Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kamera za studentski film???

[es] :: Digitalne kamere :: kamera za studentski film???

[ Pregleda: 2072 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

donaldduckkiller
podgorica

Član broj: 92552
Poruke: 21
*.fastres.net.



Profil

icon kamera za studentski film???10.05.2007. u 02:37 - pre 206 meseci
trebamo da snimamo jkratkometrazni igrani film,s kojim planiramo da idemo na jedan sudentski festival i u dilemi smo koju kameru da uzmemo.
zelimo da taj film koliko toliko izgleda ozbiljnije i mislili smo da iznajmimo kvalitetniju dv kameru,na nekih nedelju dana koliko smatramo da ce nam biti
dovoljno da sve snimimo.zanima nas koja je najbolje opcija,ako smo planirali da za jedan dan damo izmedju 150-200 eura?

jodza
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: kamera za studentski film???10.05.2007. u 08:10 - pre 206 meseci
Pozdrav,

moras u svom okruzenju da sagledas ponudu, kamere i cene, pa da na bazi toga eventualno pomognemo u proceni.
 
Odgovor na temu

donaldduckkiller
podgorica

Član broj: 92552
Poruke: 21
*.fastres.net.



Profil

icon Re: kamera za studentski film???10.05.2007. u 08:22 - pre 206 meseci
xm,da,to bix u normalnim situacijama i uradio,ali ima problem.
ja studiram u rimu i to ovdje snimamo.ovdje ima bash dosta izvora za pronalazak kamere.meni treba savjet koji se najkvalitetniji model dv kamere za ovakav projekat i za ove pare moze naci kod nas,recimo bg,to bi mi bila smjernica za ovdje-shto se tiche modela kamere.shto se tiche one cijene koju sam ja rekao,ovdje je shto se tehnike tiche razumljivo mnogo veci standard,shto dovodi do toga da bi ta kamera ako kod nas koshta recimo 200 eura dan iznajmljivanja,ovdje definitivno bila jeftinija.makar sam ja takva iskustva imao pri kupovini bilo kog tehnickog uredjaja,pocev od fotoaparata do lap topa.ponuda je takodje izvanredna,s tim da ne bix ja sad experimentisao pa trazio neshto bolje nego shto za te pare mogu kod nas naci,ne vjerujem da bi bila neka drasticna razlika.
ja ciljam na to da ovdje dobijam pravu informaciju koji bi mi model kamere najvishe odgovarao,i da krenem ovdje u potragu za njom.znachi,opet cu pokushati da formulishem pitanje-koji najkvalitetniji model kamere mogu kod nas iznajmiti ako imam budzet od 200 eura za dan???
nadam se da je sad malo jasnije.

xvala
jodza
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: kamera za studentski film???

[ Pregleda: 2072 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.