Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ugradnja plina u Audi A6 96' 2000 cm3 16 V sa K-glavom

elitemadzone.org :: AutoZone :: ugradnja plina u Audi A6 96' 2000 cm3 16 V sa K-glavom

[ Pregleda: 4542 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

goxy 2
Podgorica

Član broj: 43479
Poruke: 105
85.94.116.*



Profil

icon ugradnja plina u Audi A6 96' 2000 cm3 16 V sa K-glavom21.06.2007. u 11:52 - pre 204 meseci
Interesuju me iskustva sa ugradnjom plinskog uredjaja u ovaj automobil. Koliko sam o tome mogao da nadjem po forumima iskustva su razlicita. Naime neki kazu da su automobili sa K-glavom problematicni kada je auto gas u pitanju, dok opet drugi kazu da to nema veze. Postavio bih par pitanja koja me interesuju jer planiram da ugradim plinski uredjaj u ovaj automobil. Napominjem u njemu se nalazi metalna grana (ne plasticna kako sam negdje naisao).
Koji mi uredjaj preporucujete (lovato ili neki drugi)?
Kod kog servisera mi preporucujete i u kom gradu da obavim ugradnju i zasto?
Koliko kosta ugradnja plinskog uredjaja za ovaj auto?
Da li je obaveza ugradnja sekvencionalnog uredjaja ili moze neka druga kombinacija?
Ako preporucujete neku drugu varijantu sta mislite o ugradnji nekog dodatka koji salje impuls sa lambda sonde za pravljenje smjese, ako sam se dobro izrazio?
Kakva su iskustva sa ovom vrstom motora?
Kod svog prijatelja koji je ugradio plin u svom Mitsubishiju Galant 2.5 24 V. ceste su pojave eksplozija u motor. Kako izbjeci ovakve pojave, dali su uobicajene?
Molim da mi odgovore iskljucivo serviser i majstori koji imaju iskustva sa ovim motorom i naravno vlasnici automobila.

Pozdrav Goran

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: ugradnja plina u Audi A6 96' 2000 cm3 16 V sa K-glavom

[ Pregleda: 4542 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.