Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa tv Intex tv karticom

[es] :: Windows aplikacije :: Problem sa tv Intex tv karticom

[ Pregleda: 8510 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

darko_26
I tako to na tu temu

Član broj: 43185
Poruke: 58
212.200.178.*



Profil

icon Problem sa tv Intex tv karticom25.01.2007. u 13:28 - pre 209 meseci
Molim za pomoc!Kupio sam tv karticu sa fm-om (radio) i ugradio je instalirao drajvere isve sto ide(softver) i sve to radi
ali se ispostavilo da je plejer koji koristim za pustanje samog programa i radio toliko lose uradjen da je katastrofa.Kartica
poseduje i daljinski gde se desava kada na primer hocu da promenim radio stanicu ceo program se ugasi,ili na primer ne mogu nikako da pokrenem
schedule recording.Ne reagujeto dugmence da li prebacio na tv ili fm.Autoscan za fm je ocajan iako sam pomerao antenu.Morao sam rucno da trazim stanice tako da to sad i nekako radi...
Zamolio bih nekog da mi kaze ako ima slicnu karticu da mi kaze da li negde mogu da skinem neki update drajvera,plejera,samog programa ili neki dobar sajt koji se bavi slicnim problemima?
Radi se Intex Tv Card with FM Tvr Version 3.21.400

[Ovu poruku je menjao darko_26 dana 26.01.2007. u 12:53 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Problem sa tv karticom26.01.2007. u 10:14 - pre 209 meseci
Mnogi se žale na software koji dolazi uz TV karticu. Najbolje ga zameni sa nekim drugim.
Jako mali broj ljudi je uspeo da iskoristi karticu 100%. I kada budeš našao program koji ti odgovara verovatno neće raditi daljinski.
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.static.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Problem sa tv karticom26.01.2007. u 10:34 - pre 209 meseci
Probaj FLYTV2000 i ChrisTV
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

darko_26
I tako to na tu temu

Član broj: 43185
Poruke: 58
212.200.176.*



Profil

icon Re: Problem sa tv karticom26.01.2007. u 11:49 - pre 209 meseci
Ako sam dobro razumeo FLYTV2000 i ChrisTV su aplikacije koje bi mozda radile uz ovu karticu koju posedujem ili su to neke druge video kartice?Ako su aplikacije zamolio bih za neku web adresu ili link gde mogu da ih nadjem.Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Problem sa tv karticom26.01.2007. u 11:54 - pre 209 meseci
To su aplikacije. Naćićeš ih preko googla. Ovde ne možeš dobiti link jer je protiv pravilnika.
 
Odgovor na temu

ripp

Član broj: 83777
Poruke: 1
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Problem sa tv Intex tv karticom30.01.2007. u 03:24 - pre 209 meseci
Ja sam nema tjedan dana kupio istu karticu sa istim softverom(jedino možda nije isti drajver(verzija je 0412) i sve mi radi savršeno,slika je perfektna,zvuk također,na daljinskom nema greške,jedino što kada snimam program sa TV-a ili FM-a napiše mi poruku"cannot render audio stream" i snimi mi sliku perfektno,ali nema zvuka.
Vjerujem da i kod tebe treba ista stvar radit(da li je žuto-plavi cd?)barem tako kao i meni.
Najvjerojatnije da si krivo pospajao kablove,pogledaj to.
Antenu gurni gdje ide antena,FM antenu(onu rozzu što si dobio uz karticu isto u predviđenu rupu,daljinski si vidim spojio kako treba čim radi,a zvuk nemoj gurat u line in na zvučnoj kartici već u mic,i to bi trebalo bit to.

A sad bih ja upitao nekog tko je možda imao problema sa porukom "cannot render audio stream" i snimalo mu je sliku u svim formatima,pa ako je uspio rješit,da napiše u čemu je bio problem jer i ako je neka druga kartica uzrok problema bi trebao biti isti,
Unaprijed hvala
 
Odgovor na temu

darko_26
I tako to na tu temu

Član broj: 43185
Poruke: 58
212.200.176.*



Profil

icon Re: Problem sa tv Intex tv karticom06.02.2007. u 22:35 - pre 209 meseci
Ma i meni druze sve radi,cak sam i video rekorder povezao imam sliku i zvuk i ne izbacuje mi takvu poruku kao tebi ali imam problema tipa,kad hocu da promenim kanal preko daljinskog cesto se ceo plejer ugasi,ne mogu da memorisem radio stanice osim koje on sam nadje putem autoscan-a,sam plejer je siromasan sa opcijama i podesavanjima...To mi je problem...Hvala sto si se javio..Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Problem sa tv Intex tv karticom

[ Pregleda: 8510 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.