Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pravim kviz u C++ pa bi mi mala pomoc dobro dosla...

[es] :: C/C++ programiranje :: C/C++ za početnike :: pravim kviz u C++ pa bi mi mala pomoc dobro dosla...

[ Pregleda: 3576 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Fake1
sarajevo

Član broj: 168212
Poruke: 2
*.ali.dlp62.bih.net.ba.



Profil

icon pravim kviz u C++ pa bi mi mala pomoc dobro dosla...04.01.2008. u 22:12 - pre 197 meseci
Radim maturski na temu "kviz u C++"pa da li bi mi neko mogao pomoci oko pisanja programa????ili mi dao neko dobro uputstvo posto bas i nisam dobar programer...hvalaaaaaaaa
 
Odgovor na temu

Sephiroth?
Balkan @ net

Član broj: 79406
Poruke: 82
*.bi2.dlp374.bih.net.ba.



Profil

icon Re: pravim kviz u C++ pa bi mi mala pomoc dobro dosla...04.01.2008. u 22:30 - pre 197 meseci
De nam pokazi sta si dosada radio? Zavisi kakav program za kviz zelis da radis... Jedan od pristupa je OOP. Mozes primjeniti nesto slicno ovome dizajnu:
Prvo napravis klasu Pitanje. Sve podatke koji se mogu ticati jednog pitanja smjestis u tu klasu. Zatim napravis klasu Kviz, koja u sebi sadrzi niz tipa Pitanje, broja clanova koliko zelis pitanja. U njoj dodaj metode koje se ticu nekog kviza. Pokazi nam malo dublje na cemu se zapeo, ako nisi nista uradio, onda ti ne mozemo pomoci.
Veoma slican zadatak imas u jednoj od danasnjih tema:

http://www.elitesecurity.org/t304228-zapeo-kodiranje-pomocu-klasa

Mislim da u njoj mozes naci dosta odgovora sto se direktno ticu tvoga zadatka.

 
Odgovor na temu

Fake1
sarajevo

Član broj: 168212
Poruke: 2
*.ali.dlp62.bih.net.ba.



Profil

icon Re: pravim kviz u C++ pa bi mi mala pomoc dobro dosla...04.01.2008. u 22:46 - pre 197 meseci
za sada nisam nista uradio,pokusat cu ovih dana nesto napisati,uglavnom radi se o jednostavnom kvizu 20-tak pitanja iz oblasti C++ -a,treba da uradim i vizuelni prikaz svega toga.
 
Odgovor na temu

Crazy shadow
Milos Milic
.Net Software Engineer
Beograd

Član broj: 74894
Poruke: 200
79.101.139.*



+2 Profil

icon Re: pravim kviz u C++ pa bi mi mala pomoc dobro dosla...06.01.2008. u 11:48 - pre 197 meseci
Evo ja sam radio neki kviz.Sa funkcijama.Konzolni je ali mozda moze da pomogne.
Crazy shadow
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: C/C++ za početnike :: pravim kviz u C++ pa bi mi mala pomoc dobro dosla...

[ Pregleda: 3576 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.