Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MSDN magazin, pretpala ili ne

[es] :: .NET :: MSDN magazin, pretpala ili ne

[ Pregleda: 3074 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bunker
Srđan Savković
Smederevo

Član broj: 4495
Poruke: 239
212.5.210.*



Profil

icon MSDN magazin, pretpala ili ne10.04.2007. u 11:02 - pre 206 meseci
Posto na domaccem trzistu (srpskom) ne mogu da pronadjem ni jedan casopis (bar malo) namenjen (.NET) programiranju, a patim za papirnim formatom, da li neko ima iskustava sa dovlacenjem MSDN magazina od preko okeana. Pretplata mi je ok, cak sam ocekivao vise, ali sta se desava sa postarinom? Ne bih voleo da mi DHL uzme mesecnu platu zbog 12 brojeva magazina.

Da li se isplati uopste pretplaccivati se na MSDN ili neko ima nesto bolje za preporuku? Da ne pominjem da mi je .net primarno interesovanje, pa sam zato i postavio temu na ovom forumu. Ne interesuje me nista tipa Java itd.
Nije važno stići prvi. Važno je prvo da stigneš.
 
Odgovor na temu

logic_rabbit
Radenko Zec
banjaluka

Član broj: 74458
Poruke: 271
*.lanaco.com.



+1 Profil

icon Re: MSDN magazin, pretpala ili ne10.04.2007. u 14:40 - pre 206 meseci
MSDN magazin mozes besplatno da downlodujes na svaki broj u CHM formatu na Microsoftovom sajtu.
Pozz
logic_rabbit (MCAD,MCSD,MCT,MCTS-
Windows development,MCPD)
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: MSDN magazin, pretpala ili ne10.04.2007. u 19:17 - pre 206 meseci
Meni se licno svidja MSDN magazin, mi ga dobijamo uz subscription. Mada ponekad stvarno preteruju sa samoreklamiranjem svojih ostalih proizvoda, ume da zaluta neki lep tekst

Uostalom, ko sto rece logicki zeka, mozes ga skinuti sa neta (http://msdn.microsoft.com/msdnmag/htmlhelp.aspx), jedino sto fali su reklame.


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

bunker
Srđan Savković
Smederevo

Član broj: 4495
Poruke: 239
212.5.210.*



Profil

icon Re: MSDN magazin, pretpala ili ne11.04.2007. u 15:03 - pre 206 meseci
hvala momci. Vecc sam citao online izdanja, ali sam trenutno na mestu gde namam racunar, a mogu da citam, pa mi je ovo palo na pamet.
Mozda bolje da citam neke druge zanrove, kad vecc mogu.
Nije važno stići prvi. Važno je prvo da stigneš.
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: MSDN magazin, pretpala ili ne

[ Pregleda: 3074 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.