Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarsko drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3450776 | Odgovora: 15652 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MilanBGR
Beograd

Član broj: 335187
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo14.08.2017. u 22:49 - pre 80 meseci
Pitanje za sve koju su na finalnom - koji vam je broj prepiske? Cisto da ostali mogu da uporede dokle su stigli.

Ja sam bio na intervjuu u ambasadi pocetkom januara, pocetkom februara javljaju PIN, a status mi je trenutno i dalje - Prepiskata se namira v procedura po zadъlžitelno sъglasuvane. Moj broj prepiske je 16**/2017

Vidim da Milanche11 ima broj 255/2017, iako je intervju u bio martu, dok ja imam kasniji broj bez obzira na intervju u januaru. Izgleda definitivno nema pravila.
 
Odgovor na temu

MilanBGR
Beograd

Član broj: 335187
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo14.08.2017. u 22:59 - pre 80 meseci
izvrnuta torta - pin su javili telefonom iz ambasade.

Bas to sto kazes, Milanche11 je zaveden 02.08. i na finalu vec 14.08. Ili su izmenili redosled statusa (mozda sada prvo savet za gradjanstvo vrsi proveru?) ili je procedura znacajno ubrzana (jos je trenutno avgust, kada je po nekim ranijim postovima vecina ljudi iz ministrsva na odmorima).
 
Odgovor na temu

izvrnuta torta
Nis

Član broj: 193721
Poruke: 550
*.exe-net.net.



+48 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo14.08.2017. u 23:14 - pre 80 meseci
Hvala na odgovoru, a tebi Milanche11 kako su javili pin, posto si ti bio u konzulatu u Nisu?
 
Odgovor na temu

2017daca

Član broj: 336676
Poruke: 18
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo14.08.2017. u 23:46 - pre 80 meseci
Da li je neko vadio pasos za 3 radna dana? Da li znate koliko su tacni, da li stvarno pasos bude gotov 4. dana? Kada bih npr predala sve u ponedeljak da li bi pasos bio gotov u cetvrtak?
 
Odgovor na temu

Milanche11
Milan Ivanovic
Student
Fakultet

Član broj: 321835
Poruke: 30
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 00:15 - pre 80 meseci
Citat:
izvrnuta torta:
Hvala na odgovoru, a tebi Milanche11 kako su javili pin, posto si ti bio u konzulatu u Nisu?


Pozvao me je konzul i rekao da mi je stiglo pismo iz ministarstva pravde i otisao po pismo.
 
Odgovor na temu

VladaS80
vozac
Užice

Član broj: 337083
Poruke: 79
77.243.25.*



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 03:40 - pre 80 meseci
Tako su i mene zvali desetak dana posle intervjua
 
Odgovor na temu

b0be97
Kostov Boban
Nema
Nema
Vranje, Srbija

Član broj: 337113
Poruke: 12
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 08:19 - pre 80 meseci
Na intervju sam bio 27.10.2016 i jos uvek mi stoji "Prepiska se namira v procedura po zadzuneto saglasuvanje, kad se taj status menja i zasto se ne menja, molio bih da mi neko kaze. Hvala

 
Odgovor na temu

Skipper77

Član broj: 331993
Poruke: 184
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+18 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 08:22 - pre 80 meseci
Citat:
Milanche11:
Skipper77, imas sliku sa intervjua na prethodnoj strani , apliciram preko babe. Pozdrav



Hvala na odgovoru. Koliko ja mislim, ovaj broj 255/2017 ti nije broj prepiske i ne treba uopste da ga koristis (ovo je valjda broj koji je kreiran u Konzulatu, sa datumom koji je nekoliko dana nakon intervjua). Kada i ja ukucam ovaj broj koji se nalazi u dokumentu iz Konzulata izlazi mi isti status Po prepiskata Vi predstoi da bъde izvъršen finalen eksperten pregled predi da bъde razgledana ot Sъveta po graždanstvo. Treba da ukucas Molba bh.nomer: xxxx/2017 i Parola (PIN):xxxxxx u prva dva polja, a onda ces iz tog statusa videti broj prepiske, koji posle koristis da ukucas u trecu kolonu (Tъrsene na prepiski podadeni po konsulski pъt). Kada kucas broj prepiske, onda ne popunjavas prva dva polja, i obrnuto, a statusi su isti. Ja mislim da tako treba. To bi ujedno trebalo i da resi moju sumnju da su se statusi tako brzo promenili za kratko vreme. Pokusaj pa nam javi. Nadam se da ne gresim.
Zato sam i napisao ranije da je prvi status Prieta molba s vhodящ, naredni status je Obrazuvana prepiska Nxxxx, a sada je Prepiskata se namira v procedura po zadъlžitelno sъglasuvane. U drugom statusu ti je kreirana prepiska pod odredjenim brojem.
 
Odgovor na temu

izvrnuta torta




Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 09:34 - pre 80 meseci
Ehhhh, džaba se zaradovasmo da su se ubrzali...
 
Odgovor na temu

dobrivoje85
Kragujevac

Član broj: 331099
Poruke: 178
*.fco.mts.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 11:18 - pre 80 meseci
Citat:
Skipper77:
Citat:
Milanche11:
Skipper77, imas sliku sa intervjua na prethodnoj strani , apliciram preko babe. Pozdrav



Hvala na odgovoru. Koliko ja mislim, ovaj broj 255/2017 ti nije broj prepiske i ne treba uopste da ga koristis (ovo je valjda broj koji je kreiran u Konzulatu, sa datumom koji je nekoliko dana nakon intervjua). Kada i ja ukucam ovaj broj koji se nalazi u dokumentu iz Konzulata izlazi mi isti status Po prepiskata Vi predstoi da bъde izvъršen finalen eksperten pregled predi da bъde razgledana ot Sъveta po graždanstvo. Treba da ukucas Molba bh.nomer: xxxx/2017 i Parola (PIN):xxxxxx u prva dva polja, a onda ces iz tog statusa videti broj prepiske, koji posle koristis da ukucas u trecu kolonu (Tъrsene na prepiski podadeni po konsulski pъt). Kada kucas broj prepiske, onda ne popunjavas prva dva polja, i obrnuto, a statusi su isti. Ja mislim da tako treba. To bi ujedno trebalo i da resi moju sumnju da su se statusi tako brzo promenili za kratko vreme. Pokusaj pa nam javi. Nadam se da ne gresim.
Zato sam i napisao ranije da je prvi status Prieta molba s vhodящ, naredni status je Obrazuvana prepiska Nxxxx, a sada je Prepiskata se namira v procedura po zadъlžitelno sъglasuvane. U drugom statusu ti je kreirana prepiska pod odredjenim brojem.

Mislim da mnogo komplikujete.Koriste se samo prva i druga kolona. U prvoj kuca xxxx/2017, a u drugoj PIN i to je to.Treca kolona se i ne koristi.
 
Odgovor na temu

Skipper77

Član broj: 331993
Poruke: 184
*.netnet.rs.



+18 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 11:29 - pre 80 meseci
Ne komplikuje se nista, samo je sada razjasnjeno u vezi Milanche11tovog slucaja. Kada se ide preko Konzulata po pravilu se status proverava preko broja prepiske, tj. treceg polja za unos. Moze i preko broja molbe i pin-a, ali se vise kuca:-)
 
Odgovor na temu

mikim71

Član broj: 332362
Poruke: 52



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 13:10 - pre 80 meseci
Citat:
Ajvarce:
Znaci li to da i mi koji smo imali int u Sofiji u martu ove god mozemo da se nadamo da smo na finalnom ... ?
I da gde i kako salju Pin... na mail adresu ili.. ?


@Ajvarce Kada si prošle godine predavao dokumenta u MP da bi zakazao intervju u Sofiji, na kraju si dobio jedan papir na kome piše "Molba". Na tom papiru su podaci o tvom predmetu tj. br. Molbe, datum kada si zakazivao intervju, zatim datum za kada si zakazao intervju...a ispod imaš adresu sajta na kome možeš da proveriš status, u prvoj koloni kucaš prvi broj tj broj molbe (XXXX/2016), a u drugoj PIN ("Parola" na bugarskom, a koji se nalazi tu na papiru)....takođe na papiru je i spisak dokumenata koje si priložio u MP...I ja sam isto imao intervju marta ove godine, a zakazao ga marta prošle godine, tako da smo otprilike tu negde ;-) status je i dalje nepromenjen, "Prepiskata se namira v procedura po zadъlžitelno sъglasuvane"...
 
Odgovor na temu

Ajvarce
Novi Sad, Srbija

Član broj: 301779
Poruke: 27
*.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 13:26 - pre 80 meseci
Mikim71 hvala na odg.. Ja se ponadao i mi na finalnom, ima da se nacekamo kako stvari stoje :/
 
Odgovor na temu

mikim71

Član broj: 332362
Poruke: 52



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 14:15 - pre 80 meseci
@Ajvarce Pa možda i nećemo, videćemo, valjda će u nekom skorijem vremenu i prepiske koje idu preko Sofije neko da "pročešlja"...
 
Odgovor na temu

Milanche11
Milan Ivanovic
Student
Fakultet

Član broj: 321835
Poruke: 30
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 17:01 - pre 80 meseci
[/quote]

Hvala na odgovoru. Koliko ja mislim, ovaj broj 255/2017 ti nije broj prepiske i ne treba uopste da ga koristis (ovo je valjda broj koji je kreiran u Konzulatu, sa datumom koji je nekoliko dana nakon intervjua). Kada i ja ukucam ovaj broj koji se nalazi u dokumentu iz Konzulata izlazi mi isti status Po prepiskata Vi predstoi da bъde izvъršen finalen eksperten pregled predi da bъde razgledana ot Sъveta po graždanstvo. Treba da ukucas Molba bh.nomer: xxxx/2017 i Parola (PIN):xxxxxx u prva dva polja, a onda ces iz tog statusa videti broj prepiske, koji posle koristis da ukucas u trecu kolonu (Tъrsene na prepiski podadeni po konsulski pъt). Kada kucas broj prepiske, onda ne popunjavas prva dva polja, i obrnuto, a statusi su isti. Ja mislim da tako treba. To bi ujedno trebalo i da resi moju sumnju da su se statusi tako brzo promenili za kratko vreme. Pokusaj pa nam javi. Nadam se da ne gresim.
Zato sam i napisao ranije da je prvi status Prieta molba s vhodящ, naredni status je Obrazuvana prepiska Nxxxx, a sada je Prepiskata se namira v procedura po zadъlžitelno sъglasuvane. U drugom statusu ti je kreirana prepiska pod odredjenim brojem.[/quote]
+
[/quote]

U pravu si, nisam obracao paznju na to, mislio sam da je taj broj prepiske a sada kada sam ukucao izbacio mi je Obrazuvana prepiska N:8***/2017/14.08.2017 g.
 
Odgovor na temu

Buki88
Beograd,Srbija

Član broj: 336303
Poruke: 45
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo15.08.2017. u 17:40 - pre 80 meseci
Citat:
b0be97:
Na intervju sam bio 27.10.2016 i jos uvek mi stoji "Prepiska se namira v procedura po zadzuneto saglasuvanje, kad se taj status menja i zasto se ne menja, molio bih da mi neko kaze. Hvala



Prelistaj malo pozadi i videces da nisi jedini koji je na tom statusu toliko dugo.
 
Odgovor na temu

cveledejan
Cvele Dejić
nema
nema
Zaječar

Član broj: 332754
Poruke: 79
217.16.135.*



+7 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2017. u 20:26 - pre 80 meseci
Pokušavam da budem racionalan i da se ne nerviram u vezi ove priče ali ne ide. Kako objasniti činjenicu da su ljudi koji su u martu ove godine imali intervju u konzulatu već na finalnom a ja koji sam imao intervju u martu PROŠLE godine u ambasadi još uvek vučem status ''Obrazuvana prepiska...,,?
Ko je ovde lud? Zar nije bezobrazluk toliko nepoštovanje svih nas koji smo u toj proceduri? Birokratija je birokratija svuda, u Srbiji, u Bugarskoj, u Tunguziji... Za njih smo mi samo brojevi a ne ljudi koji nešto očekuju i iščekuju.
 
Odgovor na temu

dobrivoje85
Kragujevac

Član broj: 331099
Poruke: 178
*.fco.mts.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2017. u 21:17 - pre 80 meseci
Nije njima finalni status, nego su pogresno proveravali, bar sam tako ukapirao. Ili mozda gresim?😕😕
 
Odgovor na temu

Olyx
SCC

Član broj: 330270
Poruke: 24
*.4-2.cable.virginm.net.



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2017. u 21:19 - pre 80 meseci
Ima nas iz 2013/2014 koji još uvek čekamo. Da se nerviram sam odavno prestala.
Ima li neko iz 2013/2014 da mu je skoro potpisan ukaz? Meni se početkom maja promenio status na finalni pregled (do tada je bio na dodatnoj proveri oko god i po dana)
Olivera
 
Odgovor na temu

ducilola

Član broj: 336902
Poruke: 67
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo16.08.2017. u 21:44 - pre 80 meseci
Meni vise nista nije jasno kako na dodatnoj pa na finalnoj?😠
Ja sam bila na finalnom statusu a sad mi pise Prepiskataa e razgledana ot Sъveta po graždanstvoto. Izvadena e za dopъlnitelna proverka,
Sta je sad to?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3450776 | Odgovora: 15652 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.