Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc pri izboru skripte i/ili pisanje nove? Nesto kao dating skripta.

[es] :: PHP :: Pomoc pri izboru skripte i/ili pisanje nove? Nesto kao dating skripta.

[ Pregleda: 2190 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

muconi78
Podgorica

Član broj: 84427
Poruke: 108
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Pomoc pri izboru skripte i/ili pisanje nove? Nesto kao dating skripta.17.05.2007. u 21:29 - pre 206 meseci
Pozdrav svima.

Potrebno mi je da napravim jednu skriptu koja bi trebalo da ima slijedece:

Login forma, za administratora i nove korisnike i dozvoljava njihovi registraciju.
Nakon registracije korisnik bi mogao da kreira sopstveni profil popunjavanjem odredjenih polja, kombo liste, tekstualna polja, bas mnogo.Polja su tipa licne i profesionalne karakteristike, sposobnosti, radne kvalifikacije i slicno, 20-30 polja sa check, option buttonima, kombo liste i slicno.
Nakon toga korisnik bi mogao da vidi svoj profil, kao posebnu stranicu.
Zapravo to je jedan adresar sa dodatnim poljima i mogucnoscu automatske registracije korisnika.
Poseban dio cini pretraga prema raznim kriterijumima koja je vidljiva i za one koji nisu registrovatni.

Najblize ovome su Dating skripte koje bi mogle da se prepravljaju ali ne znam da li se isplati?Pitanje je imate li neki prijedlog sta da radim, neka skripta koju ste testirali pa preporucujete ili da pisem novu?Dosta sam pretrazio, naravno ni jedna nije 100% adekvatna ali u nekim segmentima moze da prodje.

Na pr.: http://www.azdg.com/scripts/AzDGDatingLite2/index.php?l=default

Ako imate bilo kakav prijedlog, neke skripte koje bi mi koristila volio bih da cujem.

Veliki pozdrav.
MK
 
Odgovor na temu

muconi78
Podgorica

Član broj: 84427
Poruke: 108
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Pomoc pri izboru skripte i/ili pisanje nove? Nesto kao dating skripta.22.05.2007. u 12:52 - pre 206 meseci
Evo nasao sam nesto sto mi je dosta pomoglo.

Pretrage cu sam rijestiti:

http://www.maaking.com/

Pozz
MK
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Pomoc pri izboru skripte i/ili pisanje nove? Nesto kao dating skripta.

[ Pregleda: 2190 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.