Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zamena kartice po principu staro za novo...

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Zamena kartice po principu staro za novo...

[ Pregleda: 3864 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.smin.itsisp.net.



+69 Profil

icon Zamena kartice po principu staro za novo...27.10.2007. u 18:59 - pre 200 meseci
Dakle,ova moja kartica je vec lepo sluzila,nekih 5-6 godina,sva je pohabana,iako je nisam nesto puno premestao.Neka mi prijavljuje da nije ubacena,ali to samo kada menjam,pa me zanima,da li ja mogu da im odnesem staru karticu i da dobijem novu,i mozda da je nekako registrujem,pa u slucaju da je izgubim,mogu ponovo uzeti isti broj?
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.yu.



+257 Profil

icon Re: Zamena kartice po principu staro za novo...27.10.2007. u 21:36 - pre 200 meseci
Procitaj:
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=22616&Type=1
(mada tu malo konfuzno pise koliko vidim...)
ili pozovi 789 pa pitaj.

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Nesha_bg
c:\Beograd\Sremcica

Član broj: 44776
Poruke: 118
*.adsl-3.sezampro.yu.

ICQ: 193210132
Sajt: www.srecnanova.com


Profil

icon Re: Zamena kartice po principu staro za novo...28.10.2007. u 02:07 - pre 200 meseci
postpaid ili prepaid ????

sa licnom kartom u poslovnicama ili kod ovlascenih dilera.... odmah vrsis zamenu na licu mesta...

zavisi samo cena od prepaida i postpaida.....
Sremcica bez ZICA
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Zamena kartice po principu staro za novo...28.10.2007. u 02:52 - pre 200 meseci
Prepaid kartice kupljene u trafikama su registrovane na ime vlasnika firme - trafike i nije loša ideja da ih naknadno u poslovnici operatera registrujete na vlastito ime. Svojevremeno sam jednu prepaid karticu iz trafike registrovao u Telenor poslovnici u Beogradu i za to mi je bila potrebna samo licna karta. Tada su mi rekli da kao registrovani korisnik imam i neke beneficije, jedna od njih je bila da mogu da dobijem mesecni listing poziva... (ali bih morao svaki put da putujem u Beograd). Posle su uveli proveru listinga za prepaid preko internet portala (rec je o Telenoru, dok kod mts-a ta opcija za prepaid jos uvek ne postoji).
Ako SIM karticu kupujete na salteru poste, onda vam traze fotokopiju licne karte i tada kartica odmah bude registrovana na vase ime.
Registracija kartice je korisna u slucaju nestanka iste, jer onda mozete odmah da dobijete novu (za odgovarajucu cenu). Ako kartica nije registrovana na vase ime, onda je rok 24h ("da se saceka da li ce mozda registrovani vlasnik da prijavi nestanak").
Tako je bilo nekad, a verujem da i sada vazi isto...
Zamena ostecene SIM kartice se vrsi na licu mesta (u poslovnici) uz naplatu te usluge prema trenutno vazecem cenovniku (pogledati sajt operatera)...
 
Odgovor na temu

sEaGhOsT
Beograd

Član broj: 133
Poruke: 433
77.46.170.*

Jabber: seaghost@elitesecurity.org
ICQ: 65119403
Sajt: apple.com


Profil

icon Re: Zamena kartice po principu staro za novo...31.10.2007. u 23:51 - pre 200 meseci
Ako si postpaid i ako nece da ti zamene, baci karticu, ili je ustekaj negde kuci idi u MT:s korisnicki servis i reci da su ti ukrali telefon i da hoces novu sa istim brojem i da blokiraju tu i dace ti novu za neku sitnu kintu, mozda 200 din...
Music is essential for my life...
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Zamena kartice po principu staro za novo...

[ Pregleda: 3864 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.