Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa renderovanjem u Vegasu!Hitno, mi treba pomoc!

[es] :: Video produkcija :: Problem sa renderovanjem u Vegasu!Hitno, mi treba pomoc!

[ Pregleda: 2836 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Petar Kovacevic

Član broj: 138260
Poruke: 31
212.62.51.*



Profil

icon Problem sa renderovanjem u Vegasu!Hitno, mi treba pomoc!10.09.2007. u 19:07 - pre 202 meseci
Sniamo sam jedan koncert za lokalnu tv stanicu, i montirao u Vegasu 6.0. Kada sam pustio da se renderuje u PAL 720x576 formatu (avi) nakon desetak minuta, izbaci mi poruku da na hard disku nemam dovoljno mesta, a ustvari na hardu imam slobodno 37 GB! Zanima me u kom formatu da renderujem a da mi kvalitet ostane isti. Probao sam da renderujem u M-PEG, ali mi Vegas izbaci formular za registraciju preko neta, da bih mogao da koristim M-PEG! Pokusao sam i registraciju, ali mi sve vreme "govori" da serijski broj nije pravi! Inace snimao sam sa drustvom jedan igrani film, i sada ne znam kako da renderujem film, jer me Vegas j***! ::))))))

Unapred zahvalan, Petar!



Izbačen deo koji se odnosi na pirateriju u bilo kom obliku

[Ovu poruku je menjao Misa_exclusive dana 10.09.2007. u 23:31 GMT+1]
Petar Kovacevic
 
Odgovor na temu

MIHAEL GABRIEL
Gabriel Mihael
yu

Član broj: 129162
Poruke: 71
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Problem sa renderovanjem u Vegasu!Hitno, mi treba pomoc!10.09.2007. u 20:12 - pre 202 meseci
Cudno pitanje,no evo pokusajmo.prvo,da li si i kako instalirao uopce vegasa bez kljuca,kada bi trebao traziti kljuc prilikom instaliranja,odnosno,kada ga instaliras i prvi put pokrenes,trazi mislim kljuc.ako i jesi tako instalirao,ostaje da mozda ne renderises na pravo mjesto na hardu,mozda ga sprema gdje je vegas "odredio",obicno c disk,pitanje da li imas tamo tih 37gb?Sad,ako je vec dao da renderises,kazes avi,provjeri jesi li cijeli film oznacio,jer u podesenjima vegasa on prilikom instalacije u opcijama nama oznaceno da renderise samo oznaceni dio,sto mozda nisi ukljucio-oznacio.I treca varijanta,mozda,ali mozda codeci,mozda su ti codeci u pitanju za mpeg2,a sto se tice u kojem formatu renderisat,pregledaj forum,deeks007 je vec 100 puta pisao o tome.ako negdje grijesim,neka me isprave.
pozdrav
"AUTOR"
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Problem sa renderovanjem u Vegasu!Hitno, mi treba pomoc!10.09.2007. u 20:26 - pre 202 meseci
Prvo pitanja tipa registracija , kljuc i dali ima neko da mi posalje mi mirise na nesto sto ...... ? Za slicno postoje PP ili e-mail . Ako si snimao kamerom zasto renderujas u avi ? Ti si snimak prebacio ( 1 sat oko 13 Gb ) i ponovo ga ostavio iste velicine . Malo pretragom nadi podesenja za render u Vegasu a postoji i nekoliko tutorijala na forumu . Ovde ti je sve receno http://www.elitesecurity.org/p1646384 a za ostalo ... Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: Problem sa renderovanjem u Vegasu!Hitno, mi treba pomoc!10.09.2007. u 22:28 - pre 202 meseci
Da bi mogao u mpeg2 da rendaš, instaliraj DVD Architect.

PS piraterija je zabranjena, pa sam taj deo obrisao.
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Problem sa renderovanjem u Vegasu!Hitno, mi treba pomoc!

[ Pregleda: 2836 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.