Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ŠKOLSTVO priznanje diplome više škole

[es] :: Vodič za učenje :: ŠKOLSTVO priznanje diplome više škole

[ Pregleda: 3476 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zefi

Član broj: 160106
Poruke: 9
212.200.214.*



Profil

icon ŠKOLSTVO priznanje diplome više škole22.12.2007. u 20:50 - pre 198 meseci
Ajde da pokrenemo inicijativu mi koji smo završili VIŠU ŠKOLU da nas izjednače sa “STRUKOVNOM ŠKOLOM PO BOLONJSKOJ DEKLERACIJI” kao što su FAKULTETLIJAMA izjednačili tj. priznali MASTER a to pogotovo za one koji su završili TEHNIČKU STRUKU pošto nemože da radimo svoj posao za koji smo se školovali nemamo licencu za projektovanje, jedva sun am priznali za izvođenje radova, I tako mi odrađujemo sve a MASTERI samo naplaćuju svoj potpiese .. trebalo bi da nam daju licencu I za projektovanje da bi se dipl.ing. tj. “MASTERI” mogli skoncentrisati na komplikovanije projekte recimo termoelektrale, hidroeletrale, mostove, oblakodere itd. A ovu siću pošto mi neznamo ono komplikovano jer ovako ih zaglupljujemo oni ništa nerade samo potpisuju. I mi imamo pravo na rad po ustavu za čaga smo se školovali.

PS ajmo sada svi u napad
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: ŠKOLSTVO priznanje diplome više škole22.12.2007. u 20:55 - pre 198 meseci
Ja ti ne bih dao ni svedočanstvo osnovne škole. Termoelektrale, hidroeletrale, WTF?!
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

Neythan
Hempro Microsystems
MartelNet

Član broj: 121380
Poruke: 14
212.200.221.*



Profil

icon Re: ŠKOLSTVO priznanje diplome više škole23.12.2007. u 20:29 - pre 198 meseci
Rekao bih da je lik bio pod dejstvom alkohola kad je pisao post...
 
Odgovor na temu

krle_zr

Član broj: 96307
Poruke: 258
77.46.183.*



+7 Profil

icon Re: ŠKOLSTVO priznanje diplome više škole24.12.2007. u 19:11 - pre 198 meseci
Koliko je meni poznato, vec je pokrenut ceo postupak i vise ne postoje VISE skole vec samo VISOKE sa minimum 6 semestara. Ja, na primer, idem na visu skolu i 5 sam semestar. Po zavrsetku 5 ne neradim diplomski vec nastavljam u 6 i zatim diplomski pa dobijamo diplomu (osnovne strukovne studije, Bacheleor dok Masteri imaju akademske studije). Raspitaj se malo u tvojoj bivsoj skoli (verovatno da ces morati da polozis 1 eventualno 2 ispita i da doplatis nesto, a diplomski bi trebao da ti se prizna).
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: ŠKOLSTVO priznanje diplome više škole

[ Pregleda: 3476 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.