Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Menadzment znanja i njegove aplikacije u savremenom uravljanju u Srbiji ???

[es] :: E-Poslovanje :: Menadzment znanja i njegove aplikacije u savremenom uravljanju u Srbiji ???

[ Pregleda: 4525 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ThGamEr
Student
Everywhere

Član broj: 112562
Poruke: 49
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Menadzment znanja i njegove aplikacije u savremenom uravljanju u Srbiji ???19.10.2007. u 15:24 - pre 200 meseci

Cao ljudi,

Imam seminarski rad da predam do sutra i dobio sam temu
" Sta je knowledge management i koje su njegove aplikacije u savremenom upravljanju preduzeca u Srbiji"

E sad, sta je knowledge management ili upravljanje znanjem, je ok lako bilo naci, ali nemogu da nadjem njegove aplikacije u savremenom upravljanju preduzeca u Srbiji, pa ako neko moze da mi pomogne, u osnovi treba mi bar nekih pola strane ili strana, samo da dodam to na seminarski rad i da predajem to.

Inace mi je mnogo hitno, tj. u prevodu trebao sam da predam danas taj, rad, ali mogu da ga odlozim (nadam se) 2-3 dana.

Ako neko zna ista, mnogo bi mi znacila pomoc

I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
Odgovor na temu

ssttaarrss
mladen jovic
beogrrad

Član broj: 113473
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Menadzment znanja i njegove aplikacije u savremenom uravljanju u Srbiji ???03.11.2007. u 18:00 - pre 200 meseci
Duze i ja imam slicnu temu za rad. Ako si uspeo da nabavis neki materijal salji reference.
Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Menadzment znanja i njegove aplikacije u savremenom uravljanju u Srbiji ???

[ Pregleda: 4525 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.