Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.super-majice.com ; sajt za veleprodaju majicu, koliko je efektno?

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.super-majice.com ; sajt za veleprodaju majicu, koliko je efektno?

[ Pregleda: 8550 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pancevac76
Zeljko Mitic
Pancevo

Član broj: 119844
Poruke: 15
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon www.super-majice.com ; sajt za veleprodaju majicu, koliko je efektno?30.08.2007. u 14:40 - pre 201 meseci
Imam proizvodnju majica i otvoren www.super-majice.com sajt. U pitanju je zen-cart template ali sa mnogo dodatih modula.
Recimo da ste vi potencijalni kupac majica na veliko. Koliko bi ste se lako snasli da to uradite? Cuo sam od drugara da soping kartica bas i nije jednostavna, iako meni savrseno jeste. Al valjda je to zato sto sam je testirao 1000 puta dosad pa mi ide sve napamet.

Kako vam se cine slike? Koliko se brzo ucitava sajt? Da li bi kao potencijalni kupac i zavrsili kupovinu?

Treba li da ubacim prodaju na komad? Tj. da li biste kupili neki od proizvoda ako na postojecu cenu dodate ~70 dinara?

Koga ne mrzi, nek ode sve do kraja procesa kupovine. Posto je neophodna registracija, upisite neko bezveze ime tipa 'Proveravam Sajt' i slicno pa cu posle izbrisati iz baze.

May the force be with you
 
Odgovor na temu

nocom

Član broj: 88868
Poruke: 84
77.46.250.*

Sajt: prodajem.co.nr


Profil

icon Re: www.super-majice.com ; sajt za veleprodaju majicu, koliko je efektno?30.08.2007. u 15:50 - pre 201 meseci
Ubaci gore neki banner ili sta vec
Nije lose, ako popumis prazninu u header-u i skines tu silnu dobrodoslicu (veliki font inace) bilo bi super
Lepa tema,copyright treba da pise Zen Cart
Ip u dnu skini to je nepotrebno u jednom shop-u
Koliko se secam imas opciju da ukljucis proizvode sa leve a sa desne neke vesti linkove (mozda mesam sa CubeCart) da popunis malo slikama
Odlicno samo opet :skini tu dobrodoslicu
PoZz
 
Odgovor na temu

webex
Milorad Tošić
Vilin grad

Član broj: 50060
Poruke: 512
87.116.128.*

Sajt: www.webex.rs


Profil

icon Re: www.super-majice.com ; sajt za veleprodaju majicu, koliko je efektno?04.09.2007. u 23:55 - pre 201 meseci
Što se tiče sajta - može to mnogo bolje... potrudi se malo ;) pusti mašti na volju... što se tiče cena - da nisi malo skup? Veleprodajna cena "Fruit of the Loom" majica (160gr/m2) je oko 170 dinara...
 
Odgovor na temu

pancevac76
Zeljko Mitic
Pancevo

Član broj: 119844
Poruke: 15
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: www.super-majice.com ; sajt za veleprodaju majicu, koliko je efektno?20.09.2007. u 23:10 - pre 201 meseci
Citat:
webex: Što se tiče sajta - može to mnogo bolje... potrudi se malo ;) pusti mašti na volju... što se tiče cena - da nisi malo skup? Veleprodajna cena "Fruit of the Loom" majica (160gr/m2) je oko 170 dinara...


Moja majica 150-160gr/m2 je 130 dinara, i veruj mi; original 'fruit of the loom' ne moze da kosta 170 dinara. Kome treba veca kolicina, drage volje cu mu je napraviti za 150 din :)

Ostale cene uopste nisu visoke; majice je mnogo teze skrojiti u dve boje, a uz sve to ima i ogroman preslikac koji se ne skida.

No... Vezano za sajt. Uskoro cu smanjiti tekst na glavnoj stranici, ali mi nije jasno oko cega da se potrudim i gde da pustim masti na volju. Moze nesto konkretnije?
May the force be with you
 
Odgovor na temu

webex
Milorad Tošić
Vilin grad

Član broj: 50060
Poruke: 512
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.webex.rs


Profil

icon Re: www.super-majice.com ; sajt za veleprodaju majicu, koliko je efektno?21.09.2007. u 11:36 - pre 201 meseci
potrudi se malo oko dizajna... lepo sam ti napisao - pusti mašti na volju... meni se konkretno ne sviđa gradient na boxovima i ikonica na istim... probaj da izbaciš belu boju s vrha gradienta... mislim da će biti malo bolje i naravno promeni ikonicu jer stvarno ne vidim šta predstavlja... text smanji obavezno što pre... i ujednači ga (negde ti je veći font negde manji)... kad hoćeš nešto da naglasiš bolje ga samo boldiraj ili koristi <h> tagove... i da ne sviđa mi se logo... tipografija ti nije baš najsrećnije odabrana ali to je stvar ukusa...

što se tiče fruit of the loom, cene sam dobio od zvaničnog distributera za Srbiju... tako da teško da si u pravu što se toga tiče... ;)
 
Odgovor na temu

pancevac76
Zeljko Mitic
Pancevo

Član broj: 119844
Poruke: 15
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: www.super-majice.com ; sajt za veleprodaju majicu, koliko je efektno?21.09.2007. u 16:05 - pre 201 meseci
Hmmm... aj videcu nesto, problem je sto koristim gotovu zen karticu pa mi ruke prilicno vezane. A inace sam vrlo, vrlo slab po pitanju grafike, dizajna....

Fontove cu ovih dana definitivno da preradim. Najgore je sto se u mozili mnogo bolje vidi sajt nego u exploreru koji ja uopste ne koristim :(
May the force be with you
 
Odgovor na temu

webex
Milorad Tošić
Vilin grad

Član broj: 50060
Poruke: 512
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.webex.rs


Profil

icon Re: www.super-majice.com ; sajt za veleprodaju majicu, koliko je efektno?21.09.2007. u 23:36 - pre 201 meseci
Ne koristiš ti, ne koristim ga ni ja ali ga koristi skoro 75% korisnika interneta... nažalost...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.super-majice.com ; sajt za veleprodaju majicu, koliko je efektno?

[ Pregleda: 8550 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.