Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training

[es] :: IS i ERP :: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training

[ Pregleda: 5464 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stimarac
Austrija

Član broj: 151289
Poruke: 5
*.med.cm.kabsi.at.

Sajt: www.timarac.com


Profil

icon Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training03.10.2007. u 19:31 - pre 201 meseci
Dali ima zainteresovanih za učenje C/SIDE (Navision) preko web portala?
 
Odgovor na temu

stimarac
Austrija

Član broj: 151289
Poruke: 5
*.med.cm.kabsi.at.

Sajt: www.timarac.com


Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training23.10.2007. u 18:23 - pre 200 meseci
Dali ima uopšte ljudi?

Dali su ti ljudi zadovoljni svojim zaposlenjem?

Dali ti isti rade nešto na usavršavanju?
 
Odgovor na temu

mirko.mirko
Mirko Markovic
Beograd

Član broj: 99731
Poruke: 51
*.dsl.siol.net.



Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training24.10.2007. u 09:44 - pre 200 meseci
Citat:
stimarac: Dali ima uopšte ljudi?

Dali su ti ljudi zadovoljni svojim zaposlenjem?

Dali ti isti rade nešto na usavršavanju?


Negde da, a negde ne.

Neki da , a neki ne.

Neki da, a neki ne.


Iskreno, mislim da si trebao malo više opisati na šta se misli pod "besplatnim C/Side (navision) učenjenem preko portala".

''Jedan mrtav čovek je tragedija. Milion mrtvih je statistika'' - J.V. Džugašvili
 
Odgovor na temu

stimarac
Austrija

Član broj: 151289
Poruke: 5
*.ptt.yu.

Sajt: www.timarac.com


Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training31.10.2007. u 22:24 - pre 200 meseci
Raduje me da ima "nekih" kojima je ova tema intersantna. Ali, treba li prvo odgovoriti na pitanje dali je besplatno istovermeno i bezvredno (open source) ? Zasto uopste trositi vreme na ucenje c/side - kada sve i onako radi... Mali izlet u google word pokazuje da US trsiste daje za senior programera 70 -130k.... (dynamicscareers.com) Sa druge strane MS imaja lepo numersiane kurseve koji imaju svoju cenu (xK). Na kraju ostaje pitanje zasto ja to radim...

 
Odgovor na temu

Magare_IAR

Član broj: 67199
Poruke: 7
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training15.11.2007. u 22:01 - pre 199 meseci
Evo, ako se ikada vratis da pogledas ovu temu koju sam sada video (relativno nov na ES), znaj da ima jedan apsolvent FON-a veoma zainteresovan za ovo :)
 
Odgovor na temu

totovic
Aleksandar Totovic
CEO, Editor in Chief
ERP Consulting
Beograd

Član broj: 25536
Poruke: 840
*.nps.co.yu.

Sajt: totovic.com


+1 Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training16.11.2007. u 08:49 - pre 199 meseci
Ako te interesuje i konsultantski deo posla u vezi NAV-a, prijavi se na NAV akademiju u organizaciji MS-a. Potpuno je besplatna.
Cave ab homine unius libri

The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average
voter.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training16.11.2007. u 14:22 - pre 199 meseci
raste potražnja za apsolventima više nego za konsultantima
 
Odgovor na temu

Magare_IAR

Član broj: 67199
Poruke: 7
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training16.11.2007. u 19:10 - pre 199 meseci
Za apsolventima? Jel zato sto smo jeftina radna snaga :) ? Ili je to neki specificni ERP humor hehe...U svakom slucaju poslao sam prijavu za MS Dynamics NAV akademiju pa videcemo. Iz tvojih usta u njihove usi :)

Mene zanima i konsultantski i programerski deo posla vezan za NAV, ako dobro shvatam znanja koja bih potencijalno stekao na ovom kursu bi mi svakako bila potrebna i ako bih zeleo da se bavim pretezno programerskim delom posla ? Mada kako rekoh, zanima me i jedno i drugo.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training16.11.2007. u 21:31 - pre 199 meseci
Citat:
Magare_IAR: Za apsolventima? Jel zato sto smo jeftina radna snaga :)


ma ne, nego takvi oglasi. malo, malo pa bi pre zaposlili apsolventa nego diplomca. valjda kapiraju da će lakše da prilagode osobu potrebama kompanije. što nekad i nije loše...
 
Odgovor na temu

stimarac
Austrija

Član broj: 151289
Poruke: 5
*.med.cm.kabsi.at.

Sajt: www.timarac.com


Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training17.11.2007. u 16:33 - pre 199 meseci
Lepo. Zainteresovani neka se prijave na www.ibuso.com. Dalja uputstva slede.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
82.214.127.*

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training17.11.2007. u 19:17 - pre 199 meseci
reklamiranje drugih foruma nije dozvoljeno.
pošto na toj adresi trenutno nema ništa - poruka ostaje, ali ako bude neke piraterije, moraću da obrišem.
 
Odgovor na temu

stimarac
Austrija

Član broj: 151289
Poruke: 5
*.med.cm.kabsi.at.

Sajt: www.timarac.com


Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training18.11.2007. u 12:43 - pre 199 meseci
Radi se o dokumentima sa MS-Dynamics Demo DVD-a (MS Dynamics NAV Design 5.0) i primerima koji su nastali u poslednjih deset godina rada sa Navision-om. MS Dynamics NAV DVD se moze kupiti po ceni 9,25€ kod Microsoft-a. Korisnici plaćaju licencu, a registrovani i certifikovani partneri dobijaju navision design license file. Dakle nema potrebe za piraterijom, ovde se radi o čistoj edukaciji. Ovo je prva stepenica za one koji žele postanu Navision Professionals.

 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
82.214.127.*

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training18.11.2007. u 15:40 - pre 199 meseci
ok, super.
 
Odgovor na temu

[es] :: IS i ERP :: Besplatan Navision C/SIDE OnLine Training

[ Pregleda: 5464 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.