Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze neznam vise sta da radim

[es] :: Muzička produkcija :: cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze neznam vise sta da radim

[ Pregleda: 5233 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ferdi bor
fredi mamutovski
Bor

Član broj: 132317
Poruke: 8
212.102.135.*



Profil

icon cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze ne znam vise sta da radim06.03.2007. u 22:18 - pre 207 meseci
pistio sam instrumantal i sad snimam vocal na njemu moj glas pevanje i kad zavrsim pustim neke reverbe
ali to ne zvuci dobro ne preterujem sa njima sa reverbima imam audigy
glas koji snimi u cubaseu zvuci uzasno a lep glas mislim ne svuci obnako malo studisjki ne znam zasto
dali treba nesto da nastelujem pre snimanja moliobih vas da mi pomognete molim vas molim vas
 
Odgovor na temu

musicman
Music Man
Belgrade

Član broj: 25384
Poruke: 271
*.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze ne znam vise sta da radim07.03.2007. u 02:34 - pre 207 meseci
Prijatelju, der objasni tvoj problem malo stalozenije i citkije.Mnogo konfuzno i nerazumljivo objasnjavas vrstu problema.
Pomoci ce ti svako ko moze ako objasnis preciznije i sa isparavnijim pravopisom.
"Muzika je sva ljubav sveta"
 
Odgovor na temu

ziggyboy
sasa ustasa

Član broj: 137235
Poruke: 1
217.24.27.*



Profil

icon Re: cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze ne znam vise sta da radim07.03.2007. u 02:45 - pre 207 meseci
mozes da imash vishe problema,ali najverovatnije snimash glas na loshem mikrofonu.ako je to mikrofon za kompijuter,on ima mali opseg frekvencija.tako da ti deluje kao jako suv jer nema punocu basa i svih srednjih tonova.ako pak imah dobar mikrofon onda je prostorija u kojoj snimash zvuk lose zvucno izolovana ili tako neshto.
 
Odgovor na temu

ferdi bor
fredi mamutovski
Bor

Član broj: 132317
Poruke: 8
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze ne znam vise sta da radim07.03.2007. u 09:06 - pre 207 meseci
evo ovako pustim instrumental onda snimam glas kad zavrsim sa snimanjem onda slusam snimak
ne zvuci kvalitetno zvuci onako kao kada snimate u sound forgu onako bezveze
imam shure microfon audigy karticu dali se nesto treba stelovati pre snimanja glasa neka frekfencija
ili ukljuciti neke opcije molim vas za pomoc
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze ne znam vise sta da radim07.03.2007. u 11:36 - pre 207 meseci
Pa ti nam pošalji ovde ili okači negde taj DOBAR snimak iz SF i taj loš iz SX, pa da čujemo šta te to keca...

Ovako se igramo ćorave, tj. gluve bake.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

ferdi bor
fredi mamutovski
Bor

Član broj: 132317
Poruke: 8
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze ne znam vise sta da radim07.03.2007. u 15:22 - pre 207 meseci
kada bih negde mogao da to stavim to bi bilo super ali ne znam gde samo hocu da kazem da
ja uglavnom pustam instrumental muziku i onda na tome pevam otvaram audio kanal i tu snimam vokal
ali ne znam kako da vam objasnim ovaj moj cudan problem nije vise vazno vreme ce uciniti sacekacu malo
ali ako mozete malo da mi objasnite snimanje vokala glasa u cubaseu kako to ide malo ako moze objasnjenje
izvinjavam se mnogo sto vas nerviram i dosadjujem ovim mojim problemom

slusam neke snimke koje snimaju moji drugari iz inostranstva uglavnom rap muziika ovaj oni imaju neki
pc 3 i neki mikrofon nije neki i koriste audigy karticu i cubase ali kada oni to snimaju to zvuci super studisjki
a ja ne znam ne znam sta vise da radim
 
Odgovor na temu

disco
Pancevo

Član broj: 58131
Poruke: 82
77.46.130.*



Profil

icon Re: cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze ne znam vise sta da radim08.03.2007. u 07:19 - pre 207 meseci
verovatno ti fali:

dobar mikrofon,
mnogoooo bolji audio interfejs,
iskustvo u mixingu,
monitoring system?
bolja soba?

 
Odgovor na temu

ferdi bor
fredi mamutovski
Bor

Član broj: 132317
Poruke: 8
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze ne znam vise sta da radim08.03.2007. u 12:31 - pre 207 meseci
ajde mi barem objasni dali nesto treba da nastelujem u cubaseu da nesto ukljucim
malo mi objasnite vise probacu da zamenim sobu i mikrofon
 
Odgovor na temu

psyborg
milan kljajic
Banjaluka

Član broj: 73487
Poruke: 19
*.teol.net.

Sajt: www.inner-sunrise.co.nr


Profil

icon Re: cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze ne znam vise sta da radim16.03.2007. u 10:52 - pre 207 meseci
Probaj sa drugim reverbom.....takodje probaj koristit ekvilajzere i kompresor...moze zvuchati malo bolje...
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: cubase sx 2 moliobih vas da mi pomogente ako moze neznam vise sta da radim

[ Pregleda: 5233 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.