Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??

[es] :: VoIP :: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??

[ Pregleda: 7126 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

najnislija
Predrag Blagojevic
Nis

Član broj: 86558
Poruke: 18
194.106.184.*



Profil

icon www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??20.04.2007. u 10:16 - pre 206 meseci
pozdrav..

nocas sam preko Skype dobio poruku sledece sadrzine:

[4/15/2007 5:04:36 PM] skype-centar says: Poštovani pblagojevic, iskoristite mogućnosti Skype programa! Telefonirajte i do pet sati sa inostranstvom za svega 5 EUR! Uplatite SKYPE KREDIT u svakoj pošti ili banci. Informacije: www.skypecentar.com ili 064/54-56-232.

Vaš Skype Centar

________________________________

Za sve primedbe i sugestije budite slobodni da nas kontaktirate putem elektronske pošte na adresu: [email protected]
[4/15/2007 5:04:37 PM] skype-centar says: Poštovani pblagojevic, iskoristite mogućnosti Skype programa! Telefonirajte i do pet sati sa inostranstvom za svega 5 EUR! Uplatite SKYPE KREDIT u svakoj pošti ili banci. Informacije: www.skypecentar.com ili 064/54-56-232.

Vaš Skype Centar



Na sajtu [4/15/2007 5:04:36 PM] skype-centar says: Poštovani pblagojevic, iskoristite mogućnosti Skype programa! Telefonirajte i do pet sati sa inostranstvom za svega 5 EUR! Uplatite SKYPE KREDIT u svakoj pošti ili banci. Informacije: www.skypecentar.com ili 064/54-56-232.

Vaš Skype Centar



________________________________

Za sve primedbe i sugestije budite slobodni da nas kontaktirate putem elektronske pošte na adresu: [email protected]
[4/15/2007 5:04:37 PM] skype-centar says: Poštovani pblagojevic, iskoristite mogućnosti Skype programa! Telefonirajte i do pet sati sa inostranstvom za svega 5 EUR! Uplatite SKYPE KREDIT u svakoj pošti ili banci. Informacije: www.skypecentar.com ili 064/54-56-232.

Vaš www.skypecentar.com sve zaista izgleda kao na zvanicnom sajtu, medjutim ipak mi se cini da je rec o prevari!

Da li neko zna nesto vise o ovome ??


Predrag Blagojevic
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
89.216.199.*



+165 Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??20.04.2007. u 10:42 - pre 206 meseci
A zašto bi to radio kada uplaćujem preko vvv.skype.com

Citat:
* napomena: cena 1 € skype kredita iznosi 100 Dinara


Iako je sve legalno(ne znam jer je prduze'e registrovano ***ima u kontakt***generalije) u pitanju je provizija.Pa ko voli ili nema drugi način...!!!!

 
Odgovor na temu

Blokey
Bojan Jovicic
BG

Član broj: 53915
Poruke: 14
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??25.04.2007. u 10:54 - pre 206 meseci
Prevara nije, ja sam vec uplatio preko njih 5 evra za 500 dinara, cisto da probam. A sto se tice cene ..., nemam karticu, pa nemam ni izbor!
BlOKeY
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
77.46.233.*



+294 Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??25.04.2007. u 11:53 - pre 206 meseci
Pa ajd nek neko sad obriše ovo ako je reklama, ali onda nek obriše i celu temu: na www.skype.co.yu uplata bez ikakve provizije, bar je tako bilo pre dva-tri meseca kad sam uplaćivao, ne verujem da se promenilo.
 
Odgovor na temu

Peke
Ventis Media Inc.
Novi Sad

Član broj: 24103
Poruke: 66
*.eunet.yu.

Sajt: www.mediamonkey.com


Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??26.04.2007. u 03:45 - pre 206 meseci
Citat:
Emilio Ranchez: Pa ajd nek neko sad obriše ovo ako je reklama, ali onda nek obriše i celu temu: na www.skype.co.yu uplata bez ikakve provizije, bar je tako bilo pre dva-tri meseca kad sam uplaćivao, ne verujem da se promenilo.

www.skype.co.yu nema provizije ali kod SkypeCentar-a je 25% provizije.
Ko voli nek izvoli. Skype ima lepo namestene Affiliate za one koji hoce da zarade a ne ovako. Ima 10 ljudi koji od mene dobijaju Skype Vaucere konstantno vec mesecima sa 0% provizije. Sam Skype kao nagradu za kupovinu Vaucera 5% vrednosti vaucera prebaci na moj nalog i meni lepo a oni dobiju svoju uplatu odmah. A ako nekog interesuje vise od broja mobilnog sto je vezano SkypeCentar "skivene informacije o firmi" mozete naci na WhoIs SkypeCentar Pa ih lepo pitajte zasto uzimaju proviziju od 25% vrednosti kredita na skype-u.

Usput mrzim Spam i mrzim Spamere - Mrgud
 
Odgovor na temu

JKR
BGD

Član broj: 145488
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??15.05.2007. u 23:15 - pre 205 meseci
ja sam pre dva dana uplatio 1000 DINARA TJ. NJIHOVIH 10 EVRA KREDITA ALI JOS UVEK IH N-E-M-A !!!!
morao sam da uplatim tako posto nemam ni kreditnu karticu ni racun u banci...
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
77.46.199.*



+11 Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??16.05.2007. u 08:44 - pre 205 meseci
Slobodno prosledi info Skype-u. Oni ce regulisati lopove.
 
Odgovor na temu

aaaaaaaaa
BG

Član broj: 145512
Poruke: 1
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??16.05.2007. u 10:03 - pre 205 meseci
Da bi ti aktivirali kredit moras da pristupis njihovoj grupi na Skype-u.
 
Odgovor na temu

skypecentar
Miroslav Arsic
Beograd

Član broj: 145532
Poruke: 3
*.eunet.yu.

Sajt: www.skypecentar.com


Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??16.05.2007. u 14:04 - pre 205 meseci
Ne znam o kojoj se uplati radi. Ono sto mogu da kazem u ovom momentu, jeste da takva UPLATA NE POSTOJI evidentirana na nasem sistemu.
Molim Vas da nam na mail prosledite informaciju, o pozivu na broj koji je koriscen, ili mozda sken uplatnice?!

Lista lica koja jos uvek nisu prihvatila pozivnicu za knjizenje, sa iznosom od 1000 dinara je:

Bulatović M. 16-Apr 1,000.00
Kostić N. 23-Apr 1,000.00
Nebojša J. 30-Apr 1,000.00
Senka M. 11-May 1,000.00
Vesna P. 16-May 1,000.00

Ako se neko prepozna, molim ga da prihvati pozivnicu.

Sve sto radimo, cinimo javno, i u skaldu sa zakoskim propisima.

Postoje, neka fizicka lica, koja primaju uplated SKYPE, preko svojih privatnih racuna, medjutim takvo pruzanje usluga nije u skladu sa zakonima, koji se odnose
na finansije i pruzanje usluga.

Drzava je u ovim zakonima jasna:

20% (19.5%) se placa porez na zaradu, prilikom angazovanja fizickog lica za vrsene usluga, po osnovu recimo ugovora o delu.

18% PDV za sva pravna lica koja na godisnjem nivou ostvaruju promet veci od 2M dinara.

Fizicko lice koje na svoj racun primi vise od 1.000.000 dinara, u toku jedne godine, kao prihod, takodje je duzno obavestiti poresku upravu o istom.


Za razliku od ostalih koji ne postuju pravnu proceduru, i koji vrse usugu, ali ne na nivou zakona, mi smo mozda nepovoljniji ali svakako LEGALNI i LEGITIMNI, i nemamo ni volje ni zelje da to promenimo.

Ostajmo takvi, jer verujemo da samo LEGLNIM poslovanjem na nivou cele drzave, drustvo ima sansus da ostvari prosperitet, i evropske integracije.



S postovanjem
Admin
skype centar

www.skypecentar.com

p.s. Na nivou Impuls-a svako lice koje je angazovano za vrsenje bilo kakve usluge / posla, nalazi se u stalnom radnom odnosu, prijavljeno..... da li su i ostali takvi ?

 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.127.*



+11 Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??16.05.2007. u 18:26 - pre 205 meseci
Spameru, pasces zbog spama, ako nista drugo :)
Dobar ti je tobiznis koji reklamiras spamom, a to je u nasoj zemlji PROTIVZAKONITO.

Proveri kolike su kazne pa ces videti da ti se kriminal ne isplati.
 
Odgovor na temu

syntax

Član broj: 145685
Poruke: 2
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??18.05.2007. u 10:22 - pre 205 meseci
Njemu spam nije nepoznat. Taj ima visegodisnje iskustvo!
Evo o kome se radi:

- Vlasnik sajta Skype Centar je firma Impuls System d.o.o.:
http://www.skypecentar.com/kontakt.html

- Direktor firme Impuls System d.o.o. je Milinko Isakovic. :
http://www.apr.sr.gov.yu/Repsi...de=20177535&rnd=1830148853

- Sigurno je nekima vec sada poznato o kome se radi posto je ES-u vec bilo reci o njemu. Covek koji je klonirao gsm kartice, radio za obavestajnu sluzbu, upadao na serever haskog tribunala k'o od sale itd, itd...
http://www.elitesecurity.org/t...irao-sam-uhapsen-sam-sta-dalje
http://www.elitesecurity.org/t157696-SPOOF-SMS-cemu-je-rec
http://www.kurir-info.co.yu/Ar...003/jul/16/V-10-15072003.shtml - covece, kakav lik :)
Syntax Error™
 
Odgovor na temu

skypecentar
Miroslav Arsic
Beograd

Član broj: 145532
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.skypecentar.com


Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??18.05.2007. u 11:53 - pre 205 meseci
Gospodin Isakovic, jeste vlasnik preduzeca Impuls System D.O.O. i predsednik Upravnog odbora preduzeca,

Mada nije direktno ukljucen u sam projekat SkypeCentra, on svakako jeste upoznat sa radom delatnoscu koju obavljamo.

Mi imamo svog direktora, na novu naseg ogranka.

Ako nekome treba neka informacija Vise moze da nam se obrati.




 
Odgovor na temu

aco murija

Član broj: 112932
Poruke: 89
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??18.05.2007. u 12:14 - pre 205 meseci
Citat:
syntax: Njemu spam nije nepoznat. Taj ima visegodisnje iskustvo!
Evo o kome se radi:
- Direktor firme Impuls System d.o.o. je Milinko Isakovic. :

Proverio sam arhivu... Radi se o coveku koji idealno potvrdjuje definiciju MAZOHIST-a. Taj vec godinama "nudi dupe" nekom zatvoru. uobrazava velicinu kako je haker da "moze d upadne u NATO - Belu kucu - Intelidzens servis, Deziem biro..." covek je vrhunski lazov al ga svi procitaju brzo pa kada bude priveden skici ko kuce u lancu.
I sto rece: kakav lik - ali ovo od reci "KAKA" (ono ste bebe pustaju u gace)
Ipak ako ne prestane - ovoga puta bi lako mogo da zavrsi sa okopavanem repe ili vadjenem krompira u Padinskoj Skeli. Bez obzira na lekarsko uverenje koje poseduje i koje ga stiti...
 
Odgovor na temu

skypecentar
Miroslav Arsic
Beograd

Član broj: 145532
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.skypecentar.com


Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??18.05.2007. u 12:39 - pre 205 meseci
Sve sto imam reci jeste: NEVEROVATNI STE!!!

Hvala bog pa nas ima i drugacijih!


 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.127.*



+11 Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??18.05.2007. u 12:50 - pre 205 meseci
Pa jeste, malo smo netolerantni prema spamerima kao sto ste vi :)

Ljudi, mogu da vam preporucim samo jedno, odete na Skype sajt, na kontakt i lepo posaljete poruku sa zalbom da ovi spamom reklamiraju prodaju skype kredita, da debeloskuplje nalacujukredite i da nastoje daprevare potencijalne kupce da imaju neke poslovne veze sa Skype-om. Obavezno navedite i sa kog Skype naloga ste dobili spam.

Ako je neko naleteo i platio im, neka prilozi potatke zakoji nalog je tako uplaceno tako da SKype moze tacno da identifikuje novcane transakcije i ugasi im "kanal" za prevaru.

 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1537
195.252.113.*



+266 Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??18.05.2007. u 15:06 - pre 205 meseci
Neznam kako je kod nas zakon regulisao, tek uobicajeno za Amere i 'zapadnu demokratiju' : Dozvoljeno je svima slati propagandne poruke. Ako se ja usprotivim i trazim da me skinu sa liste, moraju da prestanu! Tek ako nastave, radi se o spamu.

Sam skajp ima servis ... zaradite pare sa ... koji ne samo da je legalan, nego se i ponose njime! Ako vam bas i ne lezi, iskljucite najki simbol pored reci promocije u podesavanjima i .... no problemo!

Ja licno u akauntu imam rec valve i svakodnevno dobijam privatne poruke - ponude za slavine i ventile. Sam sam kriv - u podesavanjima sam stavio da me moze svako cima i ne zalim se! To je moja odluka. Mogu da kazem da me cimaju samo ljudi sa moje liste i opet ... no problemo!

A coveka ne znam i skypecentar mi je nepotreban!

U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.127.*



+11 Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??18.05.2007. u 16:03 - pre 205 meseci
Kod nas nije dozvoljeno bez prethodnog odobrenja primaoca poruke.
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1537
195.252.113.*



+266 Profil

icon Re: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??19.05.2007. u 07:40 - pre 205 meseci
Nevezano za temu, ali me interesuje ....

one reference na netiks, omnitek i axelfoto na dnu svake tvoje poruke; jel' to ti generises ili ti uvaljuje elitsecurity ?


U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: www.skypecentar.com - prevara ili nesto drugo ??

[ Pregleda: 7126 | Odgovora: 17 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.