Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posao u Pragu, Ceska Republika, EU za ASP .NET developere

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Posao u Pragu, Ceska Republika, EU za ASP .NET developere
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 8118 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

malovicn
Nikola Malovic
senior principle software engineer,
Monster.com , Prague, Czech Republic
Prag, Ceska Republika

Član broj: 83963
Poruke: 40
194.228.230.*

Sajt: papiri.rs


+2 Profil

icon Posao u Pragu, Ceska Republika, EU za ASP .NET developere05.04.2007. u 10:43 - pre 207 meseci

Postovane kolege i zemljaci,

zovem se Nikola Malovic i radim u firmi Monster Technologies u Pragu, Ceska Republika kao software engineer.
(O meni vise detalja mozete naci na http://blog.vuscode.com)

Moja firma Monster.com je USA globalna korporacija sa razvojnim centrima u Bostonu, Pragu i Maleziji. Monster.com je medju Top 20 internet lokacija na svetu po broju korisnika itd...

Moja firma ima otvorene pozicije za ASP NET developere itd. Zahtevi su u nacelu sledeci: 2-3 godine iskustva u ASP .NET/C# programiranju, iskustvo u timskom radu, multi tier aplikacijama. (Kad kazem iskustvo ne mislim da se ocekuje guru nivo iskustva, to cete ovde da steknete )

U slucaju da vas CV bude zanimljiv nasem HR intervju bi ste radili telefonskim putem na engleskom jeziku (jezik kojim se govori u mojoj firmi) i u slucaju da zadovoljite kriterijume Monster placa avionsku kartu i zavrsava svu papirologiju oko radne vize itd

To je proverena informacija, jer je putem mog predjasnjeg posta (od pre nekoliko meseci) dvoje nasih zemljaka doslo i sada zive i rade ovde

Da ne duzim mnogo, ako mislite da ste ok sa nacelnim zahtevima za posao mozete da me kontaktirate putem emaila: [email protected] (to mi je istovremeno i MSN messanger adresa)

Eto, postoji nacin da se "ode preko"

Pozdrav,
Nikola


 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Posao u Pragu, Ceska Republika, EU za ASP .NET developere
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 8118 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.