Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Software za prenos kosarkaskih i fudbalskih utakmica

[es] :: Video produkcija :: Software za prenos kosarkaskih i fudbalskih utakmica

[ Pregleda: 5714 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dsipic
sipic denis

Član broj: 8820
Poruke: 18
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Software za prenos kosarkaskih i fudbalskih utakmica27.01.2008. u 20:47 - pre 197 meseci
Gospodo potrebna mi je pomoc.

Koji program da koristim za sledece: pri prenosu kosarkaskih utakmica potrebno je da rezultate ispisujem u nekom uglu ekrana gde ce deo teksta (npr. domaci u jedno liniji i gosti u drugoj liniji) biti konstantni i nece se pomerati a rezultati odnosno broj koseva se menjati pomocu nekih definisanih tastera na tastaturi.

Nesto slicno tome uvek je postavljeno pri prenosu teniskih utakmica.

Sve ovo je propraceno sledecom opremom: kamera za snimanje utakmice, racunar na kom bi se ispisivali rezultati i genlock koji sve to spaja u jedan signal.
HTC TyNT II
 
Odgovor na temu

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: Software za prenos kosarkaskih i fudbalskih utakmica27.01.2008. u 21:23 - pre 197 meseci
Treba ti Scala. Program koji se koristi za TV grafiku. Pripremiš sve to na crnoj pozadini i shibneš ga na luma key.
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
Odgovor na temu

dsipic
sipic denis

Član broj: 8820
Poruke: 18
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Software za prenos kosarkaskih i fudbalskih utakmica28.01.2008. u 10:08 - pre 197 meseci
Sa scalom imam veliki problem. Program konstantno puca iz nepoznatih razloga, nepoznatih barem meni, i to se desava u razlicitim trenucima odnosno nema pravila kad ce da pukne. Probao sam sa verzijom 3 i verzijom 5 i uvek isto. Prvo sam sumnjao da je racunar u pitanju a onda sam probao na nekoliko drugih masina i konstatno isti problem. To me muci a ne mogu da nadjem zasto se to desava.
HTC TyNT II
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
212.200.212.*

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: Software za prenos kosarkaskih i fudbalskih utakmica28.01.2008. u 19:53 - pre 197 meseci
Cudno...
Posalji mail proizvodjacu softvera :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Software za prenos kosarkaskih i fudbalskih utakmica

[ Pregleda: 5714 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.