Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Inzenjer elektrotehnike programer trazi posao

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Inzenjer elektrotehnike programer trazi posao
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2281 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon Inzenjer elektrotehnike programer trazi posao29.04.2007. u 09:13 - pre 206 meseci
Inzenjer elektrotehnike trazi posao,preko NET-a,moj CV u nastavku po mogustvu radim kod kuce


Stanojevic Dalibor
Ime i prezime Stanojevic Dalibor
Adresa Kragujevacka 14,16000 Leskovac
Telefon 016/281-522
Mobilni 062/212-527
e-mail
[email protected]
[email protected]

dat.rod 25.09.1981
nacionalnost Srbin







Studirao sam na Elektronskom fakultetu u Nisu počev od skolske 2000/2001,na smeru Automatika,i zavrsio sam u roku prvi u klasi,jula 2006 godine.Na fakultetu sam izučavao probleme automatske kontrole,upravljanja,optimizacije proizvodnje,projektovanja masina za automatsku obradu(pripremu,montazu,pakovanje i sl),a stekao sam i solidno znanje iz oblasti obrade signala,telekomunikacija i programiranja.Pre nego sam stekao zvanje diplomiranog inzenjera elektrotehnike,zavrsio sam Hemijsko-tehnološku školu –Bozidar Djordjevic Kukar-na smeru hemijsko tehnoloski tehnicar.
Od stranih jezika sluzim se engleskim koji poznajem skoro kao i maternji.Engleski sam ucio deset godina a i na fakultetu mi je bio neophodan zbog strane literature.
Dobro poznajem rad na racunaru,i pored standardnih paketa MS office,Excel,i slicno radim u standardnim inzenjerskim paketima tipa AutoCAD,Matlab i slicnim.
Programiram u Visual Basic-u,Javi i asembleru,kao i u Matlabu naravno.Naglasak u programiranju je na bazama podataka ,MSSQL, MySql ,anaravno ASP,PHP i JSP,mada ASP najradije.
Zanimaju me mogucnosti zaposlenja,i osnovne informacije u vezi sa tim,a zanima me i mogucnost neposrednog kontakta,dolazak na razgovor i sl.
Radio sam na mestu tehnickog direktora fabrike „Bane Komerc“ u Leskovcu i kao profesor informatike u medicinskoj skoli u Leskovcu,ali sam zainteresovan za posao u kome bi moje sposobnosti i zalaganje doslo do izrazaja.





S postovanjem,

Stanojevic Dalibor

Dipl.ing.elektrotehnike
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Inzenjer elektrotehnike programer trazi posao
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2281 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.