Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako spojiti Samsung DVD i Sound Blaster Audigy???

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kako spojiti Samsung DVD i Sound Blaster Audigy???

[ Pregleda: 2679 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

batasson
Nikola Pasic
Beograd

Član broj: 96246
Poruke: 148
82.208.201.*



Profil

icon Kako spojiti Samsung DVD i Sound Blaster Audigy???23.05.2007. u 12:39 - pre 206 meseci
Pozdrav svima!!!

Postavljao sam ovu temu i na drugim forumima, ali mi niko nije dao resenje.

Ovako, imam Sound Blaster Audigy SB0090 karticu (5.1 izlaz, firewire i digital out) i Samsung HT-DB120 home theatre.
Zelim da povezem ta dva uredjaja na sledeci nacin: na Samsung-u imam 'digital in optical' ulaz, a na kartici 'digital out' bananicu (kao za sluske na discman-ima i mpr playerima). Znaci da mi treba kabal koji na jednom kraju uma bananicu, a na drugom opticki prikljucak. Ne verujem da je to moguce bez nekog konvertora sa 'coaxial' na 'optical' ili obrnuto. Ili mozda neko zna drugi nacin...

Da li neko zna gde mogu da kupim takav konvertor (moze i cena orijentalno)???

I, ako bi spojio sve na taj nacin, da li bi pri reprodukciji filma sa racunara, zadrzao sve surround efekte kao i kada ih reprodukujem sa DVD-a???

VELIKO HVALA SVIMA....
 
Odgovor na temu

novicaobodin
Novica Surjanac
rumunija

Član broj: 143051
Poruke: 381
*.rdstm.ro.



+10 Profil

icon Re: Kako spojiti Samsung DVD i Sound Blaster Audigy???27.05.2007. u 15:01 - pre 205 meseci
ne moze se spojiti direkto kablom trebati CONVERTER POTICAL TO COAXSIAL evo i jedna slika
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kako spojiti Samsung DVD i Sound Blaster Audigy???

[ Pregleda: 2679 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.