Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Republicka administrativna taksa za posiljke u inostranstvo!?

elitemadzone.org :: MadZone :: Republicka administrativna taksa za posiljke u inostranstvo!?

[ Pregleda: 6631 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igvan
Ivan Mladenović
Niš

Član broj: 14481
Poruke: 142
*.ptt.yu.



+5 Profil

icon Republicka administrativna taksa za posiljke u inostranstvo!?19.08.2007. u 18:47 - pre 202 meseci
Da li je moguce da se na svaku posiljku iz nase zemlje za inostranstvo placa taksa od 250din?
Pored toga placa se i 30,90 din za carinski pregled.
Ovaj manji deo se dodaje na postarinu, a za RAT se popunjava posebna uplatnica.
Da li ovako nesto postoji u drugim zemljama, pitam jer me neodoljivo podseca na taksu za izlazak iz zemlje koju smo imali "zadovoljstvo" da placamo pre nekoliko godina?
 
Odgovor na temu

Fitiljce

Član broj: 147121
Poruke: 87
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Republicka administrativna taksa za posiljke u inostranstvo!?20.08.2007. u 01:51 - pre 202 meseci
Citat:
igvan: Da li je moguce da se na svaku posiljku iz nase zemlje za inostranstvo placa taksa od 250din?


Pa u nasoj zemlji je sve moguce. Ja se vise nicemu ne cudim.
Nekada pomislim da ovi nasi pametnjakovici samo leze potrbuske i smisljaju kako bi nas jos nekako mogli oguliti.

A na onu foru placanja za izlazak iz zemlje (cini mi se 10 dem), bila sam potpuno zaboravila. hahahaha
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.ptt.yu.



+85 Profil

icon Re: Republicka administrativna taksa za posiljke u inostranstvo!?20.08.2007. u 22:07 - pre 202 meseci
Zamislite novi srpski patent, carina i porez na svaki MB skinut sa inostranih servera

(pu pu da me ne cuju ti dokoni )
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Republicka administrativna taksa za posiljke u inostranstvo!?

[ Pregleda: 6631 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.