Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente

[es] :: Vodič za emigraciju :: Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente

[ Pregleda: 6663 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Skeneropulos
Dragan Markovic
Earth

Član broj: 65414
Poruke: 93
87.250.99.*



Profil

icon Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente11.07.2007. u 13:32 - pre 203 meseci
Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente:

Agencije koje sprovode „work and travel“
„Matico“, Beograd; „Top Tours“, Beograd; „Work Abroad“, Dimitrovgrad; „Snap“, Beograd; „RSV Pools“, Lučani; „Sky Way“, Beograd; „Ayusa International“, Beograd; „Karavan“, Beograd; „United Work and Travel“, Knjaževac; „Century Pool Management“; „USTaxCare“, Beograd;
IUVIA NVO, Beograd; SEEA, Novi Sad; ISIC, Beograd; „Starwaz“, Novi Sad



Za posao dve mogućnosti
- Postoje dve mogućnosti u okviru programa „work and travel“ ili agencija studentima pronalazi posao, ili to oni sami čine, na osnovu podataka o poslovnim ponudama koje im agencija dostavlja. Ukoliko studenti sami ne pronađu posao u roku od nedelju dana, agencije će preduzimati potrebne mere da to učine za njih. Agencije u SAD obavezne su da zaposle samo oko 50 odsto studenta, ali smo pooštrili standarde i očekujemo od njih napor i pomoć svima ukoliko koji za nedelju dana ne nađu posao - ističe Gormanova.

---------------------------------

Sta mislite o ovim agencijama i sta se desilo sa onim studentima koji su pusteni da se sami snalaze...

PS: Ako neko ima liknove od ovih agencija ili bilo kojih vezanih za isto zamolio bih ga da ovde ostavi
>>VERBA VOLANT SCRIPTA MANENT<<
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
*.dip0.t-ipconnect.de.



+10246 Profil

icon Re: Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente11.07.2007. u 13:55 - pre 203 meseci
Ma hohštapleraj, najgori.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Bensedin
SMGP
C........
Novi Sad

Član broj: 30476
Poruke: 129
89.216.42.*



+1 Profil

icon Re: Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente11.07.2007. u 14:12 - pre 203 meseci
www.karavantravel.org
www.matico.co.yu
www.toptours.co.yu
i verovatno najbolja adresa WWW.GOOGLE.COM

Nisam nesto upoznat sa ovim agencijama i iskustvima studenata ali mogu samo da kazem da sam
neku vece gledao na "nacionalnoj tv" nekog studenta koji je pricao kako su ih sve ispalili, kako
je smestaj bio katastrofa, kako posao nije bio ono ste su se dogovorili, kako su se mnogi vratili pre vremena
itd, sve u svemu nije bas pohvalno govorio o jednoj od gore navedenih agencija
(necu da imenujem da nebi pravio losu-dobru reklamu) . poz
 
Odgovor na temu

dekibre
Dejan Mladenovic
Oslo, Norveska

Član broj: 21820
Poruke: 246
84.236.124.*

Sajt: dekibre.on.w802.net/index..


+4 Profil

icon Re: Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente13.07.2007. u 18:09 - pre 203 meseci
Bio sam 99.te godine na tom programu preko jedne od gore navedenih agencija, lično sam zadovoljan ali sam imao i sreće da sam radio na odličnom mestu tako da sam prošao dobro u svakom pogledu.

Ono što sam primetio da je veliki nedostatak je taj da smo mi iz Srbije i Makedonije ubedljivo najviše platili za taj program. Zašto je tako nemam pojma.


You can fool some people sometimes,
But you can't fool all the people all the time. (Bob Marley)
 
Odgovor na temu

bjevta
Bratislav Jevtic
http://www.tojesoft.co.rs
Beograd

Član broj: 5216
Poruke: 367
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.tojesoft.co.rs


+5 Profil

icon Re: Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente14.07.2007. u 07:30 - pre 203 meseci
zanimljivo, i ja sam čuo da su aranžamani preko srpskih turističkih agencija 100-150 evra skuplji nego preko makedonskih.

Izgleda ne neki baš vole da se ugrade...
Acta, non verba!
 
Odgovor na temu

Marko Lisinac
Atlanta, USA

Član broj: 781
Poruke: 129
*.atl.fdn.com.

ICQ: 53095739


Profil

icon Re: Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente18.07.2007. u 07:18 - pre 203 meseci
Koliko sam pricao sa ljudima iz Slovacke, Poljske, Ceske i oni placaju slicnu cifru za program...

BTW, o Work and Travel programu imate dosta na www.workandtravelforum.com



 
Odgovor na temu

dekibre
Dejan Mladenovic
Oslo, Norveska

Član broj: 21820
Poruke: 246
84.236.124.*

Sajt: dekibre.on.w802.net/index..


+4 Profil

icon Re: Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente22.07.2007. u 10:22 - pre 203 meseci
Možda je sada situacija drugačija pošto sam ja bio 99te na programu ali u svakom slučaju treba proveriti ako je to nekome bitno.
You can fool some people sometimes,
But you can't fool all the people all the time. (Bob Marley)
 
Odgovor na temu

Skeneropulos
Dragan Markovic
Earth

Član broj: 65414
Poruke: 93
87.250.99.*



Profil

icon Re: Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente06.08.2007. u 16:17 - pre 202 meseci
Citat:
Marko Lisinac: Koliko sam pricao sa ljudima iz Slovacke, Poljske, Ceske i oni placaju slicnu cifru za program...

BTW, o Work and Travel programu imate dosta na www.workandtravelforum.com


hvala na linku :)
>>VERBA VOLANT SCRIPTA MANENT<<
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Članak u današnjem "Blic"-u, za 2000 EUR, za studente

[ Pregleda: 6663 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.