Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opel Vectra 2.0 dti karavan 1998 5000e,sta mislite,je li to dobra kupovina

elitemadzone.org :: AutoZone :: Opel Vectra 2.0 dti karavan 1998 5000e,sta mislite,je li to dobra kupovina
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 5731 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jezdavj
Vladimir Jezdić
Beograd

Član broj: 140238
Poruke: 49
*.dial.b92.net.



Profil

icon Opel Vectra 2.0 dti karavan 1998 5000e,sta mislite,je li to dobra kupovina06.04.2007. u 18:27 - pre 206 meseci
Imacu priliku da uskoro pazarim pomenuti auto po toj ceni od svog dobrog prijatelja.Naime.on ga je licno uvezao iz Nemacke pre 3 godine i tada je imala 110 000 predjenih kilometara. On je presao 70 000 za to vreme,i nije imao nikakvih problema. On kaze da mu je cena na trzistu oko 5500,ja nesto nisam proveravao,sem u halooglasima i nasao da je dobrim delom u pravu. Plase me price o protokomeru i ostalim stvarima koje se desavaju na tim nabudzenim dizelima,a s obzirom da vozim auto 1991. godiste,malo znam o novijim kolima. Ono u sta sam siguran je kolometraza,a stanje kola vizuelno i utisak u voznji su odlicni. Klima ABS i podizaci su deo opreme.Moj prijatelj Bane kaze da potrosnje ulja jos uvek nema.Znate li sta bi sve moglo, osim redovnog odrzavanja da bude na dnevnom redu u daljoj eksploataciji?Pozz Jezda
 
0

Skaarj
Novi Sad

Član broj: 21463
Poruke: 365
*.ns.ac.yu.



+3 Profil

icon Re: Opel Vectra 2.0 dti karavan 1998 5000e,sta mislite,je li to dobra kupovina06.04.2007. u 19:33 - pre 206 meseci
Pozdrav,

Moj savet je da proveris letvu volana koja cesto strada na vectrama te generaciji i nije bas jeftina. Protokomer je iz nekog razloga standardni problem na Opel dizelima te generacije.

Sto se tice kilometraze ne veruj nikome! Idi na mobile.de i pogledaj koliko kilometara imaju masine tog godista. Retko koja je ispod 200k. Znaj da i u Nemackoj naveliko vracaju kilometrazu posebno Turci i nasi...

Raspitaj se koliko kosta reparacija pumpe visokog pritiska i koliko je zamena kaisa (ogradjujem se da ne znam da li taj motor ima kais ili lanac). Posto vozis stariji auto mogao bi da se iznenadis cenama odrzavanja...

Koliko ja znam po knjizici ti motori trose ulje cak i kad su u odlicnom stanju, jednostavno takva im je konstrukcija.

Ja imam vectru b ali benzinca sa plinom, nemam vecih problema ali odrzavanje kad mu vreme dodje nije jeftino. Generalno imam jako negativan stav prema polovnim dizel automobilima novije generacije, pre svega jer su vece popravke ekstremno skupe.



 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: Opel Vectra 2.0 dti karavan 1998 5000e,sta mislite,je li to dobra kupovina
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 5731 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.