Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Panasonic Baza i Simens prenosivi DECT telefon???

[es] :: Fiksna telefonija :: Panasonic Baza i Simens prenosivi DECT telefon???

[ Pregleda: 5248 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miladinovic
Miladinovic

Član broj: 33748
Poruke: 1892



+44 Profil

icon Panasonic Baza i Simens prenosivi DECT telefon???03.08.2007. u 14:21 - pre 203 meseci
Imam KX-TCD535 panasonic telefon, tj. baza koja služi kao klasični fiksni žičani telefon i baza, i prenosivi telefon (slušalicu)



Zanima me pošto sam pročitao da je DECT sistem koji je razvio Simens kod koga se baza i prenosivi deo mogu vezivati bez obzira na marku ili model, da li je moguće prijaviti Simens A160 na već (gore) pomenutu Panasonicovu bazu?

Baza, koliko sam primetio u uputsvu, ima mogućnost za prijavu još nekoliko dect prenosivih telefona?

 
Odgovor na temu

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Re: Panasonic Baza i Simens prenosivi DECT telefon???03.08.2007. u 17:10 - pre 203 meseci
Da,moguce je!Mozes sigurno da prijavis SIEMENS A160 slusalicu,samo sto ti sve pogodnosti koje vec imas na Panasonic slusalici nece raditi,tj. sa SIEMENS slusalicom ces sigurno moci da primas pozive i da zoves ali neke funkcije kao sto su CALLER ID,ti se mozda nece pojavljivati na displeju.Siemens je jedino full kompatabilan samo sa Siemens bazom i to zato sto ima GAP standard.Pogledaj da taj tvoj Panasonic ne radi na 2,4 GHZ,onda zaboravi Siemensa jel su svi na 1,8 GHZ.
TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

Miladinovic
Miladinovic

Član broj: 33748
Poruke: 1892



+44 Profil

icon Re: Panasonic Baza i Simens prenosivi DECT telefon???03.08.2007. u 21:03 - pre 203 meseci
To sam pitao jer sam planirao da uzmem jedan daljinski i vidim da ima Simens Trio A160, i to dosta povoljno dobijaš plus dve slušalice, pa sam mislio da jednu sa bazom ostavim na jednoj lokaciji (broju) a druge dve da vežem za Panasonic bazu na drugoj lokaciji (broju).

Interesuje me samo da li ovaj A160 podržava interfon kao ovaj moj panasonic, tj. da li može da poziva drugu slušalicu ili bazu ?

 
Odgovor na temu

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Re: Panasonic Baza i Simens prenosivi DECT telefon???04.08.2007. u 13:06 - pre 203 meseci
Kao prvo:Ni jedan DECT telefon ne podrzava komunikaciju izmedju dve baze.Komunikacija je jedino moguca u smeru slusalica-baza i obrnuto,pod uslovom da je slusalica prijavljena na tu bazu.Mozes 1 slusalicu da prijavis na najvise 4 baze ali ce ti slusalica primati pozive samo sa one baze na kojoj je trenutno prijavljena,a kada god zelis da slusalicom predjes sa jedne na drugu bazu moras da udjes u meni slusalice i promenis na 2,3 ili 4 bazu.Na jednu bazu mozes da prijavis najvise 6 slusalica.Jedina mana DECT SIEMENS telefona (sto ja mislim) je u tome sto ne podrzavaju 2 linije,kada bi to mogli onda ti ne bi trebale kucne centrale za 2 broja,jer bi i sam telefon bio centrala posto ima 6 lokala.Tvoj A160 ne podrzava interfonsku vezu vec samo paging sistem tj. da samo signalizira gde ti je slusalica(sto je bezveze).Imas mnogo boljih SIEMENS modela kao sto su :S440,S450,SL100,S100 itd ali ni oni nemaju interfonsku vezu.Ako uparis jednu od slusalicu od A160 sa Panasonicom gore navedenim,nisam 100% siguran ali mislim da ces imati interfonsku vezu posto baza Panasonica to podrzava.Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao xp_zexoni dana 04.08.2007. u 15:23 GMT+1]
TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

Miladinovic
Miladinovic

Član broj: 33748
Poruke: 1892



+44 Profil

icon Re: Panasonic Baza i Simens prenosivi DECT telefon???04.08.2007. u 15:41 - pre 203 meseci
nismo se razumeli, meni ne treba komunikacija izmedju 2 baze vez izmedju 2 slušalice ili slišalice i baze itd. jer znam da je moguće sa panasonicom, ali mislim da neću moći sa ovog simensa da zovem bazu...

Moram samo da pogldam ovaj A160 Trio jer piše da mogu medjusobno da komuniciraju slušalice, jer je moguće da se razlikuje malo od A160 (jednog)...???
 
Odgovor na temu

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Re: Panasonic Baza i Simens prenosivi DECT telefon???04.08.2007. u 18:40 - pre 203 meseci
Ok.Konkretno-kod tvog SIEMENS A160 ces imati 100% komunikaciju i interfonsku vezu izmedju sve tri slusalice,dok izmedju baze i slusalice neces moci da imas interfonsku vezu vec samo paging.Kada SIEMENS slusalice registrujes na Panasonic bazu mocices da imas full interfonsku vezu baza-slusalica,jer interfonska veza iskljucivo zavisi od baze a ne od slusalice.A kiliko vidim tvoja Panasonic baza ima spikerfon tako da ces imati punu interfonsku vezu.Pozdrav i cao.
TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Panasonic Baza i Simens prenosivi DECT telefon???

[ Pregleda: 5248 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.