Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Excel] - Problem prilikom ubacivanja Excell Sheeta u PowerPoint prezentaciju

[es] :: Office :: Excel :: [Excel] - Problem prilikom ubacivanja Excell Sheeta u PowerPoint prezentaciju

[ Pregleda: 2879 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

wex-alpha
Sarajevo

Član broj: 7580
Poruke: 845
..to512.806592-163.bih.net.ba.



+13 Profil

icon [Excel] - Problem prilikom ubacivanja Excell Sheeta u PowerPoint prezentaciju22.01.2008. u 11:00 - pre 198 meseci
Pozdrav,

Nekada davno sam ubacivao excell u power point kao objekat i tada nisam imao problema. Danas sam pokusao isto, ali ima problem.

Naime kada ubacim Excel (ubacujem ga kao file) odlicno se prikaze. Unutar PP okruzenja mogu smanjivati i povecavati sheet kako hocu (drag sa misem). Problem je kada zelim nesto mjenjati i kada uradim dvoklik normalno mi se otvori excell (kao objekat). Kada uradim izmjene i vratim se u PP, Excell sheet je uvecan. Celije su duple velicine.

Sad kada pokusam da korigujem velicinu u PP, trenutna slika se zamo uveca, a ostatak sheeta se ne vidi.

AKo opet udjem u Excel i pomaknem slider da prikazem ostatak sheeta i izadjem u PP onda samo to i vidim.


Zao mi je ako sam bio konfuzan, ali kako drugacije da opisem problem?



Pred sobom imam staru PP prezentaciju (sa ubacenim Excelom) koju sam radio prije nekog vremena, i ona savrseno radi... kad bi se samo mogao sjetiti sta sa drugacije radio :(


 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: [Excel] - Problem prilikom ubacivanja Excell Sheeta u PowerPoint prezentaciju

[ Pregleda: 2879 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.