Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanje dva racunara preko SBB kablovske mreze!!!KAKO???

[es] :: SOHO Networking :: Povezivanje dva racunara preko SBB kablovske mreze!!!KAKO???

[ Pregleda: 3582 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milos_84
Milos Radivojevic
Nis

Član broj: 131881
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Povezivanje dva racunara preko SBB kablovske mreze!!!KAKO???28.01.2007. u 01:40 - pre 209 meseci
Prvo pozdrav svima!

Zeleo bih da se umrezim sa drugom, radi razmene podataka i mozda malo igranje igrica.
Da li postoji mogucnost da se to izvede? I ako nije tesko kako?
Imam paket FlateHome 128k, a i drug isto!
Koji je softver potreban za to?
misko
 
Odgovor na temu

IT_DooX
19º 51' | 45º 20'

Član broj: 66890
Poruke: 434

Jabber: IT_DooX@elitesecurity.org
ICQ: 274101221


+32 Profil

icon Re: Povezivanje dva racunara preko SBB kablovske mreze!!!KAKO???28.01.2007. u 05:03 - pre 209 meseci
Citat:
milos_84: Prvo pozdrav svima!

Zeleo bih da se umrezim sa drugom, radi razmene podataka i mozda malo igranje igrica.
Da li postoji mogucnost da se to izvede? I ako nije tesko kako?
Imam paket FlateHome 128k, a i drug isto!
Koji je softver potreban za to?


Pozdrav i tebi...
Prvo oko razmene podataka,sa drugom mozes da razmenjujes podatke lokalnom brzinom koju ti SBB daje uz paket (ako je i on takodje na SBB mrezi) i to mozes da uradis preko bilo kojeg chat programa koji ima mogucnost slanja i primanja fajlova,mozes preko p2p mreze... Mozete eventualno da se obojica konektujete na neke p2p servere koji postoje na SBB mrezi (www.elitehub.us ti je adresa najveceg dc++ hub-a u SBB mrezi),znaci ne postoji ogranicenje nikakvo.Jedino ne mozete vas dvoje da se povezete lokalnom brzinom,ukoliko neki od vas dvojice koristi Flat Lite paket.
Sto se tice igranja igrica,ukoliko vec jedan ne moze da bude server a drugi da se konektuje na njega pomocu javne IP adrese koja je obicno u obliku 87.116.xx.xx onda vam treba software koji se zove Hamachi,sve o njemu i download mozes naci na http://www.hamachi.cc/
E sad ako zelis malo detaljnije da idemo,napisi koji paket imas,ili makar cenu paketa koliko placas da ti kazem kolika ti je lokalna brzina ukoliko ne znas za tu pogodnost koju placas.Pozdrav.
Backup not found: (A)bort, (R)etry, (P)anic.
Computers also eliminate spare time.
There were computers in Biblical times. Eve had an Apple.
Koristite Jabber
 
Odgovor na temu

milos_84
Milos Radivojevic
Nis

Član broj: 131881
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Povezivanje dva racunara preko SBB kablovske mreze!!!KAKO???30.01.2007. u 15:01 - pre 209 meseci
Ok!
Razumeo sam donekle... :-l

Ja imam paket:
Internet flat home 128/64-384/192
isto to ima i drug. Samo je njegov racunar brzi...ali to nije toliko bitno nije ni moj los.

1. Zelim da razmenjujemo muziku i neke fajlove, kao sto programi, slike itd...
a drugo, zelim da igramo Counter Strike ali na neki nas server...ako je nekako moguce!

Unapred HVALA!!!
misko
 
Odgovor na temu

milos84
Milos Radivojevic
Nis

Član broj: 40697
Poruke: 9
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Povezivanje dva racunara preko SBB kablovske mreze!!!KAKO???02.02.2007. u 17:20 - pre 209 meseci
Re: Povezivanje dva racunara preko SBB kablovske mreze!!!KAKO???

Zna li neko?
milos
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Povezivanje dva racunara preko SBB kablovske mreze!!!KAKO???

[ Pregleda: 3582 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.