Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?

[es] :: Grafički dizajn :: U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?

[ Pregleda: 8569 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vula

Član broj: 119166
Poruke: 119
*.teol.net.



Profil

icon U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?10.06.2007. u 15:30 - pre 204 meseci
Treba mi samo da sliku po ivicama, kako da objasnim, malo ,,pokvarim'', da je zamutim ili joj dodam neke tackice i da oko slike napravim okvir koji ce biti neke odredjene boje.
www.auroratravel.co.yu
Ova animacija u zaglavlju. E ovakav okvir za slike mi treba.

Hvala
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

Član broj: 3631
Poruke: 656
*.ptt.yu.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?10.06.2007. u 20:03 - pre 204 meseci
Pa photoshop

Sa malo cetkica i brusheva.. mozes jos i bolji, lepsi efekat da napravis...
 
Odgovor na temu

semiconductor

Član broj: 87235
Poruke: 147
77.46.232.*



+1 Profil

icon Re: U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?19.06.2007. u 09:39 - pre 204 meseci
U photoshopu odaberi u meniju (nisam siguran gde se nalazi) paletu Action.
Iz nje otvori fajl Frames, pa eksperimentisi. Tamo ima okvir bas kao na sajtu.
 
Odgovor na temu

bniksa
Novi Sad

Član broj: 58837
Poruke: 10
*.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?19.06.2007. u 12:31 - pre 204 meseci
E pa trebao si mene pitati, ja sam radio sajt www.auroratravel.co.yu, ajde javi se ako ti jos uvek treba. Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Djukic_
srbija

Član broj: 139396
Poruke: 55
*.kalik.info.



Profil

icon Re: U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?03.07.2007. u 21:58 - pre 203 meseci
Imas plug-inove za photoshop koji ti mogu pomoci. Npr. Alien Skin Eye Candy 5 (ima dodatke koji mogu posluziti kao okviri za sliku), zatim Exstensis Photo Frame.. Probaj pa vidi,u svakom slucaju moze to i mnogo bolje nego sto je na tom sajtu.
Ako hoces da znas kakva je drzava i njena uprava, i kakva im je buducnost, gledaj samo da saznas koliko u toj zemlji ima cestitih i nevinih ljudi po zatvorima, a koliko zlikovaca i prestupnika na slobodi. To ce ti najbolje kazati..
_________________________________________________________________________

Pravda bez moci je nemocna, a moc bez pravde je tiranska.
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?04.07.2007. u 13:16 - pre 203 meseci
bniksa bolje da si cutao :) Inace sat ti je skroz O.K. imam nesto slicno alli ne znam kako da ubacim i jos da radi
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

E.N.I.A.C
Nebojsa Radovic
furka.com potrcko
Ivanjica

Član broj: 5647
Poruke: 151
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: eniac@elitesecurity.org
ICQ: 94719818
Sajt: furka.com


Profil

icon Re: U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?04.07.2007. u 14:20 - pre 203 meseci
Ovakav efekat ces najlakse da napravis pomocu blending optionsa, samo stavis inner glow plave boje i dissolve moda.. i to je sve 2 klika... a imas i gore spomenute pluginove pomocu kojih mozes svasta da napravis...
 
Odgovor na temu

matrixbor

Član broj: 142199
Poruke: 2
77.46.248.*



Profil

icon Re: U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?06.07.2007. u 06:11 - pre 203 meseci
Mozes na vise nacina.Kupi u knjizari knjigu PHOTOSHOP CS kroz vezbe i trikove i na str.64 prati vezbu
Aktivni okviri - Quick Mask i nakon 9.koraka dobices lep testerasti okvir.Ako hoces da to bude nesto izuzetno
onda to moras uraditi u web dizajnu.Preuzmi sa nekog sajta za web dizajn program - macromedia FIREWORKS
i uz pomoc knjige GRAFIKA ZA WEB - macromedia FIREWORKS 8 - Vezbe i trikovi dobices 6. izuzetno lepih
okvira za slike. ps.bez knjige tesko ces nesto uraditi
Pozdrav < matrixbor > Peki gnjurac - Bor
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: U kom alatu da napravim okvir za sliku i kako?

[ Pregleda: 8569 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.