Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju

[es] :: Mreže i novosti :: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju

[ Pregleda: 8784 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju07.10.2007. u 16:25 - pre 201 meseci
Simpa Ekipa
Želite povoljnije razgovarati i razmjenjivati SMS poruke sa svojim najdražima? Upravo za vas smislili smo Simpa Ekipu, kako biste mogli biti u stalnoj vezi sa svojom ekipom i zabaviti se.

* Simpa Ekipa je Simpa tarifni model s najnižim cijenama razgovora unutar T-Mobile HR mreže, a s opcijom dugih razgovora nakon prve minute razgovarate besplatno
* nudi najpovoljniju cijenu slanja SMS poruka prema svim mrežama
* nudi, naravno, i izbor 2 Simpa ti&ja broja iz T-Mobile HR i/ili međunarodnih brojeva s kojima možete iznimno povoljno razgovarati.


http://www.t-mobile.hr/1/10-10-10-00-00.asp

=========================================================================================


Razgovarajte s 5 odabranih prijatelja iz bilo koje nacionalne mreže po cijeni već od 0 kn/min!

http://www.t-mobile.hr/2/20-10-02-00-00.asp





[Ovu poruku je menjao zALFex dana 07.10.2007. u 17:54 GMT+1]
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR07.10.2007. u 16:54 - pre 201 meseci
Takodje, T-Mobile CG uveo je besplatne pozive ka f&f brojevima do kraja godine.
Za postpaid korisnike ka svim omiljenim brojevima,a za prepaid korisnike ka samo jednom.

T-Mobile MKD reagovao je na dolaziak VIP operatora nudeci Easy SMS i Easy Talk prepaid tarifne pakete:
http://www.t-mobile.com.mk/mk/...i/tarifni_modeli/promocija.php
VIP operator,kao i VIP mobile u ponudi ima samo jedinstvenu tarifu:
http://www.vipoperator.com.mk/...er/prepaid/pptariffs/index.php

Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju28.11.2007. u 20:33 - pre 199 meseci
T-Mobile CG pocinje da prosiruje svoju ponudu telefona postpaid korisnicima. U ponudi je i Nokia 6500

http://www.t-mobile-cg.com/Usl...&akcija=87&rubrika=433
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.



Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju17.01.2008. u 13:59 - pre 197 meseci
Promotivne cena telefona uz Web'n'walk uslugu... 50MB vec od 5 evra!


http://www.t-mobile-cg.com/cla...123&clanakID=120&tip=1
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

moba2007

Član broj: 169912
Poruke: 24
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju28.01.2008. u 12:49 - pre 197 meseci
Ja stvarno ne znam sta vi toliko vidite u T-Mobileu. Evo ovde u hr su skupi ko Svetog Petra kajgana. Sto onda ne spomenete da je u hr cena razgovora unutar mreze 10din/min, a van mreze 30din/min!? To sto se nude razgovori za 0kn/min unutar mreze su samo promocije od 2-3 meseca i nista vise. A, u zadnje vreme im je kvalitet mreze isti kao i mt:s. Videcete vi kad u Srbiju pocnu dolaziti virtualni operateri, tada ce sigurno doci i Tele2, pa cete videti sta znaci snizavanje cena.
 
Odgovor na temu

brzibg
Beograd

Član broj: 13565
Poruke: 187
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju31.01.2008. u 13:33 - pre 197 meseci
Citat:
moba2007: Videcete vi kad u Srbiju pocnu dolaziti virtualni operateri, tada ce sigurno doci i Tele2, pa cete videti sta znaci snizavanje cena.


Da li bi mogao da malo objasnis ovaj komentar? Mislim daj neke primere sta, koliko, kako itd..
We are the Borg. You will be assimilated. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.
 
Odgovor na temu

moba2007

Član broj: 169912
Poruke: 24
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju31.01.2008. u 17:26 - pre 197 meseci
Pa virtualni operateri (MVNO) nemaju svoju infrastrukturu (bazne stanice) nego je iznajmljuju od postojecih operatera (znaci kupuju minute po veleprodajnoj ceni i onda ih preprodaju korisnicima). A Tele2 ti je najveci evropski alternativni operater i najpoznatiji virtualni operater koji uvek nudi najnize cene na trzistu na kojem posluje. Licenca za MVNO je nekoliko puta manja nego licenca za "normalnog" operatera, i moze je kupiti ko god hoce jer ne trazi tender za licencu. Kada to u Srbiju dodje, 99% ce i Tele2 doci u Srbiju. Mozes slobodno usporediti cene HR operatera na stranama www.tele2.hr
www.t-mobile.hr
www.vipnet.hr
i uveriti se da je Tele2 najjeftiniji.
 
Odgovor na temu

brzibg
Beograd

Član broj: 13565
Poruke: 187
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju02.02.2008. u 10:13 - pre 197 meseci
Znam za MVNO (zahvaljujuci ovom forumu), nego sam mislio ako imas info iz prve ruke koliko je to jeftinije. Jer i sam znas da informacije koje mozes naci na sajtovima nisu uvek najtacnije ili previdis neka sitna slova. Najbolje je cuti iskustva iz prve ruke, od korisnika. A pogledacu linkove koje si mi dao u svakom slucaju.
We are the Borg. You will be assimilated. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.
 
Odgovor na temu

moba2007

Član broj: 169912
Poruke: 24
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju02.02.2008. u 11:23 - pre 197 meseci
OK, onda se nismo dobro sporazumeli. Ukratko cu ti reci da je Tele2 operater koji uvek i na svakom trzistu donosi najjeftinije cene. A kada su dosli u RH obecali su da ce uvek imati najnize cene usluga. I sto ti moram napomeniti je da knd njih nema sitnih slova u ugovorima, a i nikada ne menjaju uslove koriscenja tarifa (zvanicna informacija).
Dobro, i T-Mobile ima dobre akcije koje traju samo 2-3 meseca, a onda cene opet skoce. Njihove najbolje akcije su bile opcije Unlimited i Poruke. Sa opcijom (tarifni dodatak) Unlimited si za 20kn mogao pricati besplatno (uz uspostavu veze od 0.25kn) pricati s celom T-Mobile mrezom, a s opcijom Poruke za 20kn mesecno si mogao slati 500 poruka ali takodje samo unutar mreze. Evo sad su uveli akciju za opciju Web'n'Walk (internet) gde prve 3 opcije (1 opcija=10MB a prije je bilo samo 5MB) placas svaku samo 1kn, a nakon toga je 15kn=10MB. Mozda da probas proveriti i mobil forum na http://www.cafe.mobil.hr/forumdisplay.php?f=90 pa ces mozda naci neke informacije koje te zanimaju.
 
Odgovor na temu

moba2007

Član broj: 169912
Poruke: 24
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju28.02.2008. u 13:53 - pre 196 meseci
Znam da je OT, ali jednostavno morate da vidite sta Tele2 HR (3.operater u Hrvatskoj) nudi od danas http://www.cafe.mobil.hr/showthread.php?p=750232#post750232 A mozete procitati i na zvanicnom sajtu (kad ga azuriraju) www.tele2.hr
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju28.02.2008. u 14:22 - pre 196 meseci
video sam, i ponuda nije uopšte naivna. Šta kažu nula kuna. haha... da da,
ali ako i za pozive unuar mreže naplaćuju uspostavu veze 0.69 kn, to bi za
naše prilike bilo premnogo.
 
Odgovor na temu

moba2007

Član broj: 169912
Poruke: 24
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju28.02.2008. u 15:05 - pre 196 meseci
Aha, a uzmimo za primer telenorovu tarifu Prica gde je prvi minut (koji se odmah zaokruzuje) 2.9din+2.9din uspostava poziva+PDV=6.8din. Toliko se kod Tele2 plati uspostava poziva i kasnije se prica besplatno. Ne bih se bas slozio da je skupo.
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju28.02.2008. u 15:18 - pre 196 meseci
pa nije skupo ako neko priča hiljadu minuta
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju07.04.2008. u 13:36 - pre 195 meseci
T-Mobile CG Blizi se,blizi leto....

Ako putujete u Srbiju...
... koristite svoj T-Mobile broj i sjajne prednosti koje vam pruža Mobilna telefonija Srbije!

Kada gostujete u mreži MTS, Mobilna telefonija Srbije (064, 065), imate besplatne sve dolazne pozive!
I korisnicima MTS mreže koji su u roamingu u našoj mreži, besplatni su svi dolazni pozivi.

U mreži Telenor (062, 063) besplatni su vam dolazni pozivi iz T-Mobile CG mreže
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju07.04.2008. u 13:37 - pre 195 meseci
Prva klasa rominga
Moj svijet

Komunikacija je neuporedivo udobnija u Prvoj klasi rominga. Na svojim putovanjima izaberite T-Mobile mrežu i razgovarajte, šaljite SMS-ove i koristite Internet na mobilnom telefonu uz prvoklasne popuste. Osim što su cijene niže, iz svake T-Mobile zemlje imate jednu cijenu prema svim destinacijama.

Obezbijedite sebi Prvu klasu rominga ’’Moj svijet’’. Aktivirajte uslugu SMS-om: pošaljite poruku MOJ SVIJET na broj 14555. Ili, pozovite besplatan broj 19899.

’’Moj svijet’’ pomjera granice u komunikaciji u jedanaest T-Mobile zemalja: Austrija, Njemačka, Mađarska, Holandija, Češka, Slovačka, Velika Britanija, SAD, Hrvatska, Makedonija, Poljska. Usluga je dostupna svim postpaid korisnicima, individualnim i poslovnim.
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Novi tarifni paketi T-Mobile HR i T-Mobile mreze u okruzenju

[ Pregleda: 8784 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.