cash tih passworda koji su zapamtjeni u browserima i ostalim programima sa "save my password" i onda skinesh program od 300kb koji dekriptuje taj fajl i imash sve passworde sa mashine - ja sam sve pozaboravljao, al videtju da izgooglam pa da se podsetim...

Naravno reci jel ti uopshte to josh potrbno, ili si sredio sve?
This is our world now... the world of the electron and the switch, the beauty of the baud. - Loyd Blankenship
 
Odgovor na temu

Twilight Zone
Twilight Zone

Član broj: 131750
Poruke: 20
*.codetel.net.do.



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre05.02.2007. u 01:34 - pre 208 meseci
Ma da,dosta mu je da poskida sa www.nirsoft.net Mail PassView , MessenPass i recimo IE PassView .Ja sam u moj payload stavio ove i josx neke stvari za pronalazenje password-a , ako nece da se gnjavi sa trazenjem i skidanjem nego sve odjednom da odradi.
I`ve gone to find myself, if I get back before I return, please keep me here.
 
Odgovor na temu

Zana Josipovic

Član broj: 133028
Poruke: 9
87.250.101.*



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre05.02.2007. u 17:26 - pre 208 meseci
Kypjak_PC nisi jedini koji ima problem sa siframa...Ja sam neke svoje mailove pokusala da otvorim koje sam sama postavljala, medjutim, dugo ih nisam koristila pa sam i sifru zaboravila.
Pokusala sam na sve nacine da se dosjetim. Nas problem i jeste u tome sto uvijek sve komplikovano zabiljezavamo, misleci da sprijecimo druge da pristupe nasim podacima. Istina, nas mozak ne zabiljezava informaciju na vjecno, s toga preostaje ti samo (kao i sama sto sam uradila) da promijenis i adresu i uneses neku sifru koja ce ti biti najprilagodjivija za pamcenje. Prihvati da ne mozes "provaliti" svoju sifru, jer tako bi svako mogao da ti provaljuje.
 
Odgovor na temu

COTS.Dreadlord
Andrej Gavrilov
TS.org
Cybernet

Član broj: 30455
Poruke: 31
*.jed.isu.net.sa.



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre05.02.2007. u 18:24 - pre 208 meseci
Citat:
Zana Josipovic: Kypjak_PC nisi jedini koji ima problem sa siframa...Ja sam neke svoje mailove pokusala da otvorim koje sam sama postavljala, medjutim, dugo ih nisam koristila pa sam i sifru zaboravila.
Pokusala sam na sve nacine da se dosjetim. Nas problem i jeste u tome sto uvijek sve komplikovano zabiljezavamo, misleci da sprijecimo druge da pristupe nasim podacima. Istina, nas mozak ne zabiljezava informaciju na vjecno, s toga preostaje ti samo (kao i sama sto sam uradila) da promijenis i adresu i uneses neku sifru koja ce ti biti najprilagodjivija za pamcenje. Prihvati da ne mozes "provaliti" svoju sifru, jer tako bi svako mogao da ti provaljuje.


Kod njega je ipak malo drugachije poshto ima memorisane shifre u Windowsu - tako su prisutne, samo treba da ih iskopa i dekriptuje najobichnijim bruteforce-om.
This is our world now... the world of the electron and the switch, the beauty of the baud. - Loyd Blankenship
 
Odgovor na temu

darc
Beograd

Član broj: 67851
Poruke: 35
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre30.03.2007. u 08:28 - pre 206 meseci
Ja sam otvorio nalog na palu i zaboravio sam sifru i ono pitanje sad ne mogu da udjem jer pal vise ne moze iz Srbije sem placeni i sta sad nista. Ako otvorim novu sifru ne mogu ni u jednu sobu da udjem
 
Odgovor na temu

ThGamEr
Student
Everywhere

Član broj: 112562
Poruke: 49
194.106.184.*



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre06.06.2007. u 17:15 - pre 204 meseci
Kypjak_PC, moja preporuka je da zaboravis na ribe, jer ako si nasao ribu koja ti mjenja secure question u mail-u, a daj pa nisi dosao na buvljak pa da prosipas tu pricu ovdje. Hehehehehehe.
Dako se jednog dana ne pojavi neko da pita kako da obije sopstvena kola jer mu je djevojka uzela kljuc :)
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
91.150.118.*



+109 Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre06.06.2007. u 17:25 - pre 204 meseci
@ThGamEr@
Sta ti konkretno treba pa iskopa ovu temu staru skoro 3 meseca
 
Odgovor na temu

fantom_le
DEmonica
Le

Član broj: 212561
Poruke: 9
93.86.188.*



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre23.03.2009. u 00:42 - pre 182 meseci
izvinjavam se ..hteo bih da saznam kako da ukradem neciju sifru msn-a..ja imam svoj chat ali ta osoba dolazi na moj chati i smeta mi...nemoguda kucam od nje ...pomoc...
 
Odgovor na temu

mladen339
Mladen Gajic

Član broj: 257315
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Provaljivanje sopstvene sifre19.04.2010. u 18:19 - pre 169 meseci
Ljudi stavio sam sifru na svom razunaru , sistem je xp sp2 , zaboravio sam sifru , dali mogu provaliti sifru , a da ne podizes nov sistem ? .. Molim vas pomozite mi ,,,HVALA UNAPRED
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Provaljivanje sopstvene sifre

[ Pregleda: 26899 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.