Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Priprema za intervju - mala pomoc?

[es] :: Vodič za posao :: Priprema za intervju - mala pomoc?

[ Pregleda: 8184 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

darkog
Obrenovac

Član broj: 82291
Poruke: 147
*.beogrid.net.



+1 Profil

icon Priprema za intervju - mala pomoc?28.04.2007. u 09:53 - pre 206 meseci
Pozdrav ljudi,
trebao bih ovih dana imati intervju za posao radno mesto - junior sistem administrator. Posto mi je ovo prvi intervju da li bi mogao neko da mi kaze kakva me pitanja ocekuju jer hocu dobro da se pripremim. Razgovaracu sa covekom koji vec duze vreme radi na tom radnom mestu pa razmisljem o pitanjima koja bi mogao postaviti vezanim za posao. Kontao sam da ce biti osnovna teorijska pitanja vezana za sistem, internet, protokole. Ako neko ima iskustva da mi kaze kakva pitanja jos mogu ocekivati, bio bih veoma zahvalan.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

WirelessG
Bavaro, Dominican rep.

Član broj: 130422
Poruke: 62
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Priprema za intervju - mala pomoc?28.04.2007. u 14:00 - pre 206 meseci
U principu nikad te niko nece pitati teorijska pitanja na intervjuu, zato sto se to podrazumeva da znas, ako si napisao u rezimeu (cv-u). Na intervjuu je najbitnije da im se dopadnes kao osoba, tj. da budes otvoren, samouveren, pozitivan i nasmejan. Lepo da se obuces, tj. pristojno, da poskidas mindjuse ako imas ;). Da gledas intervjuera pravo u oci, da budes dobro organizovan. U zavisnosti od tvog znanja, treba da potenciras nesto sto dobro znas, ali naravno da ne budes dosadan.
Ako te pak intervjuise Administrator, onda pokusaj da saznas sve o okruzenju trenutnom u firmi i spremi unapred nesto sto bi mogao ti da uvedes kao novitet! Opet cu ti ponoviti, ako je u tvom rezimeo napisano da nesto znas, to se podrazumeva, tako da je bitniji taj psiholoski momenat. Ne znam koliko sam ti pomogao, ali evo ti jedan koristan link sa uobicajnim pitanjima za intervju [url]http://poslovi.infostud.com/saveti/[/url]

zelim ti srecu!
~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~
~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~~(",)~
 
Odgovor na temu

darkog
Obrenovac

Član broj: 82291
Poruke: 147
*.yubc.net.



+1 Profil

icon Re: Priprema za intervju - mala pomoc?30.04.2007. u 18:46 - pre 206 meseci
U pravu si. Ja sam više teorijom potkovan nego praksom (nemam iskustva) pa sve mislim da će mi tamo zadavati neke konkretne probleme da rešavam da bi videli koliko znam. Hvala WirellesBG
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Priprema za intervju - mala pomoc?

[ Pregleda: 8184 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.