Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

video wallpaper na symbianu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: video wallpaper na symbianu

[ Pregleda: 3140 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mt2807

Član broj: 86041
Poruke: 134
*.adsl.beotel.net.



+1 Profil

icon video wallpaper na symbianu06.12.2007. u 09:44 - pre 198 meseci
interesuje me dali je moguce i kako na nokia n73 namestiti da wallpaper bude u video formatu

Vlada
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: video wallpaper na symbianu06.12.2007. u 13:10 - pre 198 meseci
Nemože se namestiti ni obična slika(wallpaper) da bude preko celog ekrana osim ako se ne promeni cela tema, dok bi s' druge strane već hteli kojekakve animirane wallpapere?!?
Doduše postoje "animirane teme" no nisam potpuno siguran da li ih ima i za S60v3 modele. Opet, i da ih ima, mora se promeniti cela tema a ne samo slika i naravno da je time animirani "nazovi" wallpaper već predefinisan. Postoji i program koji automatski menja screensavere i slike i može postaviti odredjene formate video fajlova kao animirani screensaver na desktopu telefona. Ali, da se pozadinska slika wallpaper postavi kao proizvoljan video fajl a da se pride preko njega očitavaju signal mreže, trajanje baterije i desktop informacije, to ne verujem da je moguće i da će skoro biti moguće.
Možda u nekoj novoj verziji Symbian-a 11.5 recimo ...

Bez ikave ljutnje, ali ako bi se povela anketa u Srbiji o tome koji je "smartphone" kupilo najviše ljubitelja modnih java telefona, koje uopšte "smart" phone mogućnosti i ne interesuje, sem hvaljenja pikselima, video snimcima i mp3 muzikom, ---> mislim da bi "N73" odneo titulu decenije.
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: video wallpaper na symbianu07.12.2007. u 03:51 - pre 198 meseci
Citat:
Pici man
Bez ikave ljutnje, ali ako bi se povela anketa u Srbiji o tome koji je "smartphone" kupilo najviše ljubitelja modnih java telefona, koje uopšte "smart" phone mogućnosti i ne interesuje, sem hvaljenja pikselima, video snimcima i mp3 muzikom, ---> mislim da bi "N73" odneo titulu decenije.

Dodao bih tu N73 sa nabudženim N73ME softverom...
:)

PS
Animirane teme za S60v3 postoje, a koriste FlashLite... (FL bi trebalo da je izašla verzija 3 ?)

[Ovu poruku je menjao Catch 22 dana 07.12.2007. u 05:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mt2807

Član broj: 86041
Poruke: 134
*.adsl.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: video wallpaper na symbianu11.01.2008. u 07:36 - pre 197 meseci
Citat:
Pici man:
Bez ikave ljutnje, ali ako bi se povela anketa u Srbiji o tome koji je "smartphone" kupilo najviše ljubitelja modnih java telefona, koje uopšte "smart" phone mogućnosti i ne interesuje, sem hvaljenja pikselima, video snimcima i mp3 muzikom, ---> mislim da bi "N73" odneo titulu decenije.

ne ljutim se ja al ja ovaj telefon koristim i za mnoge druge mogucnosti samo sam pitao dal je to moguce

Vlada
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: video wallpaper na symbianu

[ Pregleda: 3140 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.