Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IT Akademija ---: E-learning

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: IT Akademija ---: E-learning
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20

[ Pregleda: 307915 | Odgovora: 396 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gymbro

Član broj: 330045
Poruke: 1
*.14.15.vie.surfer.at.



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning30.07.2015. u 16:35 - pre 106 meseci
Da li neko ima iskustva sa CAD Department na IT akademiji? Ne mogu da pronadjem nista u vezi toga. Hvala!
 
Odgovor na temu

Kluna
Beograd

Član broj: 65463
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning02.08.2015. u 17:42 - pre 105 meseci
Uh satima je trajalo citanje ovih postova :)

Koliko mogu da zakljucim za PHP programera je jako intenzivan kurs i ukoliko polaznik ima posao/obaveze teasko je za pratiti. Ok, to sam apsolvirala kroz prethodne postove, ali ono sto me zanima je da li se isto odnosi i na modul Software Developement? Da li je intenzitet rada podjednako tezak ili je to slucaj php-a koji je ipak usko specijalizovan u odnosu na software development gde je poenta od svega po malo dotaci?

Razlog sto bih upisala ITA je i znanje i sertifikat. Diplomirani sam ekonomista al vec godinama radim u IT sektoru i resila sam da imam i neku 'diplomu' zvanicnu a opet prakticnu jer gledajuci ponudu Master programa na fonu, etfu i far to je sve preterano uopsteno i nece mi ponuditi znanje koje je manje vise trenutno upotrebljivo.

Ja sto znam je uglavnom front-end sto sam kao freelencer radila al vec 2g radim kao QA Engeneer i dotakla sam se C#. Zato mi se cini Software Development kao najprakticniji za moj slucaj gde cu dotaci i javu i php i dodatno upgrejdovati znanje SQL-a.

Medjutim, posto nisam u mogucnosti da odvojim 8h dnevno ucenja sto su neki ovde navodili za svoj program, zanima me da li je izvodljivo da se uspesno zavrsi SD program sa 2-3h dnevno plus vise tokom vikenda? A pod tim uspesno mislim da se isprati njihov tempo plus samostalno ucenje?

Zahvaljujem se svim ucesnicima koji su mi pruzili gomilu neophodnih informacija za ITA!

Pozz
Blow your mind -- smoke gun powder.


If knowledge is power, and power corrupts... Then School is Evil!
 
Odgovor na temu

Mord
Home
Home
Serbija

Član broj: 320859
Poruke: 123
78.109.104.*

Sajt: teurgiamistica.blogspot.c..


+12 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning12.08.2015. u 13:23 - pre 105 meseci
Ako si talentovana ništa nije nemoguće ako nijesi morat ćeš znati barem 70% kursa koji želiš da upišeš odnosno smerova od kojih je sastavljen ako želiš biti profesionalac. Tempo je ubitačan a znanje treba da se usvoji a ne samo da se "zna". Ja sam išao na e-poslovanje...
 
Odgovor na temu

BoxRox
Bora Manasijevic
Vranje

Član broj: 315466
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning15.08.2015. u 13:35 - pre 105 meseci
Citat:
Kluna:
Uh satima je trajalo citanje ovih postova :)

Koliko mogu da zakljucim za PHP programera je jako intenzivan kurs i ukoliko polaznik ima posao/obaveze teasko je za pratiti. Ok, to sam apsolvirala kroz prethodne postove, ali ono sto me zanima je da li se isto odnosi i na modul Software Developement? Da li je intenzitet rada podjednako tezak ili je to slucaj php-a koji je ipak usko specijalizovan u odnosu na software development gde je poenta od svega po malo dotaci?

Razlog sto bih upisala ITA je i znanje i sertifikat. Diplomirani sam ekonomista al vec godinama radim u IT sektoru i resila sam da imam i neku 'diplomu' zvanicnu a opet prakticnu jer gledajuci ponudu Master programa na fonu, etfu i far to je sve preterano uopsteno i nece mi ponuditi znanje koje je manje vise trenutno upotrebljivo.

Ja sto znam je uglavnom front-end sto sam kao freelencer radila al vec 2g radim kao QA Engeneer i dotakla sam se C#. Zato mi se cini Software Development kao najprakticniji za moj slucaj gde cu dotaci i javu i php i dodatno upgrejdovati znanje SQL-a.

Medjutim, posto nisam u mogucnosti da odvojim 8h dnevno ucenja sto su neki ovde navodili za svoj program, zanima me da li je izvodljivo da se uspesno zavrsi SD program sa 2-3h dnevno plus vise tokom vikenda? A pod tim uspesno mislim da se isprati njihov tempo plus samostalno ucenje?

Zahvaljujem se svim ucesnicima koji su mi pruzili gomilu neophodnih informacija za ITA!

Pozz



Kluna, ja sam na smeru PHP web razvoj. Mogu ti reci,da recimo, i nije tako "strasan" kako ti predpostavljas. PHP generalno spada u grupu laksih jezika za nauciti. Stvar je licnog angazovanja.
Posto si vec radila Front end i znas ga,znaci imas i razvijenu logiku razmisljanja. A vidim da zelis da usavrsis php i sql, po meni,bolje ti je da zagazis na cist php, i ispeces ga, nego li sada od svega po malo na tom drugom smeru koji si navela, i na kraju ne znas nista. To je bar moj nacin posmatranja situacije. Konkretno je konkretno. Odluci se sta zelis postici, koji ti je cilj i gazi ka tome.

Drugo,ako vec imas iskustva, 2-3 sata mogu biti dovoljna za ucenje naprednijih stvari. Ne uci isto pocetnik i onaj napredniji. Inace,na samom pocetku skolovanja (ja sam sa DLS platforme inace), receno je da je potrebna dodatna literatura, knjige su nabrojane koje je preporucljivo procitati.

 
Odgovor na temu

Caruga89

Član broj: 330525
Poruke: 2
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning13.09.2015. u 23:18 - pre 104 meseci
Ja sam upisao IT Akademiju ove godine, smer microsoft administration. Izabrao sam ucenje na daljinu. Upisao sam prvenstveno zbog znanja i zbog polaganja za microsoft sertifikate. Diploma od akademije mislim da ne vredi skoro nista. Procitao sam skoro sve sto je ovde pisano i vidim da su svi pisali da predavanja pocinju prvog novembra, a meni su rekli da pocinje prvog oktobra. Jel moguce da je pomereno mesec dana ranije ili ja to nisam nesto dobro cuo?
 
Odgovor na temu

Mord
Home
Home
Serbija

Član broj: 320859
Poruke: 123
78.109.104.*

Sajt: teurgiamistica.blogspot.c..


+12 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning16.09.2015. u 11:39 - pre 104 meseci
Meni je bilo počelo novembra ti proveri i DA diploma od academije ne vredi ništa!
 
Odgovor na temu

Caruga89

Član broj: 330525
Poruke: 2
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning16.09.2015. u 15:05 - pre 104 meseci
Proverio sam, pocinje prvog novembra ipak.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8347
*.dynamic.sbb.rs.



+1344 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning16.09.2015. u 15:06 - pre 104 meseci
Vrednost diplome IT akademije, isto kao i svake druge diplome, je isključivo u oku poslodavca. Koliko je on ceni, toliko i vredi.

Na vlasniku diplome je da se složi ili ne složi sa tim.
 
Odgovor na temu

Mord
Home
Home
Serbija

Član broj: 320859
Poruke: 123
78.109.104.*

Sajt: teurgiamistica.blogspot.c..


+12 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning17.09.2015. u 22:51 - pre 104 meseci
Tako je. Njihova diploma vredi kao i diplome drugih fakulteta. Moj bratić je završio "prestižni" ElektroTehnički Fakultet u BG. Pa niko ga ni ne šmirgla kada čuju koji je smer na njemu završio. Štaviše ni on sam ne zna koji smer. Ako nemaš znanje diploma ne znači ništa zato je i nezaposlen evo više od godine dana........sa diplomom Elektro fakulteta.
 
Odgovor na temu

dip981

Član broj: 185415
Poruke: 3
77.77.194.*



+2 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning18.09.2015. u 07:44 - pre 104 meseci
Ne varajte ljude. Jedan prosireni kurs nije nikako komparativan sa fakultetskom diplomom i govoriti drugacije je lijecenje kompleksa onih koji nisu zavrsili fakultet. Ono sto vrijedi kod IT akademije je polaganje medjunarodnih certifikata, ali cak ni to se ne odrzava kod njih, nego se odrzava u raznim drugim ispitnim centrima. Sama njihova diploma je vrijedna manje nego diploma EdX-a.

Da bi nadograditi vlastito znanje u nekom podrucju vam nije potrebna nikakva skupa akademija. Imate dovoljno materijala ukljucujuci i video materijale koji vam mogu pomoci u savladavanju materije i pripreme za polaganje medjunarodnih certifikata. Poloziti samo medjunarodni certifikat je 5x jeftinije nego kad ga polazete preko IT akademije. Zato pamet u glavu i prosirite svoje znanje samostalno.
 
Odgovor na temu

jorda1971

Član broj: 329880
Poruke: 21



+1 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning07.10.2015. u 13:44 - pre 103 meseci
Pozdrav svima...Moze li neko reci sta je najbolje da se upise,tj da se zavrsi i gde bih mogao da ocekujem posao..Konkretno da li se moze u Srbiji zasposliti sa ovim diplomama...I dajte neki predlog sta da se upise,tj koji smer da bi se sto lakse nasao posao u Srbiji...
 
Odgovor na temu

dario944

Član broj: 324437
Poruke: 6
185.39.2.*



+1 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning07.10.2015. u 14:01 - pre 103 meseci
Samo sa njihovom diplomom teško da možeš naći dobar posao u IT industriji, sve zavisi gdje se i na koji način prihvata ta diploma. Najbolje je pripremati međunarodju sertifikaciju, da li to bio Cisco, MCSA ili ipak nešto drugo. Ja trenutno pohađam smjer Microsoft Administracija preko DL platforme.. Inače koga zanima moje iskustvo sa njima neka mi se obrati na mejl ([email protected]), ili na facebook (www.facebook.com/dario944).
 
Odgovor na temu

jorda1971

Član broj: 329880
Poruke: 21



+1 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning07.10.2015. u 14:52 - pre 103 meseci
A koji smer se zavrsava da bi imao diplomu za sistem administrator ?I da probam da se zapolslim u nekoj firmi?Znaci na odrzavanju sistema itd sve sto ide uz to..Imao sam druga koji je zavrsio nesto tako slino...Znam da je radio u Nis pumpi bas na tome odrzavao im sistem,net itd...Sada ne mogu da ga nahvatam nije vise u zemlji...Misli da ne imao 500e platu.
 
Odgovor na temu

dario944

Član broj: 324437
Poruke: 6
185.39.2.*



+1 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning07.10.2015. u 15:50 - pre 103 meseci
Odsek Administracija ima tri smera... Više informacija imaš na ovom linku: http://www.it-akademija.com/IT...istration-Department_398_2_76_
 
Odgovor na temu

sundjer bob58

Član broj: 330910
Poruke: 1
46.240.232.*



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning17.10.2015. u 15:48 - pre 103 meseci
Zdravo drugari,

Da li bi mi neko ko je slusao PHP na IT academiji prodao CDove i literaturu koju je dobio? Razmisljam da upisem akademiju, ali ovo bi mi definitvno vise odgovaralo
 
Odgovor na temu

emaema1
Beograd

Član broj: 331096
Poruke: 1
46.240.229.*



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning03.11.2015. u 10:31 - pre 102 meseci
Ukoliko je neko zainteresovan za upis, ja prebacujem ugovor svoj na drugog,jer sam doblia ozbiljan posao i nemam vremena za dalje skolovanje. Smer je PHP developer,ali se moze promeniti. Cena rate je 105e mesecno na godinu dana, tri rate su vec placene tako da vas kurs ispada jeftinije. Ukoliko je neko zainteresovan nek se javi.Poz :)
 
Odgovor na temu

eldorado

Član broj: 66
Poruke: 33
*.92-221-34.customer.lyse.net.



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning12.11.2015. u 14:36 - pre 102 meseci
Pozdrav svima,

Živim u inostranstvu i narednih godinu - dve ću imati slobodno zbog krize u oblasti kojom se bavim (naftni inženjer).

Pre svega da napomenem da nemam predznanja iz programiranja, ali imam zelju da naucim nesto (ne interesuju me diplome posto ih vec imam za zid :) ) i tako ispunim neke decacke snove, a mozda i promenim struku vremenom.

Naleteo sam na reklamu za IT Akademiju, gde me je zainteresovao iOS Development Program.

No. Code Class No. of classes
1 OSX Introduction to Mac OS X 32
2 OOP Introduction to Object Oriented Programming (Objective-C) 32
3 IOC Introduction to Objective-C 32
4 IOS Introduction to iOS Application Development 32
5 EL1 English Language 1 online
II HALF

No. Code Class No. of classes
6 AOS Advanced iOS application Development 24
7 DDA Data Driven Application for iOS platform 32
8 SWE Software Engineering 12
9 BGA Building Game Applications for iOS/OpenGL ES 32
10 CCS Cambridge Computer Science* online
11 EL2 English Language 2 online
12 PRJ Project /
13 FCE FCE/BEC Vantage** online

Vredi li upisivati? Napominjem ponovo da me interesuje znanje i eventualna prekvalifikacija na programiranje u kome nemam nikakvih znanja trenutno.

Hvala unapred

...
 
Odgovor na temu

Mord
Home
Home
Serbija

Član broj: 320859
Poruke: 123
78.109.106.*

Sajt: teurgiamistica.blogspot.c..


+12 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning14.11.2015. u 19:42 - pre 102 meseci
Naravno. Have fun.
 
Odgovor na temu

dragana1984
Beograd

Član broj: 331291
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning18.11.2015. u 22:15 - pre 102 meseci
emaema1, ukoliko nisi prebacila ugovor na nekog, posalji mi svoj mail ili tel u PP. Poz:)
 
Odgovor na temu

SashaMacic
Nezaposlen
Beograd

Član broj: 286360
Poruke: 3
188.117.235.*



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning28.11.2015. u 01:32 - pre 102 meseci
Zanima me PHP program i ako neko ko je upisao ne zeli/ ne moze da studira dalje mogli bi da se dogovorimo oko prebacivanja ugovora. Posaljite mail.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: IT Akademija ---: E-learning
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20

[ Pregleda: 307915 | Odgovora: 396 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.