Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sony Clie - da li je moguc system restore?

[es] :: PDA Uređaji :: Sony Clie - da li je moguc system restore?

[ Pregleda: 3550 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.ptt.yu.

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Sony Clie - da li je moguc system restore?07.11.2007. u 18:00 - pre 199 meseci
Pozdrav,

drugar poseduje ovaj uredjaj i ima problem. Nekako mu se lista sa kontaktima (Adress) izbrisala, nema nijedan backup, da li postoji nachin da se odradi neki system restore na predjasnje stanje. Ako postoji neki software odlichno, ako je neki uredjaj, ok. Kontakti su mu vrlo bitni tako da je svaki predlog dobrodoshao.

Inache, ovo se desilo tako shto mu se u tashni sluchajno ukljuchio diktafon koji je napravio fajl velichine memorijske kartice i nekako poremetio sistem. On se chovek ne razume u tehniku narochito, tako da je odradio backup i restore tog backup-a. Meni treba da nekako uradim restore uredjaja poshto su kontakti, koliko ja kontam, bili na uredjaju.
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

rapidlord
Vladan Markovic
dev
KG

Član broj: 10145
Poruke: 428
217.24.21.*



+1 Profil

icon Re: Sony Clie - da li je moguc system restore?08.11.2007. u 21:38 - pre 199 meseci
Nemam konkretno resenje, ali ono sto bih ja uradio, pod prvo probao bih da sinhronizujem kontakte sa nekim softverom na desktopu koji podrzava Sony Clie za sinhronizaciju, mozda uspe nesto da izvuce, ako se nije potpuno izgubilo.

Inace Palm nema klasican fajl sistem na uredjaju, sve se sastiji iz izvrsnih programa PRC i podataka PDB.
Pa ako ono prvo ne upali , probajte da svucete sve PDB fajlove na desktop, (nadji neki softvere za to), a onda nadji softver za gledanje PDB fajlova,
neki PDB Viewer, i jedan po jedan fajl dok ne nadjete nesto, Mada je najverovatnije u Contacts.PDB ili tako nesto.

Kad nadjete odgovarajuci fajl , posle cemo lako naci nacin da vratimo podatke tamo gde treba.

Probaj sa ovim:
http://www.soft4phones.com/software/PDB-Tools-Mobile-version.html
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
91.150.106.*

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Sony Clie - da li je moguc system restore?09.11.2007. u 12:44 - pre 199 meseci
Hvala na odgovoru,
problem je shto ja gledam fajlove tipa Adress.nesto, Adressdb.nesto i slicne, svi su prazni :( Meni jedino vredi neki system restore na neki prethodni datum, kao shto windows ima opciju. To ne postoji za ovaj uredjaj zar ne ?
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

nmilosev
Nemanja Milošević
Novi Sad

Član broj: 86992
Poruke: 1104
*.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Sony Clie - da li je moguc system restore?09.11.2007. u 13:33 - pre 199 meseci
Pa postoji nešto slično ali se prvo mora napraciti bekap kao restore point na PC.
Toshiba Qosmio F50-125 - Powered
by Dell Axim X50v (WM2005/Official A02) :
Nokia Lumia 920.1 WP8.1 GDR1 Cyan
DevUnlock : Toshiba Encore WT8-A-102 -
Windows 8.1 Pro
 
Odgovor na temu

[es] :: PDA Uređaji :: Sony Clie - da li je moguc system restore?

[ Pregleda: 3550 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.