Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kopiranje podataka iz jedne baze u drugu

[es] :: Access :: Kopiranje podataka iz jedne baze u drugu

[ Pregleda: 2651 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ibrkic

Član broj: 87153
Poruke: 55
212.62.39.*



Profil

icon Kopiranje podataka iz jedne baze u drugu22.02.2007. u 06:17 - pre 208 meseci
Postoje sllicne teme na forumu,ali ja nisam nasao odgovor na moj problem pa zato postavljam ovo pitanje.
Ako imam dve iste tabele u razlicitim bazama kako da prekopiram podatke iz jedne u drugu.Problem je u tome sto je tabela u koju se podaci prebacuju u vezi jedan prema vise i makro KopiObject ,koji inace odlicno radi kada tabele nisu u vezi,ne
moze da radi kada veza postoji,jer zahteva brisanje veza.Da ne opterecujem tekst suvisnim detaljima potrebno je uraditi potpuno isto sto radi macro CopiObject kada tabele nisu u vezi.
Zahvaljujem na pomoci
 
Odgovor na temu

Getsbi

Moderator
Član broj: 124608
Poruke: 2828



+45 Profil

icon Re: Kopiranje podataka iz jedne baze u drugu23.02.2007. u 16:08 - pre 208 meseci
Teoretski bi se nešto i moglo ali Access ne podržava relacije između dve .mdb . Prema tome ostaje ti da ručno ili putem kooda importuješ izvornu tabelu u ciljnu .mdb pod različitim imenom i potom putem Query-a ili kooda puniš željenu tabelu, poštujući ograničenja koja tvoja ciljna tabela ima relacijama prema drugim tabelama.
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Kopiranje podataka iz jedne baze u drugu

[ Pregleda: 2651 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.