Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Broj ispita na prvoj godini

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Broj ispita na prvoj godini

[ Pregleda: 5033 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dulesusic
Dušan Šušić
Novi Sad

Član broj: 45176
Poruke: 418
*.teol.net.



+3 Profil

icon Broj ispita na prvoj godini02.09.2007. u 16:18 - pre 201 meseci
Upisah na FTN-u u Novom Sadu elektrotehniku, E1, pa me interesuje koliko ispita ima na prvoj godini i koji su to ispiti (nazivi)? Neko mi rece da ima 14 ispita pa jel ta informacija tacna?
 
Odgovor na temu

puja
student
Zajecar - Novi Sad

Član broj: 65091
Poruke: 10
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Broj ispita na prvoj godini05.09.2007. u 15:33 - pre 201 meseci
Epa kolega svaka cast na upisu. Nema 14 ispita nisu ni oni ludi da daju toliko, ima 13 :) :) lol. I to

I semestar
1.Diskretna matematika (gledaj da je das preko kolokvijuma, govorim ti iz islustva)
2.Osnovi elektrotehnike 1 (OET1)
3.Mehanika
4.Laboratorijski praktikum iz elektrotehnike (elektrotehnika uopste sve oblasti onako preletite)
5.Softverski praktikum (Word, Excel.... to das na pocetku godine ono sa nekom jakom ocenom i zavrsio si)
6.Engleski jezik 1 (laganica pocinjete od "My name is...." i to das isto na pocetku godine i gotovo)
7.Sociologija tehnike (jedini predmet koji ce morati nesto malo da bubas ali su to u sustini pricice lako je)

II semestar
1.Matematicka analiza 1 (isto gledaj da das preko koloka jer profesor stvarno izlazi u susret studentima i deli kolokvijume na jos sitnije delove)
2.Osnove elektrotehnike 2 (OET2)
3.Fizika
4.Laboratorijski praktikum iz elektricnih merenja (laganica od predmeta jeda skolski cas nedeljno i vezebe a radi se neke prakticne primene eletrotehnike) (LPEM)
5.Struktura podataka i programiranje (predmet koji treba se su buba mislim na strukturu, a programiranje ako si imao C u sredjoj laganica)
6.Engleski jezik 2 (isto otkacis na uvodnom kolokvijumu)
 
Odgovor na temu

dulesusic
Dušan Šušić
Novi Sad

Član broj: 45176
Poruke: 418
*.teol.net.



+3 Profil

icon Re: Broj ispita na prvoj godini05.09.2007. u 17:36 - pre 201 meseci
E pa hvala ti na odgovoru. 24og mi pocinju pripreme iz matiša, tako da doalzim u NS brzo, i pocinje trka i frka.... Izgleda mi da samo ove matiše trebam furati, a da ni ovo ne smijem puštati, ima dosta....
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Broj ispita na prvoj godini

[ Pregleda: 5033 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.