Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gledajuci cene raznih stvari na ebay zbunjuje me jedna stvar. Cene na ebay.com su izrezene u dolarim

[es] :: E-Kupovina :: Gledajuci cene raznih stvari na ebay zbunjuje me jedna stvar. Cene na ebay.com su izrezene u dolarim

[ Pregleda: 4740 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zmija83
Vojvodina

Član broj: 138875
Poruke: 41
77.46.194.*



Profil

icon Gledajuci cene raznih stvari na ebay zbunjuje me jedna stvar. Cene na ebay.com su izrezene u dolarim30.01.2008. u 18:44 - pre 196 meseci
Gledajuci cene raznih stvari na ebay zbunjuje me jedna stvar. Cene na ebay.com su izrezene u dolarima (logicno), e sad mene zanima kad placam to sto sam narucio da li placam u dolarima ili eurima? Zanima me jer je jedna stvar na ebay.com recimo 100 dolara a ista ta stvar na ebay.co.uk je 100 funti. Vidjao sam jos takvih pojava pa me to zbunjuje.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Gledajuci cene raznih stvari na ebay zbunjuje me jedna stvar. Cene na ebay.com su izrezene u dol30.01.2008. u 19:06 - pre 196 meseci
Placas u valuti u kojoj je prikazana cjena. Ti imas karticu sa dinarskim (euro devizinim) racunom i banka ti automatski obracunava iznos u dinarima (eur) po srednjem kursu za dolare (funte) na dan transakcije.
 
Odgovor na temu

guru
beograd

Član broj: 9367
Poruke: 647
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Gledajuci cene raznih stvari na ebay zbunjuje me jedna stvar. Cene na ebay.com su izrezene u dolarim22.05.2008. u 19:27 - pre 192 meseci
Citat:
Laki_Gen: Placas u valuti u kojoj je prikazana cjena. Ti imas karticu sa dinarskim (euro devizinim) racunom i banka ti automatski obracunava iznos u dinarima (eur) po srednjem kursu za dolare (funte) na dan transakcije.


Teshko da ce mu banka prodati stranu valutu po srednjem kursu :) To ide po prodajnom kursu naravno, isto kao da si sam kupio dolare i dao ih na ruke prodavcu..

[honda]
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Gledajuci cene raznih stvari na ebay zbunjuje me jedna stvar. Cene na ebay.com su izrezene u dol23.05.2008. u 09:32 - pre 192 meseci
Citat:
Zmija83: Gledajuci cene raznih stvari na ebay zbunjuje me jedna stvar. Cene na ebay.com su izrezene u dolarima (logicno), e sad mene zanima kad placam to sto sam narucio da li placam u dolarima ili eurima? Zanima me jer je jedna stvar na ebay.com recimo 100 dolara a ista ta stvar na ebay.co.uk je 100 funti. Vidjao sam jos takvih pojava pa me to zbunjuje.
Mislim da je u objasnjenjima zamenjena teza. Coveka cudi zasto je nesto u Americi 100 dolara a isto to u UK 100 funti. To nema veze sa bankama i obracunima, to je jednostavno tako, zivot . Drugo je pitanje koliko ko ima platu, pa mu je MOZDA 100 funti u Londonu jeftinije nego 100 dolara u Majamiju, ali to je neka druga tema.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Gledajuci cene raznih stvari na ebay zbunjuje me jedna stvar. Cene na ebay.com su izrezene u dolarim

[ Pregleda: 4740 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.