Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

xbox 360 i narezivanje

[es] :: Portable Players :: xbox 360 i narezivanje

[ Pregleda: 5968 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

simisic

Član broj: 70908
Poruke: 33
77.46.223.*



Profil

icon xbox 360 i narezivanje10.12.2007. u 22:49 - pre 198 meseci
skinuo sam igricu za gore navedenu konzolu koja je u iso fajlu ,pa me interesuje dali su potrebna dodatna podesavanja pri narezivanju ili se radi kao i sa bilo kojim drugim iso fajlovima
 
Odgovor na temu

WalterWhite

Član broj: 309771
Poruke: 139



+8 Profil

icon Re: xbox 360 i narezivanje19.09.2013. u 09:25 - pre 128 meseci
Pozdrav svima,

uf ako je ovde neko ziv svaka mu cast :D
Ja imam jedan "problemcic" i ne znam gde da se obratim, tj u kojoj temi, ako ta tema uopste postoji zato vas sve molim da mi ili pomognete u resavanju problema ili makar da me uputite na pravu temu.
Naime, ne znam oko kojeg xbox 360 da se odlucim, uzeo bih polovan, ALI ODMAH DA BUDE JASNO, SAMO ZBOG GTA 5 KOJI JE SAD IZASAO I NICEGA VISE!!
Zato necu da dajem neke pare, ako me razumete :)
Nasao sam dva, oba po oko 5000 dinara.

(Kopiracu opis koji su mi oba prodavca dostavila)

Prvi:

Xbox 360 debeli (flesovan) sa napajanjem. Nema hdmi izlaz.
Recite ako treba jos nesto da znam odnosno da pitam, poslacu poruku prodavcu.

Drugi:

Xbox 360 debeli je ispravan, radio je demo sa igricom sat vremena (nemam dzoistik da bi je igrao).
Konzola je stigla iz Svajcarske, ima pozadi tragove otvaranja. Ja je nisam otvarao. Godiste je 2007.
Recite ako treba jos nesto da pitam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Znaci da rezimiram, oba su ispravna, rade, razlike su sledece, prvi nema HDMI, drugi ima, prvi je flesovan, drugi ne.
Oba ne dolaze sa dzojsticima i nikakvim kabelima, u to jos treba uloziti koji dinar.
Sto se prvog tice da li taj nedostatak HDMI dosta znaci? Ili mogu nabaviti samo konverter i kraj price, ili to bas nije moguce? Da li drugi posto nije flesovan ispadne skupo flesovanje? Jer novi GTA 5 original je 6000, mislim razumete me :)

Sta ciniti? :)

Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: Portable Players :: xbox 360 i narezivanje

[ Pregleda: 5968 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.